Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Металдетектинг събор на морето

Go down 
+9
QNUS
сталкер
navudohonosor
imperio
adminn
marin.1982
AdEoY
Podlecii.avg
djendaka
13 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Металдетектинг събор на морето Empty
ПисанеЗаглавие: Металдетектинг събор на морето   Металдетектинг събор на морето EmptyВто Юли 10, 2012 9:49 pm

На 6,7,8 и 9 септември клуб по металдетектинг Бургас организира регионалем металдетектинг събор , на него са поканени всички тясно свързани с хобито , всеки който носи сърце на търсач и абсолютно всички които желаят да изживеят приятни емоций на брегът на морето Smile . За повече информация за условията и мястото на събора може да видите тук . http://metaldetecting.bg/index.php?option=com_kunena&Itemid=81&func=view&catid=8&id=8211&lang=bg . Елате да се повеселим и да покажем , че сме нормални хора а не престъпници каквито се опитват да ни изкарат .
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Металдетектинг събор на морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг събор на морето   Металдетектинг събор на морето EmptyВто Юли 10, 2012 10:01 pm

Извинявайте че ви прехвърлям към друг сайт за информация но снимките ги направи колегата и нямам как да ги кача тук а и честно да си презная незнам как ако админите могат да ги качът Smile
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Металдетектинг събор на морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг събор на морето   Металдетектинг събор на морето EmptyВто Юли 10, 2012 10:06 pm

Металдетектинг събор на морето DSCN2863___1
Металдетектинг събор на морето DSCN2852___1
Металдетектинг събор на морето DSCN2803_____2 Металдетектинг събор на морето DSCN2800___3 Металдетектинг събор на морето DSCN2856__4 Металдетектинг събор на морето DSCN2818___5 Металдетектинг събор на морето DSCN2819__6 Металдетектинг събор на морето DSCN2806 Металдетектинг събор на морето DSCN2813___7 Металдетектинг събор на морето DSCN2823___8 Металдетектинг събор на морето DSCN2807___1 Металдетектинг събор на морето DSCN2816__8 Металдетектинг събор на морето DSCN2853____9 Металдетектинг събор на морето DSCN2855____6 Металдетектинг събор на морето DSCN2864___7 Металдетектинг събор на морето DSCN2874____9 Металдетектинг събор на морето DSCN2832___5 Металдетектинг събор на морето DSCN2847___3
ето и снимките един колега ми помогна да може да ги виждате и тук
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Металдетектинг събор на морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг събор на морето   Металдетектинг събор на морето EmptyВто Юли 10, 2012 11:03 pm

djendaka написа:
Металдетектинг събор на морето DSCN2863___1
Металдетектинг събор на морето DSCN2847___3
ето и снимките един колега ми помогна да може да ги виждате и тук
e нема начин scratch то са е видяло че тази год. два пъти ще се ходи на море Cool


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Металдетектинг събор на морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг събор на морето   Металдетектинг събор на морето EmptyПет Юли 13, 2012 2:41 pm

бира


Последната промяна е направена от AVGVSTVS 1 на Нед Юли 15, 2012 4:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
AdEoY
Про-Консул
Про-Консул
AdEoY



Металдетектинг събор на морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг събор на морето   Металдетектинг събор на морето EmptyПет Юли 13, 2012 3:06 pm

AVGVSTVS 1 написа:
Ще има ли награди ? Ако има и този път пак ли ще бъдат за членовете на федерацията по металдетектинг?
Нормално е да се пускат награди за хора които са допренесли малко или много за металдетектинга в България
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Металдетектинг събор на морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг събор на морето   Металдетектинг събор на морето EmptyПет Юли 13, 2012 8:30 pm

Колега незнам на кой събор отганизиран от нашата организация наградите не са били за всички присъстващи независимо дали са членове или не на БНФМ , колкото до събора награди ще има макар и символични но и търговците и производителите на детектори може да се включат . Аз лично не мисля че това е толкова важно ти ако няма награди няма ли да дойдеш , според мен е важно да се съберем и да им покажем че ни има че не сме престъпници и че искаме да практикуваме свободно любимото си хоби , за мен лично това ще е най голямата награда .
Върнете се в началото Go down
marin.1982
Новобранец
Новобранец




Металдетектинг събор на морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг събор на морето   Металдетектинг събор на морето EmptyСъб Юли 14, 2012 11:21 pm

Някой има ли сайт на този къмпинг ?
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Металдетектинг събор на морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг събор на морето   Металдетектинг събор на морето EmptyНед Юли 15, 2012 8:33 pm

Колега рових се из нета но не можах да намеря сайт на къмпинга какво по точно те интересува мога да помогна
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Металдетектинг събор на морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг събор на морето   Металдетектинг събор на морето EmptyСря Юли 18, 2012 2:36 am

Колеги много събори станаха , да не би да си разцепихте!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????Стнахме като Светия синод. Разделете си най-накрая лидерството и работете за нас простосмъртните , които с кирка и лапата се чудят как да изкарат 20лв. Далеч съм от мисълта да нарушавам законите в Р.България.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Металдетектинг събор на морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг събор на морето   Металдетектинг събор на морето EmptyСря Юли 18, 2012 9:16 am

Ако питаш мене, колкото по-вече събори и то локални, толкова по-добре за да имат достъп по-вече хора до събитията. Бензина не е евтин и разтоянията са проблем за много колеги.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Online
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Металдетектинг събор на морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг събор на морето   Металдетектинг събор на морето EmptyСря Юли 18, 2012 11:58 pm


grey_cardinal написа:
Колеги много събори станаха , да не би да си разцепихте!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????Стнахме като Светия синод. Разделете си най-накрая лидерството и работете за нас простосмъртните , които с кирка и лапата се чудят как да изкарат 20лв. Далеч съм от мисълта да нарушавам законите в Р.България.
Колега не знам дали има смисъл да ти отговарям на изсказването , но след като си го написал значи си имал нещо на предвид но ние просто не го разбираме за това ще попитам . Първо какво общо имат съборите със властта и разцепването , рокерите , рибарите , ловците като си правят събори да не ги правят да сменят властта , според мен ги правят за да се веселят , разспускат да намират нови приятелства и познанства , поне аз така ги разбирам нещата . Другото което искам да кажеш какво точно искате да направим за вас и как точно трябва да стане защото явно нещата които се направиха до сега не са достатъчни , ако имаш някакви предложения и ресурс ще се радвам да ги споделиш и успеем да променим най накрая този безумен закон , но всички сме разумни хора и знаем че в нашата безумна държава няма как да стане бързо и мигновено а ще минем тежък и дълъг път .
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Металдетектинг събор на морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг събор на морето   Металдетектинг събор на морето EmptyЧет Юли 19, 2012 12:10 am

adminn написа:
Ако питаш мене, колкото по-вече събори и то локални, толкова по-добре за да имат достъп по-вече хора до събитията. Бензина не е евтин и разстоянията са проблем за много колеги.
Много си прав колега трябва да им покажем че ни има и , че сме нормани хора плащащи си данъците и заплатите на тези които толкова време ни мачкат и се подиграват с нас , отделно паричието така е налегнало народа , че всеки си прави сметката , и за забавления все не остават пари . Бургаския клуб сме над 100 човека и никой не можа да отиде в Тетевен , но за сметка на това всички ще сме в Крайморие за това е хубаво тези регионални събори да се правят , за да могат всички да участват в тях независимо в кой край на България са и с какви пари разполагат , колкото повече събори по голяма показност по на сериозно ще започнат да ни взимат така , че призовавам всеки който има финансова и физическа възможност да дойде да се повеселим и да забравим ежедневните проблеми .
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Металдетектинг събор на морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг събор на морето   Металдетектинг събор на морето EmptyЧет Юли 19, 2012 12:51 am

Колега не си мисли , че нещо се заяждам. Не заслужавам и минусите , които ми сложихте , но искам да Ви питам : Аз не съм член на федерацията и съм от софия област. Скакво ще ме убедите , ако не направите събор и в тази част на България .Да дойда да видя за какво става въпрос . И след това , ако наистина ми хареса да имате още един член във федерацията. Вярно колегата империо е прав бензина е скъп , затова бихте могли да направите и такава сбирка в тази част на българия и дори по-надолу. И ни е сме хора и ние искаме да видим и да пипнем новите технологии и да обменяме мисли на живо. Направете го !!! Затова става въпрос.
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Металдетектинг събор на морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг събор на морето   Металдетектинг събор на морето EmptyЧет Юли 19, 2012 2:57 am

Само за протокола - "империо" си е мой личен ник, и не не обвързва мнението на настоящета администрация. Което не значи че мнението изказано от "админа" който и да е той е грешно. Бензина наистина е скъп. Но това което прави Ванката Джендов е много добра инициатива. Колкото повече сбирки, толкова по-добре, независимо от кой и как са организирани. Колкото повече регионални сбирки, толкова по-добре. Националните събори пък не трябва да са повече от 1 годишно. Но това е лично мнение и не ангажирам никой с него.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
navudohonosor
Новобранец
Новобранец




Металдетектинг събор на морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг събор на морето   Металдетектинг събор на морето EmptyЧет Юли 19, 2012 4:30 pm

Ще е хубаво да се организира един такъв събор да отидем .. пак Smile
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Металдетектинг събор на морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг събор на морето   Металдетектинг събор на морето EmptyПет Юли 20, 2012 9:21 pm

grey_cardinal написа:
Колега не си мисли , че нещо се заяждам. Не заслужавам и минусите , които ми сложихте , но искам да Ви питам : Аз не съм член на федерацията и съм от софия област. Скакво ще ме убедите , ако не направите събор и в тази част на България .Да дойда да видя за какво става въпрос . И след това , ако наистина ми хареса да имате още един член във федерацията. Вярно колегата империо е прав бензина е скъп , затова бихте могли да направите и такава сбирка в тази част на българия и дори по-надолу. И ни е сме хора и ние искаме да видим и да пипнем новите технологии и да обменяме мисли на живо. Направете го !!! Затова става въпрос.
Колега точно това е идеята на тези регионални събори , а в София има доста сериозни хора така че смятам че много скоро и там ще има събор на търсачите
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Металдетектинг събор на морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг събор на морето   Металдетектинг събор на морето EmptyСъб Юли 21, 2012 12:31 am

Колега чета по-горните мнения на колегите. Разбирам ,че в софия има сериозни хора , но въпроса ми е КЪДЕ СА? Всеки се крие и го е страх да поеме инициативата. Поздравявам ,Ви вас от Тетевен и Бургас. Показвате , че има будни българи. cheers
Върнете се в началото Go down
сталкер
Новобранец
Новобранец
сталкер



Металдетектинг събор на морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг събор на морето   Металдетектинг събор на морето EmptyЧет Юли 26, 2012 11:26 am

абе хора събора накоя дата е точно Question търкане
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Металдетектинг събор на морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг събор на морето   Металдетектинг събор на морето EmptyЧет Юли 26, 2012 9:09 pm

Събора ще е от 6 до 9 септември , избрахме датата поради няколко причини . Първо 6-ти е национален празник и ще се почива 4 дни , другото важно нещо е че е вече септември месец и цените на нощувките са по нормални тъй като сезона е на свършване , но от друга страна времето все още е топло и ще може да се използва и за плаж и плажен детектинг , водата също е топла и колегите с подводните апарати ще са доволни и също тези които искат да се пробват във водата . Септемврийските вечери са прохладни и идеални за сладки приказки на по чашка Smile
Върнете се в началото Go down
сталкер
Новобранец
Новобранец
сталкер



Металдетектинг събор на морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг събор на морето   Металдетектинг събор на морето EmptyЧет Юли 26, 2012 9:27 pm

а в кой град ще е и ако отида там как да се свържа с останалите
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



Металдетектинг събор на морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг събор на морето   Металдетектинг събор на морето EmptyЧет Юли 26, 2012 9:58 pm

Колега прочети темата внимателно от начало там съм написал всичко относно събора има и снимки иначе си прав за свръзката телефона бях забравил да оставя 0887 93 38 02 иначе всичко останало го има в темата
Върнете се в началото Go down
сталкер
Новобранец
Новобранец
сталкер



Металдетектинг събор на морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг събор на морето   Металдетектинг събор на морето EmptyПет Юли 27, 2012 9:49 am

добре че те потсетих и благодаря за телефона Wink
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Металдетектинг събор на морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг събор на морето   Металдетектинг събор на морето EmptyПет Юли 27, 2012 1:43 pm

Колега на 30.08.2012 ми напомни да пуснеме горе постоянно съобщение за събора.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Online
QNUS
Консул
Консул
QNUS



Металдетектинг събор на морето Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Металдетектинг събор на морето   Металдетектинг събор на морето EmptyНед Авг 12, 2012 3:51 pm

За събора в Крайморие ще има изненади ,интересно ще бъде с каква машина са открити в черния пясък Wink
Върнете се в началото Go down
 
Металдетектинг събор на морето
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Събор по металдетектинг във Великобритания
» БАТСЗМ на най-големия металдетектинг събор в Англия
» BLISTUUL-48

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: