Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
TEKNETICS kupuvam Coil пират tesoro врътка 5000 грунда нишани GOLD маск miladinka lorenz mask VANQUISH nexus wave Майнлаб Minelab Simplex deus Fisher Spectrum голден prodavam nokta
 

 дайте съвет за фабричен металдетектор

Go down 
+25
maximus_kn
hagemon4o
LAV DJOI
imperio
Golden Mask
drujba6
colin96
ivangrozni
tepes
markos
asparuh
бобо
F-75
borisov
4орта
lomidol
mdetectors.bg
ivanasen
stan960
vvurbanov
pet1r90
jordan_nenov
анди999
sitalk
nasko75
29 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
stan960
Джадай
Джадай
stan960



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 EmptyВто Окт 02, 2012 10:48 pm

78-80-та -Охранителна рота. Cool
Върнете се в началото Go down
asparuh
Новобранец
Новобранец




дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 EmptyВто Окт 02, 2012 11:55 pm

:legio:
stan960 написа:
78-80-та -Охранителна рота. Cool
ДАЖЕ не си и задължен да даваш обеснения на простаците колега. Wink
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 EmptyСря Окт 03, 2012 8:56 am

Аз убивам простаците с мълчание, затова на колегата asparuh нищо няма да кажа...
Късмет на всички колеги !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 EmptyСря Окт 03, 2012 12:54 pm

анди999 написа:
Здравей колега bobo.Кой апарат смяташ,че конкуорира F-75 и е по–добър от него и каква му е цената?Мнението на някои колеги е че Вектра 3 е по–дълбок и с по–добра дискриминация.
Еми кво да ти кажа-в моя двор Ф75 НЯМА дискриминация Razz Там му остава само дълбочината,ма и тя не е нещо "стряскащо". Embarassed Честно казано,колкото и да съм"фен" Mad на мнлб,май техните монетари най с справят с минералите.Така че определението"най-добър"съвсем няма еднозначен отговор,и е много разтегливо и относително понятие. Laughing
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 EmptyСря Окт 03, 2012 1:08 pm

Колега бобо, а с каква антена беше фишера в твоя двор? Предполагам че не е бил с голямата сеф антена 38х30...
Успех на всички колеги!


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 EmptyСря Окт 03, 2012 3:18 pm

jordan_nenov написа:
Колега бобо, а с каква антена беше фишера в твоя двор? Предполагам че не е бил с голямата сеф антена 38х30...
Успех на всички колеги!
Всъщност беше с по-малката сефка,не помня точно размера,но не тя е толкова важна.В моя двор всички онемяват Razz Искам да кажа,че за всеки терен и за всякой вид търсене си има най-подходящ.А да кажеш този ,или онзи е НАЙ- добрия -просто няма как! Laughing /или може би има-спектрата,но от нея много са малко отзивите,сигурно щото е доста скъп/И изключвам разбира се джп-тата
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 EmptyСря Окт 03, 2012 3:38 pm

Смятам, че с голямата сефка дискриминацията, както и дълбочината ще бъдат значително по-добре, но задължително РЪЧЕН грундбаланс.
Също така съм сигурен че GP-тата ще работят там добре, но без абсолютно никаква дискриминация. Хората с такива апарати знаят най-добре след 15 см колко пирони вадят...
Но най-важно може би е задапаратното устройство.
Късмет колеги.


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
markos
Преторий
Преторий
markos



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 EmptyСря Окт 03, 2012 4:03 pm

Еййй тоз фишер със зъби и нокти го бранят как няма след като му е най милото. Very Happy
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 EmptyСря Окт 03, 2012 8:55 pm

Smile
М/у другото, наистина лоша реклама няма! Но когато се повтаря, постоянно, за абсолютните предимства и превъзходства на един продукт, като същевременоо се отрича всичко останало, ефекта е точно обретен! ...Поне, за тия дето имат нещо в главата!
Поздрави!
Smile
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 EmptyЧет Окт 04, 2012 8:13 am

Добрата машина има нужда от добра защита. И поне колегите дето търсят нещо свястно да не се лутат и да губят време, а направо да вземат и да започват да работят.
Късмет.


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 EmptyПет Окт 05, 2012 5:14 pm

От кого го защитаваш колега ? Като гледам се предлагат няколко втора ръка и само един MINELAB
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 EmptyПет Окт 05, 2012 6:04 pm

В момента не се продава нито една Енигма...
Според твойта логика тя е по-добра от фишера. Или може би гроздето е кисело,а?
Нито един майнлаб не е по-добър от флагмана на фишер.
Наслука на всички колеги и успехи на ловците за новия сезон 2012/2013 !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 EmptyПет Окт 05, 2012 8:46 pm

Абе колега.Виждам че си върл фен на фишера ама не е чак толкова .....за топ модел.И аз работя с такъв.Опитвам се по всякакъв начин да му влезна под кожата ама не е толкова лесно.Става ,става горе долу като за парите си.И май там му е предимството пред другите апарати от високия клас
Върнете се в началото Go down
drujba6
Новобранец
Новобранец
drujba6



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 EmptyПет Окт 05, 2012 11:08 pm

jordan_nenov написа:
Добрата машина има нужда от добра защита. И поне колегите дето търсят нещо свястно да не се лутат и да губят време, а направо да вземат и да започват да работят.
Късмет.
А бре Юрдане, кво ми го хвалиш толкуз тоз Фишер.На събора в Крайморие на 8 септември правихме тестове на всички машинки които бяха там,а то наистина имаше от почти всички известни и неизвестни марки и модели.САМО FISHER F 75 ЕДИНСТВЕНА ОТ ВСИЧКИ МОДЕЛИ НЕ ЧУВАШЕ МОНЕТА ПОСТАВЕНА ВЪРХУ КАМЪК стена
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 EmptyПет Окт 05, 2012 11:25 pm

drujba6 написа:
jordan_nenov написа:
Добрата машина има нужда от добра защита. И поне колегите дето търсят нещо свястно да не се лутат и да губят време, а направо да вземат и да започват да работят.
Късмет.
А бре Юрдане, кво ми го хвалиш толкуз тоз Фишер.На събора в Крайморие на 8 септември правихме тестове на всички машинки които бяха там,а то наистина имаше от почти всички известни и неизвестни марки и модели.САМО FISHER F 75 ЕДИНСТВЕНА ОТ ВСИЧКИ МОДЕЛИ НЕ ЧУВАШЕ МОНЕТА ПОСТАВЕНА ВЪРХУ КАМЪК стена

На Рибарица не беше по различно, бяха пробвани 3 бр. и все същия дЕфект
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 EmptyПет Окт 05, 2012 11:26 pm

drujba6 написа:
jordan_nenov написа:
Добрата машина има нужда от добра защита. И поне колегите дето търсят нещо свястно да не се лутат и да губят време, а направо да вземат и да започват да работят.
Късмет.
А бре Юрдане, кво ми го хвалиш толкуз тоз Фишер.На събора в Крайморие на 8 септември правихме тестове на всички машинки които бяха там,а то наистина имаше от почти всички известни и неизвестни марки и модели.САМО FISHER F 75 ЕДИНСТВЕНА ОТ ВСИЧКИ МОДЕЛИ НЕ ЧУВАШЕ МОНЕТА ПОСТАВЕНА ВЪРХУ КАМЪК стена

В много предишни мои постове съм казвал и пак ще го кажа:
МНОГО Е ВАЖНО ЧОВЕКА ДА Е СВИКНАЛ С МАШИНАТА. ДА МОЖЕ ДА Я КАРА КАКТО ТРЯБВА ! ФИШЕРА ЛОВИ МОНЕТА ПОД МАГНИТ, ТА КАМО ЛИ ВЪРХУ КАМЪК.... affraid
Ако е бил в режим на дискриминация и е била забранена идентификацията на въпросната монета с NOCH - това показва колко е добра дискриминацията на машината и нищо друго.
Всичко е до въпрос на настройки. Проста работа, но не е за прости хора.
Късмет на всички колеги !!!


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 EmptyПет Окт 05, 2012 11:27 pm

Golden Mask написа:
drujba6 написа:
jordan_nenov написа:
Добрата машина има нужда от добра защита. И поне колегите дето търсят нещо свястно да не се лутат и да губят време, а направо да вземат и да започват да работят.
Късмет.
А бре Юрдане, кво ми го хвалиш толкуз тоз Фишер.На събора в Крайморие на 8 септември правихме тестове на всички машинки които бяха там,а то наистина имаше от почти всички известни и неизвестни марки и модели.САМО FISHER F 75 ЕДИНСТВЕНА ОТ ВСИЧКИ МОДЕЛИ НЕ ЧУВАШЕ МОНЕТА ПОСТАВЕНА ВЪРХУ КАМЪК стена

На Рибарица не беше по различно, бяха пробвани 3 бр. и все същия дЕфект

Точно в тази тема имаше клип как се справя маската с въпросната монета и камъка...

Намерили сте черква да се молите !!!!!


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: https://www.youtube.com/watch?v=s423wCYsbrc   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 EmptyПет Окт 05, 2012 11:46 pm

jordan_nenov написа:
Golden Mask написа:
drujba6 написа:
jordan_nenov написа:
Добрата машина има нужда от добра защита. И поне колегите дето търсят нещо свястно да не се лутат и да губят време, а направо да вземат и да започват да работят.
Късмет.
А бре Юрдане, кво ми го хвалиш толкуз тоз Фишер.На събора в Крайморие на 8 септември правихме тестове на всички машинки които бяха там,а то наистина имаше от почти всички известни и неизвестни марки и модели.САМО FISHER F 75 ЕДИНСТВЕНА ОТ ВСИЧКИ МОДЕЛИ НЕ ЧУВАШЕ МОНЕТА ПОСТАВЕНА ВЪРХУ КАМЪК стена

На Рибарица не беше по различно, бяха пробвани 3 бр. и все същия дЕфект

Точно в тази тема имаше клип как се справя маската с въпросната монета и камъка...

Намерили сте черква да се молите !!!!!

Точно в тая тема има клип, но това не е камък а керамика и не се знае как работят други детектори на монета под и над нея ... Exclamation
Малко да се ограмотиш :





И като говорим за тестове само паралелните са достоверни т.е. възможностите на два или няколко детекора за локализиране на метални предмети в земята, под и над камъни и керамика .
На 4орта детектора му е за ремонт Smile чудно ми е що не го праща .
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 EmptyПет Окт 05, 2012 11:54 pm

Golden Mask написа:
jordan_nenov написа:
Golden Mask написа:
drujba6 написа:
jordan_nenov написа:
Добрата машина има нужда от добра защита. И поне колегите дето търсят нещо свястно да не се лутат и да губят време, а направо да вземат и да започват да работят.
Късмет.
А бре Юрдане, кво ми го хвалиш толкуз тоз Фишер.На събора в Крайморие на 8 септември правихме тестове на всички машинки които бяха там,а то наистина имаше от почти всички известни и неизвестни марки и модели.САМО FISHER F 75 ЕДИНСТВЕНА ОТ ВСИЧКИ МОДЕЛИ НЕ ЧУВАШЕ МОНЕТА ПОСТАВЕНА ВЪРХУ КАМЪК стена

На Рибарица не беше по различно, бяха пробвани 3 бр. и все същия дЕфект

Точно в тази тема имаше клип как се справя маската с въпросната монета и камъка...

Намерили сте черква да се молите !!!!!

Точно в тая тема има клип, но това не е камък а керамика и не се знае как работят други детектори на монета под и над нея ... Exclamation
Малко да се ограмотиш :





И като говорим за тестове само паралелните са достоверни т.е. възможностите на два или няколко детекора за локализиране на метални предмети в земята, под и над камъни и керамика .
На 4орта детектора му е за ремонт Smile чудно ми е що не го праща .

Не е лошо да кажеш на Чората първо да си грундира машината, след което да работи на процес dE или JE, защото процеса bc на който работи и е видно от апарата е орязан и при съмнения за материала отдолу върти към по-слабата страна сиреч желязо...

В предния пост мисля казах за апарата и човека който го кара.

Късмет.


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 EmptyСъб Окт 06, 2012 12:15 am

jordan_nenov написа:


Не е лошо да кажеш на Чората първо да си грундира машината, след което да работи на процес dE или JE, защото процеса bc на който работи и е видно от апарата е орязан и при съмнения за материала отдолу върти към по-слабата страна сиреч желязо...

В предния пост мисля казах за апарата и човека който го кара.

Късмет.

На събора в Рибарица хората с ф75 не бяха случайни, ела на някой събор щото акъл по форумите е най-лесно да даваш !
На събора в Бургас под същия камък видяха зор също и Тесоро Лобо, Eureka Gold и новия Minelab CTX3030 .


Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 EmptyСъб Окт 06, 2012 12:23 am

Golden Mask написа:
jordan_nenov написа:


Не е лошо да кажеш на Чората първо да си грундира машината, след което да работи на процес dE или JE, защото процеса bc на който работи и е видно от апарата е орязан и при съмнения за материала отдолу върти към по-слабата страна сиреч желязо...

В предния пост мисля казах за апарата и човека който го кара.

Късмет.

На събора в Рибарица хората с ф75 не бяха случайни, ела на някой събор щото акъл по форумите е най-лесно да даваш !
На събора в Бургас под същия камък видяха зор също и Тесоро Лобо, Eureka Gold и новия Minelab CTX3030 .



Обещавам да дойда и да покажа какво съм научил с фишера.


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 EmptyСъб Окт 06, 2012 11:10 am

Фишер Ф75 е отличен апарат, стига да не го караш да прави това в което не му е силата. То това по принцип важи и за другите апарати. Голд макс пауъра още по-тегаво се подкарва на гадни камънаци и керамика пък що пара се e извадила с тоя модел...Та за фишера и Текнетикс Т2. Т2 на мене лично повече ми допада. Първо железния сектор му е по-разтеглен, и втора апарата не е толкова силен. Пробвали сме го паралелно с други апарати на сбирки, и в интерес на истината машината се справя съвсем не лошо. Пробата беше на чувалче със земя от буркаско, не точно като тая от мястото на събора но достатъчно тежка българските апарати при дискриминация по дефулт монета да я прецъкат твърдо в черното. Същата пара Т2 си я хваща цвят.



НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org


Последната промяна е направена от imperio на Нед Окт 07, 2012 10:46 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 EmptyСъб Окт 06, 2012 3:58 pm

Проблема на ф-75 е не че не чува през определен камък или чува черен сигнал.Това е последното нещо,което е от значение при търсене в реални условия.Основният недостатък според мен е дискриминацията на по дълбоки обекти.При всяко сменяне на сигнала от черно на цвят се налага зачистване и в нередки случаи се оказва че е цвят(когато е на дълбочина по скалата естествено).А същият този сигнал го лови поне още 10-15 см. над земята,тоест не е чак на предела,и пак не може категорично да го определи черно или цветно е.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:39 pm

jordan_nenov написа:
Golden Mask написа:
jordan_nenov написа:


Не е лошо да кажеш на Чората първо да си грундира машината, след което да работи на процес dE или JE, защото процеса bc на който работи и е видно от апарата е орязан и при съмнения за материала отдолу върти към по-слабата страна сиреч желязо...

В предния пост мисля казах за апарата и човека който го кара.

Късмет.

На събора в Рибарица хората с ф75 не бяха случайни, ела на някой събор щото акъл по форумите е най-лесно да даваш !
На събора в Бургас под същия камък видяха зор също и Тесоро Лобо, Eureka Gold и новия Minelab CTX3030 .



Обещавам да дойда и да покажа какво съм научил с фишера.
Явно работиш само в леки почви.Ще бъде интересно да ти види човек физиономията , като попаднеш на някое по" сериозно" Twisted Evil място. Shocked
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: дайте съвет за фабричен металдетектор   дайте съвет за фабричен металдетектор - Page 3 EmptyНед Окт 07, 2012 11:42 am

Грундирането на апарата ми е обикновено от 45 до 80. На един от върховете при мен има вулканични скали, които задържат малки железни предмети. Пирит и магнетит. Ей там с голямата сефка си бачкам като пич. А сега някой да каже на кое вика тежка почва...
Късмет колеги!


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
 
дайте съвет за фабричен металдетектор
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
»  Купувам фабричен металдетектор
» Моля дайте съвет
» дайте съвет

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: