Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата!

Go down 
+14
sony147
qnus123
топи
charon
OFROAD
SPARKO
kopa4
Golden Mask
denarr
stater
AdEoY
djendaka
comander
deadman_
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
sony147
Цезар
Цезар
sony147



Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата!   Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 EmptyЧет Май 13, 2010 2:34 pm

Обикаляне повечко и повечко копане!!!
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата!   Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 EmptyЧет Май 13, 2010 3:13 pm

да но темата е друга колеги четете внимателно! cheers


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата!   Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 EmptyЧет Май 13, 2010 5:38 pm

denarr написа:
до 30 см сичко било извадено -пьлно е с монети и то по на плитко по тьи наречените обрани обекти ми има само калпави тарсачи.та и какав уред да вземат пак нема да вадат.
А при нас след всеки дъжд, монетките никнат кат гъби Laughing
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата!   Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 EmptyЧет Май 13, 2010 6:06 pm

Avrelian написа:
denarr написа:
до 30 см сичко било извадено -пьлно е с монети и то по на плитко по тьи наречените обрани обекти ми има само калпави тарсачи.та и какав уред да вземат пак нема да вадат.
А при нас след всеки дъжд, монетките никнат кат гъби Laughing

И това го има колега!и при нас е така но не вали за сбива почвата!


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
denarr
Преторий
Преторий




Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата!   Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 EmptyСъб Май 15, 2010 12:06 pm

ми хода на секаде и плевенско и монтанско ивидинско и сливенско и благоевградско и ямболско като ма видат ми викат кво дириш тука е обрано па си вада.
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата!   Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 EmptyСъб Май 15, 2010 10:23 pm

denarr написа:
ми хода на секаде и плевенско и монтанско ивидинско и сливенско и благоевградско и ямболско като ма видат ми викат кво дириш тука е обрано па си вада.


super21 super21 super21 super21 super21


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата!   Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 EmptyНед Май 16, 2010 8:55 am

denarr написа:
ми хода на секаде и плевенско и монтанско ивидинско и сливенско и благоевградско и ямболско като ма видат ми викат кво дириш тука е обрано па си вада.
Та понеже въпросът в темата е по друг - Ква е марката на вадачката Колега....... Rolling Eyes Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата!   Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 EmptyНед Май 16, 2010 9:11 am

Мисля че denarr работи с xp goldmaxx power.
Върнете се в началото Go down
denarr
Преторий
Преторий




Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата!   Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 EmptyНед Май 16, 2010 3:52 pm

XPgmp.та по темата за млабите.имам двама колеги с екс-се.но единиа е пипнат-а именно-нова правена антена 28 см,искаран потенциометар на гарба на дисплеа и една фикс. програма.резултата евпе4атлиава6 като работа и далбо4ина.маистора е от враца. та не подцениаваите бг маисторите и тук има умни хора които слагат целиа екип на маимлаб в ку4и газ. Very Happy
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата!   Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 EmptyНед Май 16, 2010 7:40 pm

denarr написа:
XPgmp.та по темата за млабите.имам двама колеги с екс-се.но единиа е пипнат-а именно-нова правена антена 28 см,искаран потенциометар на гарба на дисплеа и една фикс. програма.резултата евпе4атлиава6 като работа и далбо4ина.маистора е от враца. та не подцениаваите бг маисторите и тук има умни хора които слагат целиа екип на маимлаб в ку4и газ. Very Happy


Недеи така колега ще засегнеш някои приваржаник на марката например аз!ти знаешли че Х-тера 705 бие експорера и доста скапи машини в проспектинг режима! cheers


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
denarr
Преторий
Преторий




Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата!   Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 EmptyПон Май 17, 2010 8:26 am

не сам запознат с х-терата но пипнатиа експл-се е с 10 см по далбок от стандартниа и то с по малка антена Basketball
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата!   Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 EmptyПон Май 17, 2010 3:06 pm

deadman_ написа:
Golden Mask написа:
denarr написа:
до 30 см сичко било извадено -пьлно е с монети и то по на плитко по тьи наречените обрани обекти ми има само калпави тарсачи.та и какав уред да вземат пак нема да вадат.
Колко си прав Smile


Сагласен сам стеб колега!няма обрани обекти има калпави тарсачи! cheers

Айде бе!
И, ако някъде наистина няма цветен сигнал(за обхвата на твоя уред),какво ще направиш? Я ни кажи?
Върнете се в началото Go down
борчо
Новобранец
Новобранец




Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата!   Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 EmptyПон Май 17, 2010 10:14 pm

Колега Denarr можеш ли да ми дадеш някакви координати на този майстор във Враца.
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата!   Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата! - Page 2 EmptyСря Май 19, 2010 5:27 pm

[quote="борчо"]Колега Denarr можеш ли да ми дадеш някакви координати на този майстор във Враца.[/quote

Колеги моля пишете по темата не я разваляите!


BG------------ cheers hunter2
Върнете се в началото Go down
 
Които работи с Minelab X-terra 705 да даде мнение в темата!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Мнение за X-Terra 70
» Minelab X-terra 70 или minelab quattro
» MINELAB X-TERRA 305

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: