Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
lorenz tesoro Fisher nokta грунда маск нишани kupuvam nexus wave врътка 5000 mask Simplex GOLD miladinka deus пират VANQUISH TEKNETICS Майнлаб prodavam голден Minelab Spectrum Coil
 

 Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско.

Go down 
+11
Dominos
tabella
hfy
stan960
adminn
zanvan
zolak
charon
SAGITTARIUS
AdEoY
Kiril62
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско.   Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско. - Page 3 EmptyВто Ное 30, 2010 3:52 pm

Това филмче е за всички които взеха участие във темата и за всички потребители.Надявам се да ви хареса



http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
Dominos
Про-Консул
Про-Консул
Dominos



Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско.   Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско. - Page 3 EmptyВто Ное 30, 2010 4:12 pm

Добре изглежда от високо, а които го е снимал наи-много се е искефил. WinkWinkWink
Върнете се в началото Go down
DTELHO
Легионер
Легионер
DTELHO



Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско.   Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско. - Page 3 EmptyВто Ное 30, 2010 4:31 pm

Супер е клипа
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско.   Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско. - Page 3 EmptyВто Ное 30, 2010 11:30 pm

Ъхъ супер е - Сал дето за жалост на българите там гледат с недобри помисли -То си личи и от изкривеното интервю на Кирцата -Най интересното е че там има люде с по бяло лице от моето и с по сини очи от мойте пък се имат за по турци от турците завалийте -Но така е като си изгубиш корена и не си знаеш етноса.................................. - А там съм ял най -превъзходният шаран на керемида със наливна биричка и съм се разминал със най -превъзходната жена в живота си. Sad - Таа - Кире успехи брат ща помагаме с каквото можем. Wink Laughing
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско.   Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско. - Page 3 EmptyСря Дек 01, 2010 12:39 am

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Пон Апр 25, 2011 4:07 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско.   Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско. - Page 3 EmptyСря Дек 01, 2010 7:32 pm

Не знам Набор ли си баце ма щом казваш - Та Наборее -Живел съм и с цигани и с турци - И като ти го казвам значи го има -То не е като да добиеш впечатление само от едно две гостита или от една две мадами - Между другото Кирцата го е усетил вече и не само от това оцапано интервю - Ма тъй е кат не слуша........................................................... Cool
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско.   Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско. - Page 3 EmptyСря Дек 01, 2010 7:45 pm

клипчето наистина си го бива cheers cheers станчо несе ядосваи ми кажи кога ша идем да са расодим докат нее паднал снега че и винцето ми стана убаво
Върнете се в началото Go down
zanvan
Про-Консул
Про-Консул
zanvan



Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско.   Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско. - Page 3 EmptyСря Дек 01, 2010 7:47 pm

stan960 написа:
Не знам Набор ли си баце ма щом казваш - Та Наборее -Живел съм и с цигани и с турци - И като ти го казвам значи го има -То не е като да добиеш впечатление само от едно две гостита или от една две мадами - Между другото Кирцата го е усетил вече и не само от това оцапано интервю - Ма тъй е кат не слуша........................................................... Cool
оооо баце СТАН Е кво стана Exclamation тази золак маи ви понаби Cool мен ако питаш направо ви разката Laughing па теб като те одариии по..... .ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ 4ак мен ме заболя Laughing пиша ти тук оти на другото място едно админче ме поизтри и ще мо дърпам ушите Evil or Very Mad па баш вълка почна да пише от мое име Evil or Very Mad та нащо сам се вкиснал Laughing


дистрибутур на Exclamation Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско. - Page 3 3637994762777819361301761381WmleUh1Dc9Lit0Vhuafn
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско.   Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско. - Page 3 EmptyСря Дек 01, 2010 8:37 pm

FILIP2 написа:
клипчето наистина си го бива cheers cheers станчо несе ядосваи ми кажи кога ша идем да са расодим докат нее паднал снега че и винцето ми стана убаво
- Не съм рекъл нищо за клипчето -Там е една от най хубавите Българий де съм виждал сал дето за в бъдеще искат да я наричат другояче -Иначе -Кога речеш -нъл съм ти казал. Smile
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско.   Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско. - Page 3 EmptyСря Дек 01, 2010 8:46 pm

zanvan написа:
stan960 написа:
Не знам Набор ли си баце ма щом казваш - Та Наборее -Живел съм и с цигани и с турци - И като ти го казвам значи го има -То не е като да добиеш впечатление само от едно две гостита или от една две мадами - Между другото Кирцата го е усетил вече и не само от това оцапано интервю - Ма тъй е кат не слуша........................................................... Cool
оооо баце СТАН Е кво стана Exclamation тази золак маи ви понаби Cool мен ако питаш направо ви разката Laughing па теб като те одариии по..... .ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ 4ак мен ме заболя Laughing пиша ти тук оти на другото място едно админче ме поизтри и ще мо дърпам ушите Evil or Very Mad па баш вълка почна да пише от мое име Evil or Very Mad та нащо сам се вкиснал Laughing
- Понамеквам аз че от всичкото ти е много -ма кой да чуе -Предполагам се дължи на в повекето византийски гени у кръвта ти - Иначе споко ша му рекна на админо и баш вълка на другото место а ти не изтрива чат пат прозренията -що нъл веке рекуф -такова келяво муле кат тебе трудно ш са найде - С кво викаш ни понабила таз zolak -с голо д.......................по у..............................ли...................................... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
zanvan
Про-Консул
Про-Консул
zanvan



Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско.   Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско. - Page 3 EmptyСря Дек 01, 2010 9:01 pm

stan960 написа:
zanvan написа:
stan960 написа:
Не знам Набор ли си баце ма щом казваш - Та Наборее -Живел съм и с цигани и с турци - И като ти го казвам значи го има -То не е като да добиеш впечатление само от едно две гостита или от една две мадами - Между другото Кирцата го е усетил вече и не само от това оцапано интервю - Ма тъй е кат не слуша........................................................... Cool
оооо баце СТАН Е кво стана Exclamation тази золак маи ви понаби Cool мен ако питаш направо ви разката Laughing па теб като те одариии по..... .ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ 4ак мен ме заболя Laughing пиша ти тук оти на другото място едно админче ме поизтри и ще мо дърпам ушите Evil or Very Mad па баш вълка почна да пише от мое име Evil or Very Mad та нащо сам се вкиснал Laughing
- Понамеквам аз че от всичкото ти е много -ма кой да чуе -Предполагам се дължи на в повекето византийски гени у кръвта ти - Иначе споко ша му рекна на админо и баш вълка на другото место а ти не изтрива чат пат прозренията -що нъл веке рекуф -такова келяво муле кат тебе трудно ш са найде - С кво викаш ни понабила таз zolak -с голо д.......................по у..............................ли...................................... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
баце Exclamation ша махна оптиката , ако знаеш колко пъти си влизал в полезрението ми и аха та отстрелям по хуманен начин дане се мъчиш много Laughing Laughing Laughing ама ти неседиш мирен Laughing пластичен си кат мазен пехливанин Laughing та кат я махна кадет та нацели Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско.   Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско. - Page 3 EmptyСря Дек 01, 2010 10:19 pm

Немаш ядове чист съм кат момина сълзица - Пуцай -таман и я и другите ша разберем кой къв му и мерника и отде му иде диоптъра - Иначе ти вкара термините с куците коне и незнам кви си магарета за острел - А Пък още по иначе Келявото муле от планината Овцевъд е кодош от един разказ на О'Хенри с подобно заглавие - Та таквизи ми ти ми работи мойто момче -кога са запознахме онлайн с Даскаля ти от първичният сблъсък се роди разбирателството че и двамата си падаме по черният хумор -Изглежда ти е трудничко да го схванеш та за туй наблягаш на правото мерене................................................................... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil -Всичко е една игра на думи а аз се самолаская че я мога -Баце............................................ - Е не колкото нашият приятел Даскаля но пък и не искам поне за сега да стигам неговото поприще. Wink


ОСПАМИХТЕ НА КИРЕТО ТЕМАТА МОМЧЕТААААА. внимание
Върнете се в началото Go down
 
Майстори на металотърсачи се сплотяват в Кърджалийско.
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Въпрос към знаещи и майстори ???????
» МЕТАЛОТЪРСАЧИ XP
» МЕТАЛОТЪРСАЧИ FISHER

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: