Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
lorenz kupuvam nexus Spectrum TEKNETICS пират врътка 5000 deus wave nokta VANQUISH голден нишани Simplex грунда Майнлаб miladinka Coil mask tesoro GOLD маск Minelab prodavam Fisher
 

 въпрос при работа с рамка

Go down 
+28
ferrous
lomidol
laki
Hadjiev
borislav123
Симпличио
kaponcheto
Mladencho
Radislav
Podlecii.avg
capo
ivangrozni
atina
PUPIENUS
бобо
bai_georgi
pechkata
Ne6o
vesco
Трибал-М
tarsa4a
petrov81231
Ancient Hunter
niki3
mishot
sitalk
QNUS
talasumo
32 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Трибал-М
Джадай
Джадай




въпрос при работа с рамка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 2 EmptyСъб Яну 18, 2014 8:32 am

atina написа:
Има ли колега който да покаже клип или тест ,който не свири камък или дели желязо бг рамка


Първото не е проблем,колега.Добрите рамки не свирят дори 25 павета,образуващи квадрат(5х5).Добрата дискриминация е по-трудната задача,но тук думата имат баш специалистите и най-вече производителите.
Върнете се в началото Go down
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni



въпрос при работа с рамка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 2 EmptyСъб Яну 18, 2014 3:12 pm

Колкото е по-чувствителна (дълбока) една рамка толкова повече ще свири ,цъка , пука или както е измислено там, при смяна на грунда. Това го правят всички заводски , гаражни и извънземни дори и тези с ръчен и автоматичен грунд. Тук е ролята на оператора да каже сигнал ли е или смяна на грунда. Дискриминация само на въздух и много леки почви и то при достатъчно силен сигнал.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




въпрос при работа с рамка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 2 EmptyСъб Яну 18, 2014 3:27 pm

ivangrozni написа:
Колкото е по-чувствителна (дълбока) една рамка толкова повече ще свири ,цъка , пука или както е измислено там, при смяна на грунда. Това го правят всички заводски , гаражни и извънземни дори и тези с ръчен и автоматичен грунд. Тук е ролята на оператора да каже сигнал ли е или смяна на грунда. Дискриминация само на въздух и много леки почви и то при достатъчно силен сигнал.


Казват,че смяната на грунда се усеща  по дължината на зоната и амплитудата на звуковия пик,но има обекти,които предизвикват дълги,няколко метрови зони...
Както има и тесни ивици почва с различна минерализация,понякога може да е причинено от "строителни"работи с булдозери.
Върнете се в началото Go down
capo
Легионер
Легионер
capo



въпрос при работа с рамка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 2 EmptyСъб Фев 22, 2014 11:58 pm

ясна е работата Shocked 
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




въпрос при работа с рамка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 2 EmptyНед Фев 23, 2014 6:23 pm

ivangrozni написа:
Колкото е по-чувствителна (дълбока) една рамка толкова повече ще свири ,цъка , пука или както е измислено там, при смяна на грунда. Това го правят всички заводски , гаражни и извънземни дори и тези с ръчен и автоматичен грунд. Тук е ролята на оператора да каже сигнал ли е или смяна на грунда. Дискриминация само на въздух и много леки почви и то при достатъчно силен сигнал.

Малко подвеждащо мнение при работа с рамка е важно да се направи грунд-баланс...
А това става със задаване на закъснение на импулса - ако се зададе достатъчно закъснение никога няма да чуеш грунда по време на работа дори при рязка промяна на почвата...
Да при подобни настройки дълбочината пада за сметка на стабилната работа и при тихи сигнали стават чудеса...
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



въпрос при работа с рамка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 2 EmptyПет Мар 07, 2014 12:16 pm

mishot написа:
Здравейте колеги, срещнах следния проблем:
Отидох да проверя едно място по опис, засечено и от багетис.
Пуснах рамката(реликскан) в режим all metal и сигнала беше силен.
Изкопахме 1м и 70см. и багетите спряха да реагират.
Единственото, което извадихме бяха орудени камъни.
Пуснах пак рамката и сигнал продължаваше да има. Минах през купчината с изхвърлени камъни, рамката дава силен сигнал.
Пуснах я в режим DISC, минах през дупката и купа камъни - сигнал няма!
Редно ли е на оруден камък да свири - някой с опит да сподели.
Интересно е, че има дискриминация - правих си разни опити там на място.
Споделете опит с въпросните камъни и разните там боклуци(раждиви железа, капачки). Как се борите с тези вредители?
колега ти ми разби представата за дълбочинната техника!!! от няколко дни съм хвърлил око на този тип техника , и се опитвам да набера обективна информация НО: все се натъквам на изключително НЕкомпетентни и НЕпросветени в тази област- БОСИ и КУЦИ колеги , които ръсят теория за относителността!

Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




въпрос при работа с рамка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 2 EmptyПет Мар 07, 2014 9:28 pm

като копнеш стотина камичета и др. ще ти се светнат теорийте голд 
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



въпрос при работа с рамка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 2 EmptyПет Мар 07, 2014 9:40 pm

atina написа:
като копнеш стотина камичета и др. ще ти се светнат теорийте голд 
ее нямам намерение да те заяждам  Laughing  не съм казал че ти си куция и некомпетентен !!! не ме разбирай погрешно!!! иначе това което казваш ако е истина направо ми разби представата за рамките  scratch 
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




въпрос при работа с рамка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 2 EmptyПет Мар 07, 2014 9:50 pm

Cool не че ме заяждаш ве,ами и аз се разочаровах от тия камъчета,мисля че натам къде гледаш си на по правилната насока мое мнение! Cool 
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




въпрос при работа с рамка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 5:50 pm

pechkata написа:

Малко подвеждащо мнение при работа с рамка е важно да се направи грунд-баланс...
А това става със задаване на закъснение на импулса - ако се зададе достатъчно закъснение никога няма да чуеш грунда по време на работа дори при рязка промяна на почвата...
Да при подобни настройки дълбочината пада за сметка на стабилната работа и при тихи сигнали стават чудеса...

Pechka, кои рамки имат опцията "задаване на закъснение на импулса" ?Освен Thrace Terra II, ako не се лъжа (не съм я виждал дори на живо, да не останете с погрешни впечатления, че и правя реклама) ?
При Golden Mask Deep Hunter как стоят нещата ?И при другите известни и неизвестни на пазара ?
Няма пулс, няма мулс...свири, копаш,...няма никой... Laughing 
Сега очаквам да прочета, че проблемът е в оператора... lol! 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




въпрос при работа с рамка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 6:12 pm

pechkata написа:


Малко подвеждащо мнение при работа с рамка е важно да се направи грунд-баланс...
А това става със задаване на закъснение на импулса - ако се зададе достатъчно закъснение никога няма да чуеш грунда по време на работа дори при рязка промяна на почвата...
Да при подобни настройки дълбочината пада за сметка на стабилната работа и при тихи сигнали стават чудеса...


...Монетите сами започват да излизат от гърнето и поздравляват на чист български език...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




въпрос при работа с рамка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 6:15 pm

Radislav написа:
pechkata написа:

Малко подвеждащо мнение при работа с рамка е важно да се направи грунд-баланс...
А това става със задаване на закъснение на импулса - ако се зададе достатъчно закъснение никога няма да чуеш грунда по време на работа дори при рязка промяна на почвата...
Да при подобни настройки дълбочината пада за сметка на стабилната работа и при тихи сигнали стават чудеса...

Pechka, кои рамки имат опцията "задаване на закъснение на импулса" ?Освен Thrace Terra II, ako не се лъжа (не съм я виждал дори на живо, да не останете с погрешни впечатления, че и правя реклама) ?
При Golden Mask Deep Hunter как стоят нещата ?И при другите известни и неизвестни на пазара ?
Няма пулс, няма мулс...свири, копаш,...няма никой... Laughing 
Сега очаквам да прочета, че проблемът е в оператора... lol! 
Тези които нямат тази опция значи не стават...
Работил съм 4/5 различни марки и те имаха...
Golden Mask Deep Hunter  също го има...

https://www.imperio.biz/t6746p15-topic
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



въпрос при работа с рамка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 6:40 pm

pechkata написа:
 
Тези които нямат тази опция значи не стават...
Работил съм 4/5 различни марки и те имаха...
Golden Mask Deep Hunter  също го има...
Печка Golden Mask Deep Hunter 2 има ли го ? с тази рамка копа ли се на тухли и орудени камъни
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




въпрос при работа с рамка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 6:47 pm

Podlecii.avg написа:

Печка Golden Mask Deep Hunter 2 има ли го ?  с тази рамка копа ли се на тухли и орудени камъни
Свързваш се със Владо и на Монтана на полигона и пробваш както щеш с тухли камъни и др.
Та ти скоро беше в Монтана защо не пробва...?
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



въпрос при работа с рамка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 9:48 pm

pechkata написа:

Свързваш се със Владо и на Монтана на полигона и пробваш както щеш с тухли камъни и др.
Та ти скоро беше в Монтана защо не пробва...?
  боже колко мъка има по този свят!!!!!! Владо е производител и търговец!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! нали се сещаш че при всички положения няма да каже МИНУСИТЕ на продукта си (ако има такива) !!
иначе си прав за това : "ЗАЩО НЕ ПРОБВА"!!!! скоро ще го имам на предвид това което ми каза  lol!  мислех че наистина си компетентен в тази област , а то се оказа че си само един "МНОГОЗНОЙКО"  lol! 
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



въпрос при работа с рамка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 2 EmptyНед Мар 09, 2014 2:03 am

Podlecii.avg написа:
  а то се оказа че си само един "МНОГОЗНОЙКО"   lol! 

Е,че Ти сега ли го разбра ?  Very Happy 

Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




въпрос при работа с рамка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 2 EmptyНед Мар 09, 2014 10:05 am

Podlecii.avg написа:

    боже колко мъка има по този свят!!!!!!    Владо е производител и търговец!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! нали се сещаш че при всички положения няма да каже МИНУСИТЕ  на продукта си (ако има такива) !!  
   иначе си прав за това : "ЗАЩО НЕ ПРОБВА"!!!!    скоро ще го имам на предвид това което ми каза  lol!      мислех че наистина си компетентен в тази област , а то се оказа че си само един "МНОГОЗНОЙКО"   lol! 
Не разбрах какво общо има мъката по този въпрос...?
Владо като е производител и търговец какво от това по добро искаш - ти не купуваш ли от такива хора...?
Печка Golden Mask Deep Hunter 2 има ли го ? с тази рамка копа ли се на тухли и орудени камъни написа:
Ако ти бях отговорил на този въпрос че Golden Mask Deep Hunter не чува тухли и черен камък щеше ли да повярваш...?
Ти самия пледираш че докато око не види и ръка не пипне не плащаш - и какво по хубаво от това да имаш възможност да пробваш детектор на полеви условия...?
Мислех че си нещо повече от ония Фишержии ама явно съм се объркал...


Е,че Ти сега ли го разбра ? Very Happy написа:
Младенчо и не се чуди защо не ти отговарям подобаващо на въпроси за дефекти на детектори или нещо от сорта...
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



въпрос при работа с рамка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 2 EmptyНед Мар 09, 2014 11:30 am

pechkata написа:

Не разбрах какво общо има мъката по този въпрос...?
Владо като е производител и търговец какво от това по добро искаш - ти не купуваш ли от такива хора...?

Ако ти бях отговорил на този въпрос че Golden Mask Deep Hunter не чува тухли и черен камък щеше ли да повярваш...?
Ти самия пледираш че докато око не види и ръка не пипне не плащаш - и какво по хубаво от това да имаш възможност да пробваш детектор на полеви условия...?
Мислех че си нещо повече от ония Фишержии ама явно съм се объркал...
Печка не си заравяй главата в пясъка!!!! никога не съм бил с претенций че съм ФИШЕРДЖИЯ!! даже и с коментарите си съм го доказал че съм КРИТИК към недостатъците на бангийте с които съм работил, прегледай всички мои коментари и сам ще се убедиш че наистина говоря НЕ САМО ЗА ДОБРИТЕ КАЧЕСТВА !!!! обърнах се към теб за съвет относно рамката на Владо, като се надявах да ми бъдеш полезен с КОМПЕТЕНТНОСТТА си, но явно съм объркал адреса !!!! има неща които прекрасно знам, но въпреки това винаги съм търсил съвета и мнението на близки познати и дори непознати, за мен всяко мнение е много важно!!
само дето не разбрах с какво те засегнах ? че ми отговори по този ОТВРАТИТЕЛЕН начин , като ме изпрати за Монтана????
и сега като се замисля..... шапка ИМ свалям на Йордан Ненов и ИванАсен за това че те мачкат като луда крава теле, и дано да продължават в същия дух до като те натикат в МИША ДУПКА , защото на хора като теб мястото им е там!!!  :mdr6: :mdr6: :mdr6: 
Върнете се в началото Go down
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto



въпрос при работа с рамка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 2 EmptyНед Мар 09, 2014 11:40 am

Podlecii.avg написа:
pechkata написа:

Не разбрах какво общо има мъката по този въпрос...?
Владо като е производител и търговец какво от това по добро искаш - ти не купуваш ли от такива хора...?

Ако ти бях отговорил на този въпрос че Golden Mask Deep Hunter не чува тухли и черен камък щеше ли да повярваш...?
Ти самия пледираш че докато око не види и ръка не пипне не плащаш - и какво по хубаво от това да имаш възможност да пробваш детектор на полеви условия...?
Мислех че си нещо повече от ония Фишержии ама явно съм се объркал...
Печка не си заравяй главата в пясъка!!!!   никога не съм бил с претенций че съм ФИШЕРДЖИЯ!!  даже и с коментарите си съм го доказал че съм КРИТИК  към недостатъците на бангийте с които съм работил, прегледай всички мои коментари и сам ще се убедиш че наистина говоря НЕ САМО ЗА ДОБРИТЕ КАЧЕСТВА !!!!     обърнах се към теб за съвет  относно рамката на Владо, като се надявах да ми бъдеш полезен с КОМПЕТЕНТНОСТТА си, но явно съм объркал адреса !!!!   има неща които прекрасно знам, но въпреки това винаги съм търсил съвета и мнението на близки  познати и дори непознати, за мен всяко мнение е много важно!!  
   само дето не разбрах с какво те засегнах ?  че ми отговори по този ОТВРАТИТЕЛЕН начин , като ме изпрати за Монтана????  
   и сега като се замисля..... шапка ИМ свалям на Йордан Ненов  и ИванАсен за това че те мачкат като луда крава теле,  и дано да продължават в същия дух до като те натикат в  МИША ДУПКА , защото на хора като теб мястото им е там!!!   :mdr6: :mdr6: :mdr6: 


аз също се интересувах от рамката на Владо миналата есен но никой не ми даде обективно мнение за нея
От мдетектор щяха да правят тестове незнам какво са направили. Владо също не ми каза много такмо беше я направил и непомня какво точно беше
Владо беше пратил на Командера една рамка за тест тогава той ми даваше инфо за рамката за съжаление съ си изтрил съобщенията от тогава и като гледам той не влиза много много вече в форума.
Ако имаш контакт с него може да ти даде обективна информация помня само че ми беше казал че работи все едно скопи е на Пулс стар 2
ако научиш нещо ново по въпроса ще се радвам да го споделиш на мен също ми е интересно
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



въпрос при работа с рамка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 2 EmptyНед Мар 09, 2014 11:52 am

Mladencho написа:
Podlecii.avg написа:
  а то се оказа че си само един "МНОГОЗНОЙКО"   lol! 
Е,че Ти сега ли го разбра ?  Very Happy 
Младенчо човек се учи докато е жив, явно е че сега го разбрах  Laughing Laughing Laughing 
Върнете се в началото Go down
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto



въпрос при работа с рамка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 2 EmptyНед Мар 09, 2014 12:06 pm

всъщност май почти няма кой да ти отговори а въпросите почти не останаха компетентни и качествени хора в форума, малко са тези който стават и се включват изключително рядко поради простата причина че форума се превръща в феисбук и място за заяждане, няма мнения по хобито просто празни приказки от хора който пишат по 100 мнения в минута за да трупат бройка на брояча с безмислени постове. За това и аз не пиша то няма смисъл....., но влизам понеже има още някой друг които мисли разумно и наистина има опит с нещата и винаги можеш да научиш нещо ново. И защото тук преди време хората найстина си помагаха и споделяха мнения а сега само се заяждат, незнам какъв им е проблема не искам да обидя никого но си е така. Човек пита нещо което не му е ясно и накрая се почва една словестна безмислена война на думи. Влязох в темата защото ми е интересна но няма смисал да я отварям повече нищо няма да науча ще чета само простотии, безмислено е !
сори че малко се отклоних от темата
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



въпрос при работа с рамка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 2 EmptyНед Мар 09, 2014 12:38 pm

kaponcheto написа:

аз също се интересувах от рамката на Владо миналата есен но никой не ми даде обективно мнение за нея
От мдетектор щяха да правят тестове незнам какво са направили. Владо също не ми каза много такмо беше я направил и непомня какво точно беше
Владо беше пратил на Командера една рамка за тест тогава той ми даваше инфо за рамката за съжаление съ си изтрил съобщенията от тогава и като гледам той не влиза много много вече в форума.
Ако имаш контакт с него може да ти даде обективна информация помня само че ми беше казал че работи все едно скопи е на Пулс стар 2
ако научиш нещо ново по въпроса ще се радвам да го споделиш на мен също ми е интересно
мисля че вчера му писах на лични, но щом вече не влиза тук, явно скоро обективна информация няма да получа! то всъщност и аз ще го последвам, така или иначе ползата ВЕЧЕ е никаква от този форум! иначе мин.седмица разговарях с Владо по тела. и на мен каза че новата му рамка е копие на Пулстар 2. но все пак си мисля че има неща за които требе да питаме хора които работят с такава техника, а не самите производители. това е все едно да отидеш да си купиш дреха от сергията на пазара и да питаш продавача дали ти стои добре дрехата!!! нали се сещаш че при всички положения ще ти каже че дрехата ти стои много добре!!! дано ме разбираш кво искам да ти кажа!
а тези рамки на МИКРОН що за стока са? по точно СТИНГЕР 2. В сайта на микрон дават подробно описание и упътване за работа с рамката. но едно е да четеш кво може друго е в реални условия как ще се справи!
http://mikronbg.com/Stinger2.html
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




въпрос при работа с рамка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 2 EmptyНед Мар 09, 2014 1:15 pm

Здравейте.Според мен колегата Тон-69 е добър познавач на тази техника,с такива впечатления съм останал.Но изглежда не е влизал скоро във форума...
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




въпрос при работа с рамка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 2 EmptyНед Мар 09, 2014 1:39 pm

...В такива случай действа и една друга особеност,наречена "тактичност".
Няма нормален човек,който да не знае,че пет лева са повече от четири...Но,ако моят човек е този с четирите лева,ще се замълча,не ми е изгодно и ще проявя "тактичност".
То затова са измислени и личните-зад завесата,но шанс за истината.
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



въпрос при работа с рамка - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос при работа с рамка   въпрос при работа с рамка - Page 2 EmptyНед Мар 09, 2014 1:55 pm

Трибал-М написа:
Здравейте.Според мен колегата Тон-69 е добър познавач на тази техника,с такива впечатления съм останал.Но изглежда не е влизал скоро във форума...
шапка му свалям на Тонката,   лично го познавам! няколко пъти съм му гостувал в Сф. на ул.Пиротска. това е истина за което говориш, много е в час със рамките и въобще като цяло от металдетектинга! в момента прилагам неговото правило: НИКОГА ДА НЕ ПРАВЯ ПРИБЪРЗАНИ и НЕДОБРЕ ОБМИСЛЕНИ ДЕЙСТВИЯ !!!  Cool  иначе си прав , не съм виждал скоро негови коментари тук!!!!
Върнете се в началото Go down
 
въпрос при работа с рамка
Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Въпрос за рамка
» въпрос за рамка Gold Fish 2 Pro
» Работа с RELICSCAN

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: