Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
5000 miladinka Minelab mask нишани Spectrum Fisher tesoro Simplex deus VANQUISH Coil маск wave nokta Майнлаб грунда пират GOLD kupuvam голден nexus prodavam lorenz TEKNETICS врътка
 

 помните ли какъв беше парвия ви сигнал

Go down 
+18
akulata88
VIKING
vesco
dante.bg977
spataneca
Petronii
petrovbs
pechkata
bratan
nkla_95
Vergilius
Satan Claus
Aurelius
kraskothgr
хаймана
pet1r90
maximus_kn
FILIP2
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помните ли какъв беше парвия ви сигнал   помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 EmptyСря Мар 09, 2011 10:13 pm

аз говоря за около чевен бряг
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помните ли какъв беше парвия ви сигнал   помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 EmptyСря Мар 09, 2011 11:59 pm

FILIP2 написа:
аз говоря за около чевен бряг

Има нема пет-шест километра.


Arrow
Върнете се в началото Go down
spataneca
Новобранец
Новобранец
spataneca



помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: (Без заглавие)   помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 EmptyСря Май 16, 2012 9:14 am

по въпроса за първи сигнал преди 2 години с метал детектора на един приятел намерих една връзка ключове и още ги пазя
Върнете се в началото Go down
dante.bg977
Преторий
Преторий
dante.bg977



помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помните ли какъв беше парвия ви сигнал   помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 EmptyЧет Май 31, 2012 4:34 pm

първият ми сигнал беше връх на стрела в нас имам цяла торба от тях Very Happy


:yes: :yes: :yes:
Върнете се в началото Go down
vesco
Новобранец
Новобранец




помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помните ли какъв беше парвия ви сигнал   помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 EmptyЧет Май 31, 2012 9:21 pm

Petronii написа:
FILIP2 написа:
аз говоря за около чевен бряг

Има нема пет-шест километра.


Arrow
та май до чомаковчи стигнахте
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помните ли какъв беше парвия ви сигнал   помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 EmptyПет Юни 01, 2012 1:44 am

vesco написа:
Petronii написа:
FILIP2 написа:
аз говоря за около чевен бряг

Има нема пет-шест километра.


Arrow
та май до чомаковчи стигнахте
АДАШ имаш предвид чомаковци ли??? Very Happy
Върнете се в началото Go down
vesco
Новобранец
Новобранец




помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помните ли какъв беше парвия ви сигнал   помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 EmptyПет Юни 01, 2012 10:46 pm

VIKING написа:
vesco написа:
Petronii написа:
FILIP2 написа:
аз говоря за около чевен бряг

Има нема пет-шест километра.


Arrow
та май до чомаковчи стигнахте
АДАШ имаш предвид чомаковци ли??? Very Happy
да колега
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помните ли какъв беше парвия ви сигнал   помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 EmptyПет Юли 27, 2012 6:38 pm

Моят първи сигнал беше желязце от цървул.. ама... колко нагорее в гората...:Д:Д
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помните ли какъв беше парвия ви сигнал   помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 EmptyПет Юли 27, 2012 8:16 pm

Да помя го !Също така и това което извадих. Това нещо ме накараха да си купя МД след 3 дни. Както казват хората с новобранеца върви късмета. Хубава тема.


Последната промяна е направена от AVGVSTVS 1 на Нед Юли 29, 2012 4:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помните ли какъв беше парвия ви сигнал   помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 EmptyСъб Юли 28, 2012 3:01 pm

Най-първото кръгло нещо дето извадих, беше жетон за телефон, и на следващия ден една голяма бяла турска пара. Пазя си ги и до днес...
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помните ли какъв беше парвия ви сигнал   помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 EmptyНед Юли 29, 2012 2:51 pm

AVGVSTVS 1 написа:
Да помя го !Също така и това което извадих. Тези неща ме накараха да си купя МД след 3 дни. Както казват хората с новобранеца върви късмета. Хубава тема.
не разбрах заедно ли сте намерили желиазцето чето цървулите иматли. Laughing августе с кво ги намери ако си нямал детектор що купуваш то и без тва намираш Wink
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помните ли какъв беше парвия ви сигнал   помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 EmptyНед Юли 29, 2012 3:15 pm

VIKING написа:
AVGVSTVS 1 написа:
Да помя го !Също така и това което извадих. Тези неща ме накараха да си купя МД след 3 дни. Както казват хората с новобранеца върви късмета. Хубава тема.
не разбрах заедно ли сте намерили желиазцето чето цървулите иматли. Laughing августе с кво ги намери ако си нямал детектор що купуваш то и без тва намираш Wink

Всичко е до късмет Wink и без детектор мн хора мннннн неща са намирали коледен подарак
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помните ли какъв беше парвия ви сигнал   помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 EmptyНед Юли 29, 2012 3:17 pm

Прав си , че не бях по-конкретен. Аз и един приятел бяхме. Аз го водих на мястото , а той имаше МД. След като известно време работи той с МД ми даде на мен и аз дя прбвам. Тогава хванах първия си сигнал. Останалото си го прочел по-горе.
Върнете се в началото Go down
QNUS
Консул
Консул
QNUS



помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помните ли какъв беше парвия ви сигнал   помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 EmptyНед Юли 29, 2012 11:50 pm

AVGVSTVS 1 написа:
Прав си , че не бях по-конкретен. Аз и един приятел бяхме. Аз го водих на мястото , а той имаше МД. След като известно време работи той с МД ми даде на мен и аз дя прбвам. Тогава хванах първия си сигнал. Останалото си го прочел по-горе.
..
по темата...!МЕДАЛИОН НА ДОМИЦИАН -ПОДАРИХ ГОгорял-


Последната промяна е направена от QNUS на Пет Авг 10, 2012 1:57 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помните ли какъв беше парвия ви сигнал   помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 EmptyСъб Авг 04, 2012 4:58 pm

Моя беше ауреус на Гордиан I Африкански..... :bienvenue
Върнете се в началото Go down
Rgogo
Новобранец
Новобранец
Rgogo



помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: помните ли какъв беше парвия ви сигнал   помните ли какъв беше парвия ви сигнал - Page 2 EmptyПон Ное 12, 2012 1:36 am

lol! super21
sitalk написа:
Моя беше ауреус на Гордиан I Африкански..... :bienvenue
Колега това му се казва късмет . голд :mdr97:Аз 1- стрела и 5 ст 1951г-от бай Тошово време и голям кеф lol!
Върнете се в началото Go down
 
помните ли какъв беше парвия ви сигнал
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Кой беше колегата със темата Никопол
» Ако не беше...
» AKA Intronic 2020 реален сигнал дълбочина

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: