Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
VANQUISH Майнлаб miladinka Minelab маск Coil deus Simplex nexus пират wave врътка tesoro голден Spectrum 5000 mask TEKNETICS lorenz nokta GOLD Fisher грунда нишани kupuvam prodavam
 

 Проблеми на Огоста ?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Kubrat
Новобранец
Новобранец




Проблеми на Огоста ? Empty
ПисанеЗаглавие: Проблеми на Огоста ?   Проблеми на Огоста ? EmptyЧет Дек 12, 2013 10:55 pm

Здравейте колеги, наскоро разбрах че в Монтанско и по точно по р.Огоста както и по неини притоци (Дългоделска огоста и Златица) местните са започнали да правят проблеми. Имам информация в която не съм на 100 % сигурен че е вярна. Какво мислите има ли нещо вярно. Искам да си ходя спокойно където си поискам с малкият си улей без да трябва да се бия за хобито си. Благодаря за отговорите предварително.  :Tir: 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Проблеми на Огоста ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми на Огоста ?   Проблеми на Огоста ? EmptyЧет Дек 12, 2013 11:21 pm

Kubrat написа:
Здравейте колеги, наскоро разбрах че в Монтанско и по точно по р.Огоста както и по неини притоци (Дългоделска огоста и Златица) местните са започнали да правят проблеми. Имам информация в която не съм на 100 % сигурен че е вярна. Какво мислите има ли нещо вярно. Искам да си ходя спокойно където си поискам с малкият си улей без да трябва да се бия за хобито си. Благодаря за отговорите предварително.  :Tir: 

Колега,когато времената стават по-трудни,отношенията с местните хора,преоткрили занаята на някой от пра дедите си,логично се обтягат.Ситенето е трудно хоби и докато обедняваме,ще става още по трудно.За съжаление,не е за пренебрегване и "нашенската" простотия!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
 
Проблеми на Огоста ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Проблеми с търсещи сонди NEL
» Форум за югоизточната част на БГ,мнениа за обекти и проблеми!
» Някой вадил ли е скоро злато по поречието на река Огоста ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: