Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
голден VANQUISH нишани грунда mask Fisher lorenz tesoro маск Minelab 5000 kupuvam Coil Майнлаб Spectrum TEKNETICS nokta nexus wave deus пират prodavam врътка Simplex GOLD miladinka
 

 Във Форума е въведена системата за точки.

Go down 
+15
PlovdivTrakiq
stan960
топи
Avrelian
индиана джоунс
pet1r90
vale
sony147
zempar
NERON
tchoci
pechkata
Kiril62
vende
adminn
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Удобрявате ли въвеждането на Точките във Форума?
1. ДА
Във Форума е въведена системата за точки. - Page 3 Vote_lcap80%Във Форума е въведена системата за точки. - Page 3 Vote_rcap
 80% [ 40 ]
2. НЕ
Във Форума е въведена системата за точки. - Page 3 Vote_lcap20%Във Форума е въведена системата за точки. - Page 3 Vote_rcap
 20% [ 10 ]
Общо гласове : 50
 

АвторСъобщение
leo 1
Преторий
Преторий




Във Форума е въведена системата за точки. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: във форума е въведена системата за точки   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 3 EmptyСря Фев 17, 2010 8:49 am

колеги моя призив към вас още нее отпаднал ,аз съм от югозападна българия и не съм поставено лице на никого, на събранието гласувахме доверие на управителния съвет а сега какво се получава -800 регистрини в форума изказани мнения за точки във форума 38 а каде са останалите значи всеки иска а се стиска нима неви харесва този форум -аз мисля че е създаден много добре, да имаш връзка с колеги да споделиш проблем и много др ,българия е малка утрешния ден ще се срещнем и сгордост трябва да кажем аз съм член на федерацията металдетектинг
Върнете се в началото Go down
sparta79
Легионер
Легионер
sparta79



Във Форума е въведена системата за точки. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 3 EmptyСря Фев 17, 2010 9:57 am

leo 1 написа:
колеги какви са тези дразги писания и незнам ти какви запитвания трябва да бъдем единни в нашето начинание и хоби ,много спорове много чудо ,я отворете и погледнете клуб нумизматика да видите в момента как се разиграват тетра драхми как се продават апарати и др, колеги оставете злобата ,бъдете хора оставете на админа да си решава за точки ,промоции оценете хората които искат да помогнат в този трудни времена

c никой не се дразня просто като всеки нормален човек ме интересува това и онова, просто попитах мисля че в това няма лошо да попита или да се консолтираш нали затова сме свободна даржава трябва да се пита за да се знае следващия пат нали така а другото сам сагласен с теб чао и лека..
Върнете се в началото Go down
leo 1
Преторий
Преторий




Във Форума е въведена системата за точки. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: във форума е въведена системата за точки   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 3 EmptyСря Фев 17, 2010 6:42 pm

колеги хайде влезте във форума и гласуваите трябва да се увеличаваме ,погледнете горе
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Във Форума е въведена системата за точки. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 3 EmptyЧет Фев 18, 2010 8:37 pm

ДФХ-са вече има нова антена благадарение на точковата система на форума и най вече на Админ и Кирил за което много им благодаря - антената е 10"/12" S.E.F. и слушалки HD30-30 много добра стока...
Върнете се в началото Go down
virus2009
Новобранец
Новобранец
virus2009



Във Форума е въведена системата за точки. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 3 EmptyНед Фев 21, 2010 11:24 pm

аз гласувам с двете раце ДАаааа cheers
Върнете се в началото Go down
z555
Легионер
Легионер




Във Форума е въведена системата за точки. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Във Форума е въведена системата за точки.   Във Форума е въведена системата за точки. - Page 3 EmptyПет Фев 26, 2010 4:40 am

Avrelian написа:
При мене защо няма + и –.
И аз нямам "+" и "-". Явно не съм само аз. Да не те притеснява. Писах съобщения на Империо, още докато беше негов форума, но не можа да ми отговори. Според мен е решение на някой модератор. Тогава си направих втора регистрация и чрез нея вече можех да гласувам, гласувах няколко пъти, много интересни реакции имаше. Smile
Без да искам да обиждам някого, но колкото повече активност има във форума, толкова повече виртуалност в хобито..... Ако греша поправете ме.
Що се отнася до точките, и анкетата относно тях - не съм гласувал, защото няма възможен глас "Все ми е едно" или "Безразлично ми е" или нещо от сорта.
Върнете се в началото Go down
 
Във Форума е въведена системата за точки.
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Въведена е системата на Репортване на постове
» Металотърсач Minelab Equinox
» Форума на Slavitoooo

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Служебен форум-
Идете на: