Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
miladinka VANQUISH kupuvam Майнлаб mask GOLD wave Fisher Coil пират lorenz deus маск голден врътка 5000 Simplex prodavam nokta tesoro nexus грунда нишани Spectrum TEKNETICS Minelab
 

 Представяне на металотърсач GARRETT ATX

Go down 
+21
borislav123
Джэк
comander
mario321
kateracha_86
Трибал-М
Gandalf
batned
horo
Kiril62
Aurelius
Lamas
mdetectors.bg
FELIX
ivanasen
pechkata
RelicHuntingVT
bekos
van_helsing
бобо
adminn
25 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Ползвате ли металотърсач GARRETT?
1. Да сега имам
Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Vote_lcap26%Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Vote_rcap
 26% [ 26 ]
2. Да имал съм
Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Vote_lcap25%Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Vote_rcap
 25% [ 25 ]
3. Не никога съм нямал
Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Vote_lcap48%Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Vote_rcap
 48% [ 48 ]
Общо гласове : 99
 

АвторСъобщение
comander
Цезар
Цезар
comander



Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 EmptyПет Май 16, 2014 2:18 pm

Aurelius написа:
Здравеи Митко,
и въздуха и земRта позволRват разпространението на електромагнитното поле и само константите са различни-не е ли интересно,а? Аз знам, че имаш опит-следR това, което пишеш и мислR, че ти си един от тези, които знаят какво говорRт....Моjе и да съм се наводнил с наи-добрите детеkтори на известните производители, но това не е фаkт, които като една плаjна топка моjе да се подхвърлR назидателно насам-натам... Всички детеkтори, които имам, съм ги купил лично, защото съм бил любопитен какво моjе да се очаква от тRх.. Всички съм тествал... Е, вярно е, че не се занимавам 100% с това, което бих желал, но в USA да правиш пари с хобито си е луkc.... Е, не се оплаквам, не успRх да пусна нито един от металотърсачите, които правих през 1971-1975, а и по-късно, но наистина сега имам всичко, за което съм мечтал преди-наи-доброто! Когато ми се каже, че трRбва да се работи с металотърсачите се изненадвам! Аз наистина мислR, че това е само хобY! Поне за мене е така-не претендирам, че знам всичко, но това, което знам, мога да докаjа и покаjа... Желая ти много късмет и може и да се срещнем на събора на Rз. Копринка през Август. До скоро....
Слагал съм монети в буркан и монети направо в земята разликата е голяма ,Проблема е в полу4ения сигнал а не в изпратения,ако се видим имам какво да видиш още При минелаб няма групирване на дребните сигнали в дълбо4на което е голям проблем кесия с денари не се 4уват като голям сигнал а като едини4на пара.което доказва факта 4е с минелаб няма извадени кесии от 100 пари на 80 см .
Върнете се в началото Go down
Джэк
Новобранец
Новобранец




Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 EmptyПет Май 16, 2014 5:44 pm

Aurelius написа:
...въздуха и земята позволяват разпространението на електромагнитното поле и само константите са различни...

Колега, електромагнитните вълни се разпространяват във всякакви среди, но всяка конкретна среда се характеризира със своите магнитна и диелектрична проницаемости, от които пък зависят коефициентите на отражение, пречупване и поглъщане на средата - всеки конкретен участък от терена, на който работим, се характеризира с конкретни стойности на тези величини и съответно един металотърсач трябва да притежава нужните контроли , за да може да се настрои за всеки конкретен терен - идеята е, че ако в почвата има метален артефакт, той променя параметрите на даденото място и това се усеща от детектора, който вече е настроен според параметрите на чистата почва, тоест нулиран е по участък, където няма метални артефакти и това нулиране се нарушава, ако сондата се окаже над участък, съдържащ метален артефакт. Ситуацията се усложнява и от това, че един метален предмет, престоял десетки векове в почвата, създава около себе си един една обвивка от разни окиси или други химически съединения, които правят съответната зона доста по-различна от тази, ако просто изкопаеш дупка и заровиш някакъв метален предмет в нея. Така че на практика всички тия експерименти и тестове, които ги правиш на двора, са просто безполезни и нямат нищо общо с реалната картина, когато търсиш антични или средновековни артефакти в гората.


Последната промяна е направена от Джэк на Пет Май 16, 2014 8:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 EmptyПет Май 16, 2014 6:41 pm

Джэк написа:
Aurelius написа:
...въздуха и земята позволяват разпространението на електромагнитното поле и само константите са различни...

Колега, електромагнитните вълни се разпространяват във всякакви среди, но всяка конкретна среда се характеризира със своята магнитната проницаемост и диелектричната проницаемост, от които пък зависят коефициентите на отражение, пречупване и поглъщане на средата - всеки конкретен участък от терена, на който работим, се характеризира с конкретни стойности на тези величини и съответно един металотърсач трябва да притежава нужните контроли , за да може да се настрои за всеки конкретен терен - идеята е, че ако в почвата има метален артефакт, той променя параметрите на даденото място и това се усеща от детектора, който вече е настроен според параметрите на чистата почва, тоест нулиран е по участък, където няма метални артефакти и това нулиране се нарушава, ако сондата се окаже над участък, съдържащ метален артефакт. Ситуацията се усложнява и от това, че един метален предмет, престоял десетки векове в почвата, създава около себе си един една обвивка от разни окиси или други химически съединения, които правят съответната зона доста по-различна от тази, ако просто изкопаеш дупка и заровиш някакъв метален предмет в нея. Така че на практика всички тия експерименти и тестове, които ги правиш на двора, са просто безполезни и нямат нищо общо с реалната картина, когато търсиш антични или средновековни артефакти в гората.


Напротив! Всички тези тестове(опити) са изключително полезни! Когато се натрупат резултати от много опити,правени при различни почвени типове,може да се правят изводи ,да се очертават тенденции...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 EmptyПет Май 16, 2014 7:08 pm

comander написа:
Aurelius написа:
Здравеи Митко,
и въздуха и земRта позволRват разпространението на електромагнитното поле и само константите са различни-не е ли интересно,а? Аз знам, че имаш опит-следR това, което пишеш и мислR, че ти си един от тези, които знаят какво говорRт....Моjе и да съм се наводнил с наи-добрите детеkтори на известните производители, но това не е фаkт, които като една плаjна топка моjе да се подхвърлR назидателно насам-натам... Всички детеkтори, които имам, съм ги купил лично, защото съм бил любопитен какво моjе да се очаква от тRх.. Всички съм тествал... Е, вярно е, че не се занимавам 100% с това, което бих желал, но в USA да правиш пари с хобито си е луkc.... Е, не се оплаквам, не успRх да пусна нито един от металотърсачите, които правих през 1971-1975, а и по-късно, но наистина сега имам всичко, за което съм мечтал преди-наи-доброто! Когато ми се каже, че трRбва да се работи с металотърсачите се изненадвам! Аз наистина мислR, че това е само хобY! Поне за мене е така-не претендирам, че знам всичко, но това, което знам, мога да докаjа и покаjа... Желая ти много късмет и може и да се срещнем на събора на Rз. Копринка през Август. До скоро....
     Слагал съм монети в буркан  и монети направо в земята разликата е голяма ,Проблема е в полу4ения сигнал а не в изпратения,ако  се видим имам какво да видиш още При минелаб няма групирване на дребните сигнали в дълбо4на което е голям проблем   кесия  с денари не се 4уват като голям сигнал а като едини4на пара.което доказва факта 4е с минелаб няма извадени кесии от 100 пари на 80 см .
comander напълно сам съгласен с теб, ето този американец показва абсолютно същото, с монета голяма колкото сегашните 20ст
на втория опит с нея я хваща на 15 инча-37см. но задължително я долепва с пръстта в кутийката .
Garrett ATX Test on Buried Gold Nuggets
https://www.youtube.com/watch?v=HGaH1ckivwI
Върнете се в началото Go down
Джэк
Новобранец
Новобранец




Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 EmptyПет Май 16, 2014 8:17 pm

Трибал-М написа:

Когато се натрупат резултати от много опити,правени при различни почвени типове,може да се правят изводи ,да се очертават тенденции...

Колега, меродавни са само данните, получени при работа в реални полеви условия и изровени реални археологически артефакти - монети, накити, украшения, апликации и т.н., защото точно за такива цели купуваме металотърсачите, а не да ги тестваме у дома или на двора с разни метални джунджурийки и да се заблуждаваме, че в гората, където сканираме някой античен или средновековен обект, ситуацията ще е същата.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 EmptyСъб Май 17, 2014 8:26 am

Джэк написа:
Трибал-М написа:

Когато се натрупат резултати от много опити,правени при различни почвени типове,може да се правят изводи ,да се очертават тенденции...

Колега, меродавни са само данните, получени при работа в реални полеви условия и изровени реални археологически артефакти - монети, накити, украшения, апликации и т.н., защото точно за такива цели купуваме металотърсачите, а не да ги тестваме у дома или на двора с разни метални джунджурийки и да се заблуждаваме, че в гората, където сканираме някой античен или средновековен обект, ситуацията ще е същата.


Някой индиански шаман ли е придобил влияние върху мисловните ти процеси,или  у теб направо се е вселил духът на Татанка Йотанка?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 EmptyСъб Май 17, 2014 9:20 pm

Джэк написа:
Aurelius написа:
...въздуха и земята позволяват разпространението на електромагнитното поле и само константите са различни...

Колега, електромагнитните вълни се разпространяват във всякакви среди, но всяка конкретна среда се характеризира със своите магнитна и диелектрична проницаемости, от които пък зависят коефициентите на отражение, пречупване и поглъщане на средата - всеки конкретен участък от терена, на който работим, се характеризира с конкретни стойности на тези величини и съответно един металотърсач трябва да притежава нужните контроли , за да може да се настрои за всеки конкретен терен - идеята е, че ако в почвата има метален артефакт, той променя параметрите на даденото място и това се усеща от детектора, който вече е настроен според параметрите на чистата почва, тоест нулиран е по участък, където няма метални артефакти и това нулиране се нарушава, ако сондата се окаже над участък, съдържащ метален артефакт. Ситуацията се усложнява и от това, че един метален предмет, престоял десетки векове в почвата, създава около себе си един една обвивка от разни окиси или други химически съединения, които правят съответната зона доста по-различна от тази, ако просто изкопаеш дупка и заровиш някакъв метален предмет в нея. Така че на практика всички тия експерименти и тестове, които ги правиш на двора, са просто безполезни и нямат нищо общо с реалната картина, когато търсиш антични или средновековни артефакти в гората.

Колега, "всички тези опити, които се правят" целят да ни доближат максимално близко и да пресъздадат максимално реално обекта, който е престоял дълго време в земята...Така, че те са много полезни, защото ако там си "бита карта" какво остава на реалният терен ?Но, ако на полигона си ОК то очаквай добри резултати и в нивата...
Разбира се,че понякога стават и непредвидени и аномални ситуации...
Опита става закономерност, когато дава близки крайни резултати при серия повтаряемости...
А вече на терена се доказва дали теорията отговаря на практиката.
Затова и аз пледирам полигоните да се правят с автентични предмети от древността, а не с тенекии от сирене, кенчета от бира, компотени капачки и др. от този род.Такива предмети в древността е нямало и те не са интерес за търсача, а само са в полза на продавача.Такава демонстрацията е некоректна и въвежда в заблуда потенциалният купувач.Както и тестове със статично разположени уреди (и във въздуха).Предмета копнат в земята и апарата на ход-това е правилното.
Другото, което пропуснах е, че при настройката на един уред майстора излиза, пробва връща се в работилницата, донастройва, излиза пак-тества и така доста пъти...
Представяш ли си какво би се случило, ако полигонът му не е в дворът-практически трябва да си изнесе работилницата на полеви условия.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 EmptyСъб Май 17, 2014 10:01 pm

Има полза от всички видове тестове,може много да се напише!...Но сме на терена на друга тема...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Джэк
Новобранец
Новобранец




Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 EmptyСъб Май 17, 2014 11:25 pm

Radislav написа:


Колега, "всички тези опити, които се правят" целят да ни доближат максимално близко и да пресъздадат максимално реално обекта, който е престоял дълго време в земята...

За съжаление, колега, просто няма как със съвременни железни дужнджурии да пресъздадеш обект, престоял в земята стотици векове, така че няма смисъл от спор по темата. Но няма проблем, ти си вервай, че тестовете на двора са много полезни, това мен изобщо не ме бърка.  Cool 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 EmptyНед Май 18, 2014 12:03 am

Джэк,наистина ли не знаеш,че колкото повече един обект е престоял в почвата,толкова по-лесно се "хваща"?...Корони,ореоли,йони...В този смисъл античните обекти са по-лесни мишени от полигонските.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 EmptyНед Май 18, 2014 1:10 pm

Трибал-М написа:
Джэк,наистина ли не знаеш,че колкото повече един обект е престоял в почвата,толкова по-лесно се "хваща"?...Корони,ореоли,йони...В този смисъл античните обекти са по-лесни мишени от полигонските.


Това не е ли един от сериозните доводи в подкрепа на тестовете?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 EmptyНед Май 18, 2014 9:21 pm

Трибал-М написа:
Джэк,наистина ли не знаеш,че колкото повече един обект е престоял в почвата,толкова по-лесно се "хваща"?...Корони,ореоли,йони...В този смисъл античните обекти са по-лесни мишени от полигонските.
По лесни за засичане,ма по трудни за дискриминиране Twisted Evil стена 
Върнете се в началото Go down
Джэк
Новобранец
Новобранец




Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 EmptyВто Май 20, 2014 7:35 am

Трибал-М написа:
Трибал-М написа:
Джэк,наистина ли не знаеш,че колкото повече един обект е престоял в почвата,толкова по-лесно се "хваща"?...Корони,ореоли,йони...В този смисъл античните обекти са по-лесни мишени от полигонските.


Това не е ли един от сериозните доводи в подкрепа на тестовете?

Колега, видно е, че си от старата генерация търсачи, при това все още живееш в миналия век, когато практиката беше да се копае всичко подред, а империалистическата технология за дискриминация на металите все още не беше дошла у нас, нали живеехме в информационно затъмнение.  Laughing 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 EmptyВто Май 20, 2014 1:42 pm

Джэк написа:
Трибал-М написа:
Трибал-М написа:
Джэк,наистина ли не знаеш,че колкото повече един обект е престоял в почвата,толкова по-лесно се "хваща"?...Корони,ореоли,йони...В този смисъл античните обекти са по-лесни мишени от полигонските.


Това не е ли един от сериозните доводи в подкрепа на тестовете?

Колега, видно е, че си от старата генерация търсачи, при това все още живееш в миналия век, когато практиката беше да се копае всичко подред, а империалистическата технология за дискриминация на металите все още не беше дошла у нас, нали живеехме в информационно затъмнение.  Laughing 

Защо не предложиш на "Ю Туб"да унищожат всички клипове с тестове на металотърсачи,а на производителите-да спрат да се занимават с такива глупости?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 EmptyСря Ное 26, 2014 9:16 pm

Aurelius написа:
Не се заблуждаваите колеги! Garrett АТХ не е конкурентен на GPХ5000! Тои запълва празнината, оставена от Minelab на пазара на среден клас импулсни детеkтори с прекратRване производството на SD сериRта. Те си го знaRт и се коригираха-Minelab SDC2300 идва на пазара ...


https://www.youtube.com/watch?v=I3jnUJdZXCY
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 EmptyПет Дек 05, 2014 6:21 pm

Няма ли вече някой колега който да е търсил с АТХ да каже дали може да се използва и като монетар на средно замърсени терени с боклуци
Ако може някой който вече е пробвал да сподели Cool
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 EmptyСъб Дек 06, 2014 6:59 pm



Ма и почвата си я бива - завиждам им на тези чужденци как си позволяват да купуват детектори с лекота...
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 EmptyСъб Дек 06, 2014 7:15 pm

Точно за такъв терен ми трябва пулс машина НО да става и за самородки и да не надвишава цената на АТХ самонаказание
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 EmptyСря Дек 10, 2014 5:08 pm

Ето и комплекта с голямата сонда 50x38cm. MONO
DEEP SEEKER PACKAGE
Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Garrett-atxdeep-main_01_LRG

http://www.shop.imperio.bg/garrett-atx-deepseeker-package-metalotarsach

WWW.GARRETT.BG


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 EmptyПет Ное 27, 2015 7:54 pm

Доколкото имам информация през пролетта ще бъдат пуснати сонди Garrett ATX на Detech.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 EmptyПет Яну 29, 2016 2:40 pm

От Garrett съобщиха, че ще пуснат нови сонди да Garrett ATX 13"x11", т.е. 33см.х28см. DD и Моно сонди. Затворени.
Детеч скоро ще пуснат също санди за Garrett atx и ние ще сме единствения дострибутор за България.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 EmptyВто Фев 02, 2016 7:20 pm

Браво!Успех на DETECH!
Върнете се в началото Go down
Ivanzlatinski
Новобранец
Новобранец




Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 EmptyНед Мар 20, 2016 10:36 pm

Здравейте искам да питам дали някои може да помогне. Намерих един плосък камък около 2-3 метра въхо него има две дупки под формата на консерва ропотамо. Едната е със размера на консервата а другата малко по малка. А на друго място пък като работих намерих 3 глинени делви пълни с ред речна пясък ред речни камъни и пак така. Ако някои знае нещо за тези неща ше съм му много благодарен
Върнете се в началото Go down
promet
Новобранец
Новобранец




Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Представяне на металотърсач GARRETT ATX   Представяне на металотърсач GARRETT ATX - Page 3 EmptyПет Мар 25, 2016 7:39 am

zdraveite nov sum tuk i neznam o6te kak stavat ne6tata . No imam edin vapros : Predi pove4e ot 10 godini kupih PROMET-2 trqbva da se zanuli no nikude ne mogat da go napravqt tova ne6to NQkoi da pomogne?

пиши на кирилица ABC жълт картон

Р.С. Колега препоръчително е да се пише на кирилица във форума.От админстрацията.
Върнете се в началото Go down
 
Представяне на металотърсач GARRETT ATX
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Представяне на металотърсач Garrett AT Gold
» Металотърсач Fisher F19 Представяне
» ПРЕДСТАВЯНЕ НА МЕТАЛОТЪРСАЧ Fisher F22

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: ТЕОРИЯ НА МЕТАЛОТЪРСАЧИТЕ-
Идете на: