Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Fisher prodavam Minelab TEKNETICS пират Coil tesoro kupuvam 5000 маск deus mask VANQUISH голден miladinka lorenz nokta nexus wave грунда врътка Simplex GOLD нишани Spectrum Майнлаб
 

 Безценните антики на Васил Божков....

Go down 
+8
stan960
nelivo_64
petrovbs
sparta79
PlovdivTrakiq
Aemilivs
yaponetsa
kerpeden
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
топи
Цезар
Цезар
топи



Безценните антики на Васил Божков.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... - Page 2 EmptyЧет Фев 18, 2010 10:06 am

sparta79 написа:
топи написа:
че тя колекцията му обикаля цял свят и му носи 50 000$ на ден
брато гледам че си с меладинка доволен ли си от нея че авера мисли да си продава неговата а аз му казах че все още не е разучил самата машина и затова питам, дали си довлен от тези машини и как се даржат на урудено
доволен съм.моита е silent и е по опростена и лесна.на уродено досега не съм работил и незнам как е.досега не се е излагала
Върнете се в началото Go down
sparta79
Легионер
Легионер
sparta79



Безценните антики на Васил Божков.... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безценните антики на Васил Божков....   Безценните антики на Васил Божков.... - Page 2 EmptyЧет Фев 18, 2010 2:11 pm

топи написа:
sparta79 написа:
топи написа:
че тя колекцията му обикаля цял свят и му носи 50 000$ на ден
брато гледам че си с меладинка доволен ли си от нея че авера мисли да си продава неговата а аз му казах че все още не е разучил самата машина и затова питам, дали си довлен от тези машини и как се даржат на урудено
доволен съм.моита е silent и е по опростена и лесна.на уродено досега не съм работил и незнам как е.досега не се е излагала
мерси прото за информация аз не знам точно каква е неговата знам че е меладинка затов му казх да изчака да не барза че ще попитам някои които има таква и тогава да взима решение пак и до сега не е излизал кои знае колко но благодаря пак колега за отговора,гледам доста хора си взимат и хубави мнения чета за тях сам за урудено място че не се даржали много добре но все пак мерси за мнението изкара една пира бира
Върнете се в началото Go down
 
Безценните антики на Васил Божков....
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ДАНС претърси частния музей на Васил Божков
» 137 години от обесването на Васил Левски
» Иззеха антики

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: