Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
грунда врътка nexus маск Spectrum nokta wave kupuvam пират VANQUISH deus prodavam 5000 tesoro Майнлаб lorenz Minelab Simplex голден нишани TEKNETICS Coil mask Fisher miladinka GOLD
 

 За закона, Федерацията, форума и търсачите...

Go down 
+27
himera
BEKS
gullam
QNUS
vvurbanov
ELATION
Magikman
djasko
yaponetsa
stan960
imperio
vale
pechkata
avrelius
cosmopolitania
bulgari
denarr
nasko75
dukavataz
slavitoooo
borisov
monetar
Kiril62
apti
pet1r90
joro i
Джони
31 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 EmptyСря Фев 29, 2012 1:55 am

въведох


Последната промяна е направена от vvurbanov на Сря Фев 29, 2012 4:00 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 EmptyСря Фев 29, 2012 2:16 am

Струва ми се 4е фирмите занимаващи се с производство и продажба на дедектори също могат да помогнат на своите клиенти.Например преди години фирма ХИДРОЛОГ разпространи едно писмо. В което директора на КОС потвърждаваше 4е метал дедекторите не се регистрират и не са под контрола на опасните средства.Много си носеха копие от писмото и при нужда го представяха.Да разбирам ли 4е тия които произвеждат ремонтират продават препродават металотърса4и не са длъжни да ги регистрират.Ина4е бих си купил регистриран.


Последната промяна е направена от vvurbanov на Сря Фев 29, 2012 3:56 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 EmptyСря Фев 29, 2012 3:43 am

Sтрашна теме сте подхванали -на седянката -това си има закони,кво се правите на откачени -а си излезнал а си изгорял!ТОВА тая жена де ги говори само беди ще докара-не ги слушаййте колеги -има си закон и това е-федерасия-дъра-бъра гориш си ,пък много омая има в тая тема ...или който го хванат джони не е от нашите а?ще го заклеймим?всеки да си прави сметката и да не разчита на овации
бе набутаха се тука и скоро време никой няма да смее да им се обади-то азтова повечето спряха да пишат тука,сега дойде друго време -налапаха кой кокъл кой кълка и сега форума е техен-и ще продължават излиянията и четенията по новините-рогата и и розите се показаха и да чакаме резултата..макар че се знае финиша..или се знае..жалко че админите толерират тези мнения-те са консулидирани и всеки който напише нещо против -отива на бами панела Very Happy ха ха.


да попитам ако може -КОй върна джонито и славито тука????нека админа да отговори ако има доблест!

отсега нататък само лайна ще четем(извинявам се).Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 EmptyСря Фев 29, 2012 4:21 am

QNUS написа:
Sтрашна теме сте подхванали -на седянката -това си има закони,кво се правите на откачени -а си излезнал а си изгорял!ТОВА тая жена де ги говори само беди ще докара-не ги слушаййте колеги -има си закон и това е-федерасия-дъра-бъра гориш си ,пък много омая има в тая тема ...или който го хванат джони не е от нашите а?ще го заклеймим?всеки да си прави сметката и да не разчита на овации
бе набутаха се тука и скоро време никой няма да смее да им се обади-то азтова повечето спряха да пишат тука,сега дойде друго време -налапаха кой кокъл кой кълка и сега форума е техен-и ще продължават излиянията и четенията по новините-рогата и и розите се показаха и да чакаме резултата..макар че се знае финиша..или се знае..жалко че админите толерират тези мнения-те са консулидирани и всеки който напише нещо против -отива на бами панела Very Happy ха ха.


да попитам ако може -КОй върна джонито и славито тука????нека админа да отговори ако има доблест!

отсега нататък само лайна ще четем(извинявам се).Поздрави!
Можеш да обиждаш колкото искаш. Не ми е приятно, но ще го преживея. Не се върнах да водя лични войни. Върнах се, за да коментирам закона, нещо което правя почти всеки ден, с колеги, които идват при мен. И се върнах, не за да агитирам да се присъединявате към Федерацията, а за да обясня какво се прави в момента и то само на колегите, които се интересуват.
Не ми чети мненията, като не ти е приятно и въпроса е решен.
Не знам що я изровихте тая стара тема, но както виждате още тогава съм казала, че регистрацията не е необходима.
Това стана ясно и от писмата, които получиха колеги, които са подали документи за регистрация.
По-лошото е, че в последните две години има много колеги, които бяха глобени неправомерно за нерегистрация, бяха им взети апаратите., бяха подложени на тормоз.
Сега, след като стана ясно, че регистрация не е необходима, е време тия хора, които неправомерно са подлагени на всичко това да си потърсят правата - може би с някакъв колективен иск. Къде и как - има адвокати за тая работа.
Всичко това го казвам, за да се обърна към тия колеги.
В сайта на Федерацията има телефон на адвокат Георгиев. Няма значение дали сте членове или не. Ако сте имали такива проблеми, обадете му се и го запознайте със случая си. Най-малкото ще ви посъветва имате ли възможност да си потърсите правата.
Колкото до закона. Презумцията е, че законите се пишат в услуга на обществото. Няма такова нещо като Държава и Народ. Държавата сме ние - аз, ти, Иван и Петкан. А държавният апарат е създаден, за да ни служи. Само да ви припомня, че вече няма МОЛБА, има ЗАЯВЛЕНИЕ. Полицията е орган, който съблюдава реда в държавата, но пак в услуга на хората. На президента, премиера и на последния чиновник - РАБОТОДАТЕЛИ сме ние.
Така че, вдигнете ги тия глави малко.
И имайте достойнство. Достойнството никой не може да ви го отнеме.
Това, че сме търсачи, не ни прави престъпници автоматично.
Закона е лош и рестриктивен. Той не е в услуга нито на обществото, нито на Културното наследство.
Не ни остава нищо друго освен да се опитаме да направим каквото можем, за да бъде коригиран.
Може и да не успеем. Но поне сме длъжни да опитаме. Със всички възможни средства.
Тва от мене. можете да продължавате да ме плюете...


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 EmptyСря Фев 29, 2012 5:12 am

м..да като посъберат кураж колегите ,несъмнено ще понапишат.Радостно е колежке (ако сте такава) че четете...по препоръка ли или изнудване се набутахте тука.Ив двата случая без протекция не може да е -кои ви върна???от админите???СЕГА какво следва-окупиране или...мълчание?Мислите ли че многото или малкото са съгласни с вас-защо се заяждате с колегите от този форум -и търсите съчувствие ...или набираме кадри?Грозно е да се изправите и да плюете срещъ колегите от този форум под други никове -а спрете се де ако имате акъл!Тая агитка де сте я поели с протекцията на някой от Админите де уж случайно те върнал ги разправяй на старата ми капа...Това се знаеше за консулидацията още преди месеци.Кво като сте федерация,кво като имате адвокат9МЕЖДУ ДРУГОТО ,не го слушате внимателно)!!кво си мислите!?има си закон и милите думи могат да вкарат наивниците в затвора-китки и рози и тем подобни-кво -контиНгент ли набирате ,демек изгорели души?тОВА са само празни думи и това е-аре бегай..

подочух и попрочетох преди да изчезнат част от мненията на Стан -ченгето-демек че имало нещо при посещението в Англия с цел търсене на купувачи !!!ама админите много трият...къде е истината ,не знам ,дано това да осъмне


и не знам с кви очи пак си тука джони ...аз ко съм на твоето место ,не бих се мернал освен ако не си имам мераци...нали се сещаш...а кажи пред всичките-КОЙ ТЕ ВЪРНА?-макар че се знае кого изнудихте?


Последната промяна е направена от QNUS на Сря Фев 29, 2012 5:27 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 EmptyСря Фев 29, 2012 5:24 am

QNUS написа:
м..да като посъберат кураж колегите ,несъмнено ще понапишат.Радостно е колежке (ако сте такава) че четете...по препоръка ли или изнудване се набутахте тука.Ив двата случая без протекция не може да е -кои ви върна???от админите???СЕГА какво следва-окупиране или...мълчание?Мислите ли че многото или малкото са съгласни с вас-защо се заяждате с колегите от този форум -и търсите съчувствие ...или набираме кадри?Грозно е да се изправите и да плюете срещъ колегите от този форум под други никове -а спрете се де ако имате акъл!Тая агитка де сте я поели с протекцията на някой от Админите де уж случайно те върнал ги разправяй на старата ми капа...Това се знаеше за консулидацията още преди месеци.Кво като сте федерация,кво като имате адвокат9МЕЖДУ ДРУГОТО ,не го слушате внимателно)!!кво си мислите!?има си закон и милите думи могат да вкарат наивниците в затвора-китки и рози и тем подобни-кво -контиНгент ли набирате ,демек изгорели души?тОВА са само празни думи и това е-аре бегай..

подочух и попрочетох преди да изчезнат част от мненията на Стан -ченгето-демек че имало нещо при посещението в Англия с цел търсене на купувачи !!!ама админите много трият...къде е истината ,не знам ,дано това да осъмне


и не знам с кви очи пак си тука джони ...аз ко съм на твоето место ,не бих се мернал освен ако не си имам мераци...нали се сещаш...
Smile


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 EmptyСря Фев 29, 2012 5:28 am

нямаш думи или ..?емо оправдава ...?
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 EmptyСря Фев 29, 2012 5:34 am

Всъщност -що не вземеш да се разкараш жено-само простотии ще се четат тука вече--бре кой те набута тука-за 3 път питам ако ще и да ме изгонят -все тая-определено мила аз не бих ти обърнал внимание като жена -такива като тебе ги има много,,
за 5 кинта ще получа повече
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 EmptyСря Фев 29, 2012 5:34 am

QNUS написа:
нямаш думи или ..?емо оправдава ...?
Very Happy Very Happy Радвам ти се. Много конспирации четеш. Трогателно възбуден си. Похвално, че поне любопитството те гризе.
Ай, вър прей по едно кафе да пием, че е пет и половина сутринта. Very Happy


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 EmptyСря Фев 29, 2012 5:39 am

Джони написа:
QNUS написа:
нямаш думи или ..?емо оправдава ...?
Very Happy Very Happy Радвам ти се. Много конспирации четеш. Трогателно възбуден си. Похвално, че поне любопитството те гризе.
Ай, вър прей по едно кафе да пием, че е пет и половина сутринта. Very Happy


трогателно и възбудена си ..това бива,,, super21 обърни внимание на мъжа ти-не на нас-тука определено няма да да намерш помияри-че ги е страх да пишат ,да не ги бабнат девушка super21
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 EmptyСря Фев 29, 2012 5:58 am

та пак питам -срещу отговор-кой я върна ??можете да ми триете ника ..Нека си каже... Very Happy нямам нужда плюсове колеги....Благодаря.разбирам -има си проблеми жената в къщи и в леглото ...знам подивяват..ама природа......не ми е в мислите..... Mad
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 EmptyСря Фев 29, 2012 9:39 am

Може да се изпрати запитване до мин. на културата от Федерацията относно регистрацията на метал дедекторите.Копие от отговора би представлявал документ който може да послужи пред органите на реда.
Върнете се в началото Go down
gullam
Новобранец
Новобранец
gullam



За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 EmptyСря Фев 29, 2012 10:11 am

QNUS написа:
Всъщност -що не вземеш да се разкараш жено-само простотии ще се четат тука вече--бре кой те набута тука-за 3 път питам ако ще и да ме изгонят -все тая-определено мила аз не бих ти обърнал внимание като жена -такива като тебе ги има много,,
за 5 кинта ще получа повече
Някои учени усилено твърдят,че алкохола е вреден за здравето.
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 EmptyСря Фев 29, 2012 10:17 am

vvurbanov написа:
Може да се изпрати запитване до мин. на културата от Федерацията относно регистрацията на метал дедекторите.Копие от отговора би представлявал документ който може да послужи пред органите на реда.
http://www.metaldetecting.bg/index.php?option=com_kunena&Itemid=81&func=view&catid=8&id=3656&lang=bg
за да не обяснявам подробно......


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 EmptyСря Фев 29, 2012 10:52 am

QNUS написа:
та пак питам -срещу отговор-кой я върна ??можете да ми триете ника ..Нека си каже... Very Happy нямам нужда плюсове колеги....Благодаря.разбирам -има си проблеми жената в къщи и в леглото ...знам подивяват..ама природа......не ми е в мислите..... Mad

Колкото повече пишеш си проличава колко те е страх от една жена.Какво те бърка,че пише тук тоя форум да не е твой?Мадамата показва МЪЖЕСТВО не познато за повечето пишещи тук колеги.
Върнете се в началото Go down
himera
Легионер
Легионер
himera



За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 EmptyСря Фев 29, 2012 11:49 am

QNUS написа:
Всъщност -що не вземеш да се разкараш жено-само простотии ще се четат тука вече--бре кой те набута тука-за 3 път питам ако ще и да ме изгонят -все тая-определено мила аз не бих ти обърнал внимание като жена -такива като тебе ги има много,,
за 5 кинта ще получа повече
QNUS ТВЪРДО съм решила да си купя детектор -ама се колебая какъв да е,,,,дали фабричен или гаражен би ли ме посъветвал или който е по вещ в това може също да изкаже мнение!БЛАГОДАРЯ предварително


ЗА ТЕЗИ КОИТО ГОВОРЯТ ЗАД ГЪРБА МИ : БЛАГОДАРЯ...ТОВА Е ЗНАК ЧЕ АЗ СЪМ ПРЕД ТЯХ!!!
http://www.metacafe.com/watch/6561085/0001_wmv/ http://www.metacafe.com/watch/yt-o_TFZ15Qctw//
Върнете се в началото Go down
geicezar
Новобранец
Новобранец
geicezar



За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 EmptyСря Фев 29, 2012 4:23 pm

himera написа:
QNUS написа:
Всъщност -що не вземеш да се разкараш жено-само простотии ще се четат тука вече--бре кой те набута тука-за 3 път питам ако ще и да ме изгонят -все тая-определено мила аз не бих ти обърнал внимание като жена -такива като тебе ги има много,,
за 5 кинта ще получа повече
QNUS ТВЪРДО съм решила да си купя детектор -ама се колебая какъв да е,,,,дали фабричен или гаражен би ли ме посъветвал или който е по вещ в това може също да изкаже мнение!БЛАГОДАРЯ предварително


Нещо си се объркала колешке човека не е търсач-работи под прикритие Laughingнощна смяна Laughing
Върнете се в началото Go down
hagemon4o
Про-Консул
Про-Консул
hagemon4o



За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 EmptyСря Фев 29, 2012 5:43 pm

чрез търсачите определено България ще стане по-богата с повече археологочески обекти неразкрити до сега докарващи повече туризъм Smile .... Smile само и държавата да изкупуваше намереното и то да оставаше тук а не чужбина щеше да е много добре Smile
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 EmptyСъб Мар 03, 2012 3:10 pm

За закона,федерацията,форума и търсачите.И за баш администратора.Хвала.Браво.Супер. cheers super21 Само така.ПРодължавайте в същия дух.И кат ви потрябва някой да ръкопляска-само свиркайте. super21 geek
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 EmptyСъб Мар 03, 2012 3:35 pm

himera написа:
QNUS написа:
Всъщност -що не вземеш да се разкараш жено-само простотии ще се четат тука вече--бре кой те набута тука-за 3 път питам ако ще и да ме изгонят -все тая-определено мила аз не бих ти обърнал внимание като жена -такива като тебе ги има много,,
за 5 кинта ще получа повече
QNUS ТВЪРДО съм решила да си купя детектор -ама се колебая какъв да е,,,,дали фабричен или гаражен би ли ме посъветвал или който е по вещ в това може също да изкаже мнение!БЛАГОДАРЯ предварително

Колежке himera избора е много голям въпрос на личен избор и финансови средства.Успех! cheers
Върнете се в началото Go down
himera
Легионер
Легионер
himera



За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 EmptyПет Мар 09, 2012 12:32 am

QNUS написа:
himera написа:
QNUS написа:
Всъщност -що не вземеш да се разкараш жено-само простотии ще се четат тука вече--бре кой те набута тука-за 3 път питам ако ще и да ме изгонят -все тая-определено мила аз не бих ти обърнал внимание като жена -такива като тебе ги има много,,
за 5 кинта ще получа повече
QNUS ТВЪРДО съм решила да си купя детектор -ама се колебая какъв да е,,,,дали фабричен или гаражен би ли ме посъветвал или който е по вещ в това може също да изкаже мнение!БЛАГОДАРЯ предварително

Колежке himera избора е много голям въпрос на личен избор и финансови средства.Успех! cheers
благодаря ти QNUS,не знаех че работиш под прикритие Razz Razz Razz Razz


ЗА ТЕЗИ КОИТО ГОВОРЯТ ЗАД ГЪРБА МИ : БЛАГОДАРЯ...ТОВА Е ЗНАК ЧЕ АЗ СЪМ ПРЕД ТЯХ!!!
http://www.metacafe.com/watch/6561085/0001_wmv/ http://www.metacafe.com/watch/yt-o_TFZ15Qctw//
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 EmptyПет Мар 09, 2012 4:14 pm

Ако охраната на строителни обекти е прикритие-познал е.... Very Happy Добре съм се покрил.. :mdr97:
Върнете се в началото Go down
himera
Легионер
Легионер
himera



За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 EmptyПет Мар 09, 2012 4:22 pm

QNUS написа:
Ако охраната на строителни обекти е прикритие-познал е.... Very Happy Добре съм се покрил.. :mdr97:
Razz Razz Razz продължавай да се прикриваш все така нагледно бира super21


ЗА ТЕЗИ КОИТО ГОВОРЯТ ЗАД ГЪРБА МИ : БЛАГОДАРЯ...ТОВА Е ЗНАК ЧЕ АЗ СЪМ ПРЕД ТЯХ!!!
http://www.metacafe.com/watch/6561085/0001_wmv/ http://www.metacafe.com/watch/yt-o_TFZ15Qctw//
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 EmptyПет Мар 09, 2012 11:07 pm

himera написа:
QNUS написа:
Ако охраната на строителни обекти е прикритие-познал е.... Very Happy Добре съм се покрил.. :mdr97:
Razz Razz Razz продължавай да се прикриваш все така нагледно бира super21
ь

Не им обръщай внимание на тия папагали колежке -жалки са-взимай си машина каквато си решиш и това е!
Върнете се в началото Go down
himera
Легионер
Легионер
himera



За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За закона, Федерацията, форума и търсачите...   За закона, Федерацията, форума и търсачите... - Page 4 EmptyНед Мар 11, 2012 5:33 pm

QNUS написа:
himera написа:
QNUS написа:
Ако охраната на строителни обекти е прикритие-познал е.... Very Happy Добре съм се покрил.. :mdr97:
Razz Razz Razz продължавай да се прикриваш все така нагледно бира super21
ь

QNUS, Не им обръщай внимание на тия папагали колежке -жалки са-взимай си машина каквато си решиш и това е!
По принцип не им обръщам,но е хубаво да чуеш мнението на другите Wink


ЗА ТЕЗИ КОИТО ГОВОРЯТ ЗАД ГЪРБА МИ : БЛАГОДАРЯ...ТОВА Е ЗНАК ЧЕ АЗ СЪМ ПРЕД ТЯХ!!!
http://www.metacafe.com/watch/6561085/0001_wmv/ http://www.metacafe.com/watch/yt-o_TFZ15Qctw//
Върнете се в началото Go down
 
За закона, Федерацията, форума и търсачите...
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» за темата от форума на федерацията
» в помощ на търсачите на метеорити
» търсачите излезнаха по корави от прекупвачите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: