Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Simplex wave голден kupuvam пират Spectrum маск miladinka lorenz TEKNETICS Coil 5000 Майнлаб врътка нишани prodavam Fisher VANQUISH GOLD Minelab tesoro nokta deus nexus mask грунда
 

 търся монетар

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
aleksii
Новобранец
Новобранец




търся монетар  Empty
ПисанеЗаглавие: търся монетар    търся монетар  EmptyСря Апр 24, 2013 1:14 pm

здравейте хора нов съм в форума и се надявам да ми помогне.Търся си монетар да е лесен за ползване и да лови на 30-40см монета от 20ст и да дели металите.примерно злато , сребро , бронз , желязо др. И знаете ли каде изкупуват старинни и юбилейни монети. Надявам се да ми помогнете Благодаря ви предварително!
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



търся монетар  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся монетар    търся монетар  EmptyСря Апр 24, 2013 2:08 pm

Изискванията ти са твърде много,хем да е лесен,хем дълбок и с хубава дискриминация,всички искаме такъв,но той още не е създаден.
Кажи нов ли искаш да е или втора употреба и с какъв бюджет разполагаш,за да можем да ти помогнем.
Поздрави.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



търся монетар  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся монетар    търся монетар  EmptyСря Апр 24, 2013 3:18 pm

aleksii написа:
здравейте хора нов съм в форума и се надявам да ми помогне.Търся си монетар да е лесен за ползване и да лови на 30-40см монета от 20ст и да дели металите.примерно злато , сребро , бронз , желязо др. И знаете ли каде изкупуват старинни и юбилейни монети. Надявам се да ми помогнете Благодаря ви предварително!

Зная едно място дето вземат всички старинни монети и ги обявяват за много ценни. Проблема е, че първо не дават пари, а присъди и второ - вече си под непрестанно наблюдение и подслушване...
Нали затова се бори и БНФМ - за легализиране на пазар за дребна археология.
Късмет и умната !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
aleksii
Новобранец
Новобранец




търся монетар  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: търся монетар    търся монетар  EmptyСря Апр 24, 2013 8:55 pm

Mladencho написа:
Изискванията ти са твърде много,хем да е лесен,хем дълбок и с хубава дискриминация,всички искаме такъв,но той още не е създаден.
Кажи нов ли искаш да е или втора употреба и с какъв бюджет разполагаш,за да можем да ти помогнем.
Поздрави.
vtora raka
moje i nov do 300lv
Върнете се в началото Go down
 
търся монетар
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» монетар
» монетар
» Продавам монетар 250 лв.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: