Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask грунда Майнлаб голден 5000 врътка маск wave tesoro prodavam Simplex deus nexus Fisher VANQUISH Coil miladinka пират kupuvam GOLD lorenz Spectrum нишани Minelab nokta TEKNETICS
 

 рамка на заем

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
топи
Цезар
Цезар
топи



рамка на заем Empty
ПисанеЗаглавие: рамка на заем   рамка на заем EmptyЧет Яну 13, 2011 1:16 pm

срам не срам я пускам тази тема.трябва ми спешно рамка и поради това че в момента нямам възможност да си закупя я искам на заем.при успех за това за което ми трябва давам 5000лв за услугата и връщам рамката.при неуспех само я връщам.ако не звучи нахално по възможност някои реликскан Very Happy или някои друг модел но да е дълбока и спокоина. трябва ми за месец месец и половина
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



рамка на заем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: рамка на заем   рамка на заем EmptyЧет Яну 13, 2011 7:35 pm

топи написа:
срам не срам я пускам тази тема.трябва ми спешно рамка и поради това че в момента нямам възможност да си закупя я искам на заем.при успех за това за което ми трябва давам 5000лв за услугата и връщам рамката.при неуспех само я връщам.ако не звучи нахално по възможност някои реликскан Very Happy или някои друг модел но да е дълбока и спокоина. трябва ми за месец месец и половина


топи що не вземеш рамка от твоя човек atd.dr онзи ден нали писа че сте близки възполвай се Smile успех
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



рамка на заем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: рамка на заем   рамка на заем EmptyПет Яну 14, 2011 7:00 am

не сме близки че да ми дава без пари.но имам ли кинти бъди сигурен че на 100% рамката ще е от него cheers
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




рамка на заем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: рамка на заем   рамка на заем EmptyПон Яну 17, 2011 3:01 pm

Топи ти нали имаше рамка. Незабраваи че за да е дълбока рамката им намаляват чуствителноста към малки предмети. Отам се губи и чуствителноста към предметите които търсим
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



рамка на заем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: рамка на заем   рамка на заем EmptyПон Яну 17, 2011 6:56 pm

и рамка имах и кантар но тогава не ми трябваха и ги махнах.сега трябват пък няма.но почти сам намерил Very Happy
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



рамка на заем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: рамка на заем   рамка на заем EmptyСря Мар 23, 2011 8:24 pm

в тази криза си е..ло майката всеки взе злато да търси.... Laughing
всеки изкара кожената карта от дулапа от 5 поколения назад.


Нищо не е това, което изглежда на пръв поглед...всичко изисква задълбочено проучване.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




рамка на заем Empty
ПисанеЗаглавие: Re: рамка на заем   рамка на заем EmptyНед Юли 17, 2011 1:29 pm

топи написа:
и рамка имах и кантар но тогава не ми трябваха и ги махнах.сега трябват пък няма.но почти сам намерил Very Happy

И новия кантар тм808 ли го даде Топи,язък значи,пък аз очаквах да споделиш впечатления от него...
Върнете се в началото Go down
 
рамка на заем
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» рамка
» Рамка
» рамка на вълчев

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: