Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
врътка голден GOLD tesoro nexus nokta wave kupuvam TEKNETICS 5000 грунда Spectrum Майнлаб Fisher Coil Minelab deus miladinka mask VANQUISH lorenz пират маск нишани prodavam Simplex
 

 Варна

Go down 
+11
sitalk
Pukanka
plamenstannev
bekos
dante.bg977
marin.1982
stoian8411
pesh0
muhlio21
nasko75
smayli
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Варна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Варна   Варна - Page 2 EmptyСъб Авг 04, 2012 5:30 pm

stoian8411 написа:
точно за лятото ме интересува .луда работа.това е ужас ,то тая българия няма оправия!!! няма спокойствие никъде .писнало ми е да се крия.ей така на разходка да излезеш не става .на плажа същото .ще те бият машината ще ти вземат а може и по лошо Evil or Very Mad шибана история

Какви глупости говорите,не мога да разбера.
Кой ще те бие,кой ще ти вземе машината,какво по-лошо ще стане...... Rolling Eyes
За какво ще те бият?
Минаха мутренските времена.
Вече... ако някой собственник на плаж реши,че му навлизаш в собственността,може да ти каже на напуснеш.Но..по принцип защо ще те гони? Вечер по плажа има постонно движение.Разходки си правят и чужденци и българи.И романтични,и любовни,и пиянски,и всякакви.Тях не ги гонят.Защо сте си въобразили,че точно ваш ще гонят и бият и взимат машинана?
Досега никой не ме е гонил.
Има случаи,когато някой си въобразил,че е негова територия за търсене.И идва и се опитва да се отваря......
Единственно собственника на плаж може да ви каже на напуснете или да нареди да не ви допуснат.Но това се случва рядко.
Върнете се в началото Go down
alireza
Консул
Консул
alireza



Варна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Варна   Варна - Page 2 EmptyСъб Авг 04, 2012 8:41 pm

здр новобранец искам да ти кажа,че след време ще си шромениш мнението.
Върнете се в началото Go down
EXTERMINATE
Про-Консул
Про-Консул
EXTERMINATE



Варна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: (Без заглавие)   Варна - Page 2 EmptyСъб Авг 04, 2012 8:50 pm

след 2 седмици ше сам в варна с гарет ат про и 6а се видя с данте да скара бира Cool търкане находка по плажа


пп аз черпя
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Варна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Варна   Варна - Page 2 EmptyНед Авг 05, 2012 10:12 am

alireza написа:
здр новобранец искам да ти кажа,че след време ще си шромениш мнението.

Оо,здравей г-н старо куче!
Я ни разкажи на нас новобранците какви са положенията на плажа,че не знаеме..... Laughing
След време ще си променя мнението ли?
Ами може,но за момента е точно така,както ти казвам.Или поне,там където съм ходил много пъти,както и преди няколко вечери...

...a novobranec 6te vika6 samo i edinstvenno na SEBE SI..... Laughing
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



Варна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Варна   Варна - Page 2 EmptyНед Авг 05, 2012 2:05 pm

sitalk написа:
stoian8411 написа:
точно за лятото ме интересува .луда работа.това е ужас ,то тая българия няма оправия!!! няма спокойствие никъде .писнало ми е да се крия.ей така на разходка да излезеш не става .на плажа същото .ще те бият машината ще ти вземат а може и по лошо Evil or Very Mad шибана история

Какви глупости говорите,не мога да разбера.
Кой ще те бие,кой ще ти вземе машината,какво по-лошо ще стане...... Rolling Eyes
За какво ще те бият?
Минаха мутренските времена.
Вече... ако някой собственник на плаж реши,че му навлизаш в собственността,може да ти каже на напуснеш.Но..по принцип защо ще те гони? Вечер по плажа има постонно движение.Разходки си правят и чужденци и българи.И романтични,и любовни,и пиянски,и всякакви.Тях не ги гонят.Защо сте си въобразили,че точно ваш ще гонят и бият и взимат машинана?
Досега никой не ме е гонил.
Има случаи,когато някой си въобразил,че е негова територия за търсене.И идва и се опитва да се отваря......
Единственно собственника на плаж може да ви каже на напуснете или да нареди да не ви допуснат.Но това се случва рядко.
Абсолютно вярно.
Преди няколко вечери ни помолиха учтиво да напуснем един плаж, но ми се струва, защото отидохме много рано.
Ако се работи след 7-8 часа вечерта, няма абсолютно никакви проблеми. Хората не се занимават с нас. А на повечето плажове изобщо нямате грижи. Даже охраната на плажа ни води на места, където чули, че има загубени бижута.
Ситалкче, не знаех, че си от новобранците. Laughing Laughing Laughing Поне да бяха погледнали откога ти е регистрацията.
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Варна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Варна   Варна - Page 2 EmptyНед Авг 05, 2012 10:15 pm

Бе ти остави регистрацията..... Smile
Ама така някой като се изкаже неподготвен......
Пък знаем ли? Може да някой супер майстор на спорта и всички ние да сме за него новобранци... Laughing
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



Варна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Варна   Варна - Page 2 EmptyНед Авг 05, 2012 11:07 pm

Тошко, мнението на alireza, едва ли е за теб. Не се е уточнил, но на мен ми се струва, че по скоро е към някой който е с ранг новобранец. Ти нали си цезар, не се впрягай Smile
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Варна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Варна   Варна - Page 2 EmptyВто Авг 07, 2012 10:09 pm

Rolling Eyes Rolling Eyes
Прегледах нагоре постовете,не се разбира да е за някой от тях....
Няма значение.
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Варна - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Варна   Варна - Page 2 EmptyСря Сеп 05, 2012 1:18 am

Варненци на събора в Бургас няма ли да ходите скара на маса Cool
Върнете се в началото Go down
 
Варна
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Културата ,,Варна"
» Бедствието-Варна
» Одесос днешна Варна

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: