Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nexus deus GOLD nokta VANQUISH TEKNETICS Spectrum Simplex Minelab врътка Майнлаб wave 5000 Coil маск kupuvam пират Fisher lorenz miladinka грунда tesoro голден mask prodavam нишани
 

 Новия "Пулсар"

Go down 
+20
tonev86
gog
kapitalism
hercones
Primus Pilus
geniya
sten69
4орта
Valchev
gaqco64
riko
Golden Mask
AlexP
ivailo83bs
djendaka
deultum
Ancient Hunter
stater
knight
imperio
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Новия "Пулсар" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия "Пулсар"   Новия "Пулсар" - Page 4 EmptyСря Ное 19, 2008 11:40 am

[/quote]Niakakvi prognozi koga shte e gotov aparata i klipovete[/quote]
Прогнози аз лично не мога да правя а и по принцип прогнози е трудно да се правят защото винаги има риск да стене нещо не предвидено от това до колкото съм запознат мога да кажа че апарата трябва скоро да е завършен но вие виждате от другите мнения че детектора търябваше още преди две седмици да е готов но се появиха някои проблемчета които до като не се отстранят апарата не може да се ползва и съответно продава а за клиповете както казах в горния пост ще ги направя още първия ми почивен ден след като апарата се озове в ръцете ми
Върнете се в началото Go down
ivailo83bs
Новобранец
Новобранец
ivailo83bs



Новия "Пулсар" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: do komander   Новия "Пулсар" - Page 4 EmptyСря Ное 19, 2008 11:49 am

komanader,ot 3 meseca sam tarsa4,no stajati ni6to negovori,ai kato iska6 dasi merim nqkoi raboti kaji samo AMA 4ESNO KAKTO KAZVA6 TI KOLKO UREDASI IZBIL???samo dati kaja 4e as imam ramka na val4ev koqto sam izbil za 3sedmici i polovina ot zakopuvanetoi,toes na 4to izlizane,imai predvid 4e parvite 3 izlizaniq bqha za testove!!!imam i 2 tehnetiksa s koito rabotqt moi hora koito sam gi izbil za 8 dena nqkade ako nese laja.taka4e nemise spori steb,no mislq 4e ne staja a mi trqbva na men zatova za koeto sam zakupil uredite.ako ima nqkoi koito tuka zakupuva uredi za da hodi dasi obikalq is bairite za da nesedi v ka6ti da kaje,as predimno gi kopuvam za da pravq pari4ki stqh!!a i nai ve4e trapkata,koito e hodil na bakadjika 6te vidi ot men ostanki Very Happy .i komander,preznavam 4esi razbira4 na uredite,i 4e ima6 po golqm opit,oba4e nemislq 4e kato 4upi6 lopati 6te dokaje6 4e namira6 ne6to nali???a tova mai e po vajno,a as imam v busa otzad 3 lopati,no nesam gi ispolzval,kopam sdrugo Very Happy edinstveno na bakadjika se izpolzva6e lopata,taikato tam drugo nese ka4va.tehnetiksa nemislq 4ee nai dobriqt model metalotarsa4,no za urideno e dobra ma6ina,i sega smqtam da kopuvam i 2 JP4500 na minelaip.ako sa tolkova dobri ma6inki kolkoto navsqkade trabqt si maham tehnetiksa,po 1250lv 6te gi prodavam slet mesec ako ima jelae6ti??


Спец по бомби. Ако ме видите да бегам, гледайте да не изоставате.---0877641318--- karamanski_bs@abv.bg
Върнете се в началото Go down
sten69
Легионер
Легионер
sten69



Новия "Пулсар" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия "Пулсар"   Новия "Пулсар" - Page 4 EmptyСря Ное 19, 2008 1:30 pm

ivailo83bs написа:
komanader,ot 3 meseca sam tarsa4,no stajati ni6to negovori,ai kato iska6 dasi merim nqkoi raboti kaji samo AMA 4ESNO KAKTO KAZVA6 TI KOLKO UREDASI IZBIL???samo dati kaja 4e as imam ramka na val4ev koqto sam izbil za 3sedmici i polovina ot zakopuvanetoi,toes na 4to izlizane,imai predvid 4e parvite 3 izlizaniq bqha za testove!!!imam i 2 tehnetiksa s koito rabotqt moi hora koito sam gi izbil za 8 dena nqkade ako nese laja.taka4e nemise spori steb,no mislq 4e ne staja a mi trqbva na men zatova za koeto sam zakupil uredite.ako ima nqkoi koito tuka zakupuva uredi za da hodi dasi obikalq is bairite za da nesedi v ka6ti da kaje,as predimno gi kopuvam za da pravq pari4ki stqh!!a i nai ve4e trapkata,koito e hodil na bakadjika 6te vidi ot men ostanki Very Happy .i komander,preznavam 4esi razbira4 na uredite,i 4e ima6 po golqm opit,oba4e nemislq 4e kato 4upi6 lopati 6te dokaje6 4e namira6 ne6to nali???a tova mai e po vajno,a as imam v busa otzad 3 lopati,no nesam gi ispolzval,kopam sdrugo Very Happy edinstveno na bakadjika se izpolzva6e lopata,taikato tam drugo nese ka4va.tehnetiksa nemislq 4ee nai dobriqt model metalotarsa4,no za urideno e dobra ma6ina,i sega smqtam da kopuvam i 2 JP4500 na minelaip.ako sa tolkova dobri ma6inki kolkoto navsqkade trabqt si maham tehnetiksa,po 1250lv 6te gi prodavam slet mesec ako ima jelae6ti??

Извинявам се за намесата, след като не говорят на мен, но нали се пита кой ходи по баирите, само за да не си седи в къщи Very Happy И последно - да уточня, че то това занимание би трябвало да е хоби, ако се превърне в нек'ва промишленост или основна работа, на тез хора не им казват "търсачи". Никой да не се засяга моля, просто ме напъна на философия Laughing
Върнете се в началото Go down
ivailo83bs
Новобранец
Новобранец
ivailo83bs



Новия "Пулсар" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия "Пулсар"   Новия "Пулсар" - Page 4 EmptyСря Ное 19, 2008 2:38 pm

vie ako ste sviknali s 1-2 monetki sie va6a rabota,no as s teq raboti nese zanimavam,4e podobre dasi gledam biznesa Laughing Laughing .ai za6to nerazbiram za6to danemie tuka ili drugade mqstoto???kakvo 6te re4e tova 4e ako nameri edin tarsa4 po golqm obem antiki nee tarsa4,takali??4e as ne rabotq po mogili i arhelogi4eski obekti ili prirodni parkove.taka4e kakvo zavijdate,imam pove4ko pari i nalivam v masovo tarsene,kakav vie problema nevijdam??vse edno da nameri6 edna delva i dasam imanqr,a ako nameri6 10 tina moneti si tarsq4,ai stiga gluposti,v skenerite mue maikata,dalbo4innoto tarsene!!!kupuva6si 100dekara zemq i si pravete vinarski izbi,nalise rovi na dalboko,4e i pari4ki ot sapart moje i da vzemete Laughing .no daite da ne govorim tuk 4e mai nemue mqstoto na foruma za teq gluposti,daite da govorim koga 6te izleze noviq PULSAR


Спец по бомби. Ако ме видите да бегам, гледайте да не изоставате.---0877641318--- karamanski_bs@abv.bg
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Новия "Пулсар" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия "Пулсар"   Новия "Пулсар" - Page 4 EmptyЧет Ное 20, 2008 12:48 am

на бакаджика като ходите внимаваите щтот има човек от селото които ходи за антената и соро е изданил едни колеги.че там иамболските еничери са дошли пак с тиах трудно се оравиа човек.
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Новия "Пулсар" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия "Пулсар"   Новия "Пулсар" - Page 4 EmptyЧет Ное 20, 2008 10:10 am

Той Ивчо е силен има много лев той ще се оправи Very Happy ние бедните търсачи да му мислим между другото Ивчо да те питам ти все разправяш че тези форуми се следят и компютрите ни също а много смело разказваш какво правиш и къде ходиш внимавай да не ти направят някой изненада Very Happy
Върнете се в началото Go down
ivailo83bs
Новобранец
Новобранец
ivailo83bs



Новия "Пулсар" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: do djendaka   Новия "Пулсар" - Page 4 EmptyЧет Ное 20, 2008 1:53 pm

dati kaja koitogo istrah ot me4ki da ne hodi v gorata??men ot policiq ne me istrah!!!a za ustanalite si ima na4ini Laughing Laughing Laughing


Спец по бомби. Ако ме видите да бегам, гледайте да не изоставате.---0877641318--- karamanski_bs@abv.bg
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Новия "Пулсар" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия "Пулсар"   Новия "Пулсар" - Page 4 EmptyЧет Ное 20, 2008 5:37 pm

еее силен бе,франко битцален.нека да доидат по сигнал пак щта питам
Върнете се в началото Go down
gaqco64
Легионер
Легионер
gaqco64



Новия "Пулсар" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия "Пулсар"   Новия "Пулсар" - Page 4 EmptyПет Ное 28, 2008 8:19 pm

ivailo83bs написа:
dati kaja koitogo istrah ot me4ki da ne hodi v gorata??men ot policiq ne me istrah!!!a za ustanalite si ima na4ini Laughing Laughing Laughing
Тук нещо ми намерисва на полицейска провокация Exclamation
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Новия "Пулсар" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия "Пулсар"   Новия "Пулсар" - Page 4 EmptyПет Ное 28, 2008 9:28 pm

маи маи има нещто вярно Very Happy
Върнете се в началото Go down
gaqco64
Легионер
Легионер
gaqco64



Новия "Пулсар" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия "Пулсар"   Новия "Пулсар" - Page 4 EmptyПет Ное 28, 2008 9:57 pm

ivailo83bs написа:
vie ako ste sviknali s 1-2 monetki sie va6a rabota,no as s teq raboti nese zanimavam,4e podobre dasi gledam biznesa Laughing Laughing .ai za6to nerazbiram za6to danemie tuka ili drugade mqstoto???kakvo 6te re4e tova 4e ako nameri edin tarsa4 po golqm obem antiki nee tarsa4,takali??4e as ne rabotq po mogili i arhelogi4eski obekti ili prirodni parkove.taka4e kakvo zavijdate,imam pove4ko pari i nalivam v masovo tarsene,kakav vie problema nevijdam??vse edno da nameri6 edna delva i dasam imanqr,a ako nameri6 10 tina moneti si tarsq4,ai stiga gluposti,v skenerite mue maikata,dalbo4innoto tarsene!!!kupuva6si 100dekara zemq i si pravete vinarski izbi,nalise rovi na dalboko,4e i pari4ki ot sapart moje i da vzemete Laughing .no daite da ne govorim tuk 4e mai nemue mqstoto na foruma za teq gluposti,daite da govorim koga 6te izleze noviq PULSAR
lol! Ивчо след като не копаеш архелогически обекти,и в същото време 10 бр. "монетки" /остава да са и тетри/,не те задоволяват Laughing . Я кажи тогава какво те задоволява.Или просто си драскаш във форома да си уплатняваш времето.А що се касае до прословутите "СКЕНЕРИ",тия глупости са болните фантазий на много иманяри.И като чета глупостите ти който пишеш стигам до до извода.Или се правиш на утрепан,което ще рече че си кука,или си чиста проба иманяр.Не се дразни просто откровено казвам това което мисля. lol!
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Новия "Пулсар" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия "Пулсар"   Новия "Пулсар" - Page 4 EmptyПет Ное 28, 2008 10:54 pm

Аз не мога да разбера защо обръщате толкова внимание на тази загубена душица той няма едно смислено мнение да не говорим за граматически правилно оформено такова Laughing , само слушаме от него колко много вади колко много пари има как е бизнес партниор на големи клечки и накрая никога не забравя да направи едно дудуче на гн. Вълчев като обясни колко са му добри апаратите lol! lol! lol! само дето нит съм го чувал нит съм го виждал ама и не ми е потрябвал може и кука да е може и да е толкова глупав просто , може пък и да си е повярвал и да е полетял ама то всичко сиима край и големите птици понякога гризват дръвчето Laughing
Върнете се в началото Go down
gaqco64
Легионер
Легионер
gaqco64



Новия "Пулсар" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Питане   Новия "Пулсар" - Page 4 EmptyСъб Ное 29, 2008 9:14 pm

Командер, до каде я докарахте с тоя "ПУЛСАР6" ? Ще имали скоро някъкво раздвижване по въпроса.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Новия "Пулсар" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия "Пулсар"   Новия "Пулсар" - Page 4 EmptyСъб Ное 29, 2008 9:59 pm

ами готов е само маскирва чиповете че баиа кандидати за ровичкане има Very Happy
Върнете се в началото Go down
gaqco64
Легионер
Легионер
gaqco64



Новия "Пулсар" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия "Пулсар"   Новия "Пулсар" - Page 4 EmptyСъб Ное 29, 2008 10:55 pm

comander написа:
ами готов е само маскирва чиповете че баиа кандидати за ровичкане има Very Happy
Що се касае до ровичкането в това сме царе /Да представим чуждото за свое/.Кога ще го има на пазара ?
Върнете се в началото Go down
geniya
Новобранец
Новобранец
geniya



Новия "Пулсар" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия "Пулсар"   Новия "Пулсар" - Page 4 EmptyСъб Ное 29, 2008 10:58 pm

Чиповете се маскрат точно по 5сек. на бройка, така че чакаме да видим клипче...
Върнете се в началото Go down
Primus Pilus
Легионер
Легионер
Primus Pilus



Новия "Пулсар" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия "Пулсар"   Новия "Пулсар" - Page 4 EmptyСъб Ное 29, 2008 11:03 pm

Модела не е готов напълно това е ....
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Новия "Пулсар" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия "Пулсар"   Новия "Пулсар" - Page 4 EmptyСъб Ное 29, 2008 11:28 pm

geniya написа:
Чиповете се маскрат точно по 5сек. на бройка, така че чакаме да видим клипче...
колеги ас не е правиа машината,каквото знам това ви казвам.не искам да се ангажирам с дата.
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Новия "Пулсар" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия "Пулсар"   Новия "Пулсар" - Page 4 EmptyНед Ное 30, 2008 10:06 am

Аз казах в преден пост че като е готов детектора ще пиша и ще направя клип за да могат колегите да се запознаят до някъде с апарата , няма смисъл да говорим празни приказки и да даваме прогнози за дати а после като не е готов да тръгват какви ли не приказки от злите езици Very Happy
Върнете се в началото Go down
ivailo83bs
Новобранец
Новобранец
ivailo83bs



Новия "Пулсар" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: do djendaka   Новия "Пулсар" - Page 4 EmptyСря Дек 03, 2008 10:22 pm

какво стана с прословутатави прачка ПУЛСАР-6???Маи нещо сте в застои,а???.............................................................................,АС ДОСЕГА НЕСАМ ОБИЖДАЛ ЧОВЕК ОТ ФОРУМИТЕ ТУК,НО ТИ ЩОМ МИ ВИКАШ ЧЕ САМ ПРАВИЛ НЯКОИ НЕЩТА НА ВАЛЧЕВ.................................................Н!!! Twisted Evil Тук може ида сам спорил,но несам обиждал като теб ...................................................................,1пат спорихме,казахти да престанем чеми писна ,а тимесе праскаш.ок пак ще говорим ис баирите гледаи даси носи лопатка дасе изровиш.радвам се чете знам от кадеси,но шесе постарая дати намеря адресчето като имам свободно време.а това че на някои хораим намирисва на полиция или иманяри сие тяхна работа.ЩОМ КАЗВАМ ЧЕНЕМИ ПУКА ЗНАЧИЕ ТАКА.И djendaka пишими на лични чеданени четат хората простотиите,ЩОМ ИСКАШ ДАСИ ПОГОВОРИМ ЩЕСЕ ВИДИМ!!! Basketball affraid Laughing


Спец по бомби. Ако ме видите да бегам, гледайте да не изоставате.---0877641318--- karamanski_bs@abv.bg
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Новия "Пулсар" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия "Пулсар"   Новия "Пулсар" - Page 4 EmptyСря Дек 03, 2008 10:31 pm

Карайте се, спорете, ама без псувни. Цяла българия чете.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Новия "Пулсар" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия "Пулсар"   Новия "Пулсар" - Page 4 EmptyСря Дек 03, 2008 10:38 pm

ко стана ве Мимун,Валчев още не ти е испратил инсруктциа за бавно развиващти а ти се интересуваш какво станало с полсара. щте иадеш ношките маи усещтам.
Върнете се в началото Go down
ivailo83bs
Новобранец
Новобранец
ivailo83bs



Новия "Пулсар" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: ДО КОМАНДЕР   Новия "Пулсар" - Page 4 EmptyСря Дек 03, 2008 10:48 pm

ИСКАМ ДАГИ УСЕТЯ!!!ИСКШЛИ АДРЕС???пиши на лични щетиго дам там.ако се страхувах от такива като теб нямаше да нямаше дасам жив,щети дам едни данни акоми пишеш на лични.отиваш в полицията разбираш нешто и иле пак мисе праскаи Laughing СТАВАЛИ???ЧЕ ДА РАЗКАЖИШ ТУК МАЛКО ПОСЛЕ ЕДИН ФИЛМ Smile


Спец по бомби. Ако ме видите да бегам, гледайте да не изоставате.---0877641318--- karamanski_bs@abv.bg
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Новия "Пулсар" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия "Пулсар"   Новия "Пулсар" - Page 4 EmptyСря Дек 03, 2008 11:00 pm

империо такива кат тос кво ги траеш тука?да си прави тема и там да избива комплекси сички го виждат че не е в час от парвиа ден само глупости говори тука.ако му одисам на акала и ше иаде попари неомит.
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Новия "Пулсар" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новия "Пулсар"   Новия "Пулсар" - Page 4 EmptyСря Дек 03, 2008 11:08 pm

Отсега нататък ще забърсвам всяка една мизерия която няма нищо общо с Пулсар 6. Който иска да ходи да се кара на лични.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
 
Новия "Пулсар"
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» продавам пулсар 5
» Братя тухлари изкопават Панагюрското злато "за стръв"
» НОВИЯ MD3009 II

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: