Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 ф75 или тесоро грей лобо супертрак?

Go down 
+10
pechkata
jordan_nenov
adminn
kaponcheto
filipesko
lomidol
buntar.1971
Golden Mask
Mladencho
kris1111
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ф75 или тесоро грей лобо супертрак? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или тесоро грей лобо супертрак?   ф75 или тесоро грей лобо супертрак? - Page 3 EmptyПет Фев 21, 2014 10:04 am

Radislav написа:
Той човекът вече продава апаратът ти чакаш за информация...И аз бих искал да сподели, като колега -Какво не му допада в машинката и на какво друго се е спрял ?
То лошо няма, че я продава...всеки от нас е преминал през няколко апарата, а някой през няколко на трета...така се добива опит и познание.

Напълно съм съгласен с теб колега. А така също по-младите колеги няма да правят същите грешки за дадения район...


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




ф75 или тесоро грей лобо супертрак? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или тесоро грей лобо супертрак?   ф75 или тесоро грей лобо супертрак? - Page 3 EmptyПет Фев 21, 2014 1:27 pm

Вижте, колеги, специално от Лобото имам преки впечатления и мога да кажа, че е един от най-добрите апарати за работа на орудени и минерализирани терени, единствено Майнлаб Еурека Голд е малко по-добър за такива условия, но все пак и доста по-скъп (1900 лв.), така че Лобото като цяло е чудесен апарат за нашите разнообразни терени. А това, че уж бил плитък, може да го каже само някой аматьор, който нищо не разбира от детектинг - няколко пъти споменах, че съвременните детектори работят надеждно на дълбочини до 20 санта, така че Лобото не прави изключение и в този слой чува и дискриминира чудесно, особено по-дребни артефакти заради по-голямата му честота ( 17.8 kHz).
Върнете се в началото Go down
kris1111
Легионер
Легионер




ф75 или тесоро грей лобо супертрак? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или тесоро грей лобо супертрак?   ф75 или тесоро грей лобо супертрак? - Page 3 EmptyНед Фев 23, 2014 7:36 pm

Някъде бях писал за лобото но както и да е ще споделя пак за работата на машинката.Лобото е много спокоина машина и чудесен апарат за всякакъв терен.Има авто трак които работи и апарата винаги остава грундиран при смяна на почвата за разлика от други апарати.Всичко е поставено точно на място и много лесно се правят корекции по време на работа.Има три режима на работа нормал,алкали и бляк санд като последния е за много тежки терени на него работя само с 8/9 елипсата защото тогава апарата е спокоен дд сондата за уродено не става.Дълбочината на б.санд пада драстично но апарата работи като пробива и уродени камъни е не си представяите 20см.камък.Но все пак говоря за много тежки терени където много апарати свиват платната.На пръв поглед е плиткар но тестовете във въздуха се приближават и при реална работа също така няма голяма разлика във ал метал и дискриминация.Специално аз предпочитам да работя на дискр.като я оставям да пропуска по големи пирони и надувам сенса леко така че апарата да нервничи така не се пропуска нищо.С дискриминацията трябва да се внимава защото ако я вдигнете прекомерно дълбочината пада,а иначе при лобото цвета е цвят черното е черно.Макар и еднотонален по големи железа и капачки ги свири със по висок тон абе като свикнеш се усещат,фолиото от цигари го дава чист цвят но все пак това е голд детектор и ако не го дава ще е странно нали.С лобото ще хващате много малки сигнали което мен малко ме изнервя някои път кото сачми за пъдпъдъци че и по малки сигнали.За сажаление не мога да направя сравнение с други голд детектори защото около мен просто няма колеги с такива.Всъщност мога да го сравня с gph5000 на колегата Very Happy .Има места където лобото бие gph-са,не се учудваите.Апарата е доста бърз и предимно работя с дд-то като можете да влизате в замърсено бес притеснения с голямата антена.Като недостатък бих казал под високо напрежение не може да се работи и отделно тел.не трябва да е до машината,защото го смущава.Работя с алкални батерии като стигат напълно за 3 излета.Не оставяите с впечатление че не съм доволен от апарата напротив апаратчето е даста сносно в ценовия си клас и си е пълен автомат.Продавам го защото ми изпадна spektrav3i а още в началото имах мерак на такъв апарат просто се изплаших от многото настроики ,но не е чак толкова черен гологана.Нядавам се да съм бил полезен и много цветни сигнали под питите.И много благодаря на колегата които ми даде спектрата да я разучавам докато отсъства.Е МИ ВРЕМЕ Е ЗА ЕДНО ЧЕРВЕНО ВИНО ДЕ. Cool 
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




ф75 или тесоро грей лобо супертрак? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или тесоро грей лобо супертрак?   ф75 или тесоро грей лобо супертрак? - Page 3 EmptyНед Фев 23, 2014 7:58 pm

Колега Крис, така и не можах да разбера защо се отказваш от Лобото и минаваш на Спектра - заради цветния екран и повечето настройки или заради убеждението, че със Спектрата ще бъркаш по-надълбоко от Лобото в силно замърсени почви? Аз специално не съм чул досега някой собственик на Спектра дори да е успял да си избие парите на апарата, камо ли пък да успява да се прехранва с такъв апарат.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




ф75 или тесоро грей лобо супертрак? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или тесоро грей лобо супертрак?   ф75 или тесоро грей лобо супертрак? - Page 3 EmptyНед Фев 23, 2014 8:14 pm

Симпличио написа:
Аз специално не съм чул досега някой собственик на Спектра дори да е успял да си избие парите на апарата, камо ли пък да успява да се прехранва с такъв апарат.
Пич,ако си търсиш прехрана-звънни ми,не е необходимо да си купуваш сложен апарат за 300 лева-достатъчно е една мотика за 20 лева-гладен нема останеш! Razz......N.B.-Ко нямаш 20 лева-давам такава на иСплащане среШТу скромна лихФа Razz


Последната промяна е направена от бобо на Нед Фев 23, 2014 8:21 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
kris1111
Легионер
Легионер




ф75 или тесоро грей лобо супертрак? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или тесоро грей лобо супертрак?   ф75 или тесоро грей лобо супертрак? - Page 3 EmptyНед Фев 23, 2014 8:16 pm

Колега имам доста добра работа и металдетектинга ми е просто едно хоби, а относно спектрата ами въпрос на вкус.Предлага доста опции за работа,като можеш да я настроиш по твои вкус и темп, за дълбочина за сега ще се въздържа от коментар но на първо четене,10ст на 2см хваща. Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




ф75 или тесоро грей лобо супертрак? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или тесоро грей лобо супертрак?   ф75 или тесоро грей лобо супертрак? - Page 3 EmptyНед Фев 23, 2014 8:18 pm

бобо написа:

Пич,ако си търсиш прехрана-звънни ми,не е необходимо да си купуваш сложен апарат за 300 лева-достатъчно е една мотика за 20 лева-гладен нема останеш! Razz 

Колега, бригада ли сформираш, в кой район ще ги водиш да копаят?
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




ф75 или тесоро грей лобо супертрак? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или тесоро грей лобо супертрак?   ф75 или тесоро грей лобо супертрак? - Page 3 EmptyНед Фев 23, 2014 8:25 pm

Симпличио написа:
бобо написа:

Пич,ако си търсиш прехрана-звънни ми,не е необходимо да си купуваш сложен апарат за 300 лева-достатъчно е една мотика за 20 лева-гладен нема останеш! Razz 

Колега, бригада ли сформираш, в кой район ще ги водиш да копаят?
Района не е голям-около 50 декара Razz Заплащане-на Квадрат-при нахоТка -бонус Wink Exclamation Razz 
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



ф75 или тесоро грей лобо супертрак? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ф75 или тесоро грей лобо супертрак?   ф75 или тесоро грей лобо супертрак? - Page 3 EmptyНед Фев 23, 2014 8:53 pm

бобо написа:
Симпличио написа:
бобо написа:

Пич,ако си търсиш прехрана-звънни ми,не е необходимо да си купуваш сложен апарат за 300 лева-достатъчно е една мотика за 20 лева-гладен нема останеш! Razz 

Колега, бригада ли сформираш, в кой район ще ги водиш да копаят?
Района не е голям-около 50 декара Razz Заплащане-на Квадрат-при нахоТка -бонус Wink Exclamation Razz 
Офертата не е лоша,и районът си го бива.Ако имаш нужда от 4овек дет да ти дава акъл на символи4на цена,се обаждай  Razz   Cool 
Върнете се в началото Go down
 
ф75 или тесоро грей лобо супертрак?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» ЛОБО СУПЕРТРАК
» за кортес и лобо
» Кой металотарсач следи постояно грунда

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: