Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?

Go down 
+5
van_helsing
sashometila
membrane
Gandalf
marinovdanny
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
marinovdanny
Новобранец
Новобранец




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: z   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 EmptyСря Яну 29, 2014 9:28 pm

благодаря много Smile ами аз сега събирам информация. този концентратор ми се вижда добър но нямам идея как се поръчва от ebay
Върнете се в началото Go down
sashometila
Легионер
Легионер
sashometila



Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 EmptyСря Яну 29, 2014 9:50 pm

Виж сега.Разбирам ентусиазма ти.Дано да си си направил сметка, а съм сигурен че не си, но това не е пълният комплект за концентратора.Ще трябва да си вземеш и някои неща допълнително.Като първи съвет, изчакай малко, поинтересувай се повече.Че имам чувството, както си се надъхал, че ако ти пусна оферта за 1000 за нещо, което реално струва 300-500 може и по-малко, ще клъвнеш веднага.
Върнете се в началото Go down
marinovdanny
Новобранец
Новобранец




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: з   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 EmptyСря Яну 29, 2014 10:00 pm

Да желание и хъс имам Smile чета интересувам се и така Smile добре а какво още трябва да се вземе и наистина няма ли човек в Бг който да може да ми направи концентратор
Върнете се в началото Go down
marinovdanny
Новобранец
Новобранец




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: з   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 EmptyСря Яну 29, 2014 10:46 pm

Колеги искам да попитам случайно някой дали знае дали в река Огоста някой вади злато и изобщо дали там има ?
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 EmptyСря Яну 29, 2014 11:37 pm

marinovdanny написа:
Колеги искам да попитам случайно някой дали знае дали в река Огоста някой вади злато и изобщо дали там има ?



Има има. И както те посъветваха не бързай още с покупките да не сбъркаш! И без това сега не е сезона! До пролетта събирай инфо, какво, как, колко итн. И между другото евала на колегата дето ти е дал линка от eBay! Комплектът от 189.99 долара е супер, трябва ти само един акумулатор и още един съд за да направиш затворен кръг на водата и си ти. А и не е толкова скъпо...  Smile 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 EmptyСря Яну 29, 2014 11:38 pm




Макар че всичко това можеш и сам да си го направиш за мноооого много по-евтино.....  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
marinovdanny
Новобранец
Новобранец




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: у   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 EmptyСря Яну 29, 2014 11:56 pm

ами нз как да направя концентратор.......за драга абсурд. Чул ли си дали по река Огоста някой вади злато
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 EmptyЧет Яну 30, 2014 12:08 am

marinovdanny написа:
ами нз как да направя концентратор.......за драга абсурд. Чул ли си дали по река Огоста някой вади злато




Да чул съм! Вадят! Но ако питаш мен по добре си вземи улей за промиване или пък си го направи което не е трудно да си скалъпиш едно! И едно легенче за за да отделяш финия материал (златото)! Смисъл, като ходиш с улея на реката и като промиваш почваш да събираш материала от стелката в една кофа и като свършиш на реката, у вас си го ситиш на спокойствие и без това да не та гледат много много кво правиш!  Smile 
Върнете се в началото Go down
marinovdanny
Новобранец
Новобранец




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: z   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 EmptyЧет Яну 30, 2014 8:51 am

Какъв съд трябва да се използва за да напрая затворен кръг на водата. И наи важното нямам идея как се поръчва от ebay
Върнете се в началото Go down
kabel
Новобранец
Новобранец




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 EmptyЧет Яну 30, 2014 11:51 am

За поръчка от ибей ти трябва банкова карта, регистрация в пей пал и др дреболии.Ако е само за едно две неща помоли някой да ти ги поръча.Ако пък ракията ти я бива обади ми се. cheers cheers 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 EmptyЧет Яну 30, 2014 1:42 pm

marinovdanny написа:
Какъв съд трябва да се използва за да напрая затворен кръг на водата. И наи важното нямам идея как се поръчва от ebay




Една голяма кофа за водата да може помпата да върти водата, смисъл така имаш затворен кръг! Взема от кофата и качва във легенчето, а от легенчето по средата от дупката се стича обратно в кофата и така. Да за ebay ти трябва регистрация, абе ако имаш някой познат дето ходи в Англия го попитай дали има такава защото почти всеки има който ходи там! И аз ходя там ама нямам но ползвам на колегата..... Laughing Laughing Laughing 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 EmptyЧет Яну 30, 2014 1:45 pm




Намерих я, кво да те правя нали си мераклия напънах се! Прочети темата може да ти дойде музата...


https://www.imperio.biz/t6638-topic?highlight=%CA%EE%ED%F6%E5%ED%F2%F0%E0%F2%EE%F0
Върнете се в началото Go down
marinovdanny
Новобранец
Новобранец




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: з   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 EmptyЧет Яну 30, 2014 3:51 pm

Мерси много, но нещо не ми стана много ясно как се прави този концентратор.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 EmptyЧет Яну 30, 2014 6:13 pm

marinovdanny написа:
Мерси много, но нещо не ми стана много ясно как се прави този концентратор.



Абе аз само като видях клипа и вече си го направих на ум!!! Един леген една помпа яка на 12 волта, малко маркуч, кофа и сръчност + въображвние и е готов.
Върнете се в началото Go down
marinovdanny
Новобранец
Новобранец




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: з   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 EmptyЧет Яну 30, 2014 10:15 pm

хм ще опитам Smile
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 EmptyЧет Яну 30, 2014 10:20 pm

marinovdanny написа:
хм ще опитам Smile




 cheers  Абе, ти на колко си години, че все забравям да те питам?...  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
marinovdanny
Новобранец
Новобранец




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: з   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 EmptyПет Яну 31, 2014 11:03 am

млад и зелен на 27 Smile четох доста неща гледах мн клипчета и се запалих Smile
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 EmptyПет Яну 31, 2014 11:11 am

marinovdanny написа:
млад и зелен на 27 Smileчетох доста неща гледах мн клипчета и се запалих Smile




Абе, то така става с гледане на клипчета и се зарибява човек! И при мен така са получи де... До преди това въобще не знаех за това хоби и че има цяла организация че и специални форуми и сайтове за това... Very Happy И аз съм зарибен за самородното злато но по-моя район нямаме златоносни реки, за което ме е яд, ако имаше отдавна да съм си скалъпил един улей и да ходя да се кефя през свободното време, ама уви... Smile 
Върнете се в началото Go down
marinovdanny
Новобранец
Новобранец




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: з   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 EmptyПет Яну 31, 2014 11:53 am

Е аз съм от Монтана и до колкото знам река Огоста е доста златоносна........ едно време старите хора доста злато са вадили от тук. Сега как е положението незная Smile но бих искъл да пробвам пък и някой лев ако мога да си докарам от това супер.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 EmptyПет Яну 31, 2014 12:00 pm

marinovdanny написа:
Е аз съм от Монтана и до колкото знам река Огоста е доста златоносна........ едно време старите хора доста злато са вадили от тук. Сега как е положението незная Smileно бих искъл да пробвам пък и някой лев ако мога да си докарам от това супер.



Значи си на правилното място, а за Огоста е вярно! Има карта на златоносните реки в БГ направена от Kilril62 и я актуализира като получи някакво инфо.. Можеш да я потърсиш и да видиш около тебе какво става и така да се ориентираш в излетите...  Smile 
Върнете се в началото Go down
sashometila
Легионер
Легионер
sashometila



Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 EmptyПет Яну 31, 2014 12:03 pm

Бая опит и доста вода трябва да изтече през легенчетата, докато стигнеш до там, че да си докарваш по некой лев.Aма упоритост му е майката.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 EmptyПет Яну 31, 2014 1:49 pm

sashometila написа:
Бая опит и доста вода трябва да изтече през легенчетата, докато стигнеш до там, че да си докарваш по некой лев.Aма упоритост му е майката.



И аз мислех да му го кажа ама не исках да му чупя хатъра дето казваме ние по-нашия край!  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
marinovdanny
Новобранец
Новобранец




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: з   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 EmptyПет Яну 31, 2014 4:01 pm

Ами надявам се от пролета да започна да се занимавам с това Smile
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 EmptyПет Яну 31, 2014 5:41 pm

marinovdanny написа:
Ами надявам се от пролета да започна да се занимавам с това Smile



Ами успех колега, хобито е наистина много интересно особено ако покрай теб има условия за него! Аз само мога да съжалявам че Дунава е скопен от към златинки...  Laughing Laughing Laughing 
Върнете се в началото Go down
marinovdanny
Новобранец
Новобранец




Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: з   Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато? - Page 2 EmptyПет Яну 31, 2014 9:47 pm

Благодаря! Пролета ще си купя нужната екипировка и ще си пробвам късмета Smile пък да мн упоритост трябва знам.
Върнете се в началото Go down
 
Здравейте. Интересува ме от къде мога да си взема автоматизирано сито за промиване на злато?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Здравейте! Интересува ме има ли групичка от гр. Монтана
» От къде мога да си купя протектори за сонда и за дисплея на фишер ф5/ф70
» Уреди за промиване на злато

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Пособия за добив на злато-
Идете на: