Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
нишани tesoro wave Майнлаб Minelab GOLD маск грунда miladinka 5000 mask nokta Simplex VANQUISH пират kupuvam Spectrum nexus prodavam голден TEKNETICS lorenz Coil deus Fisher врътка
 

 ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА

Go down 
+6
colin96
Nexus metal detectors
vanbg
jorko1111
Aurelius
mdetectors.bg
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
SPVS
Легионер
Легионер




ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 EmptyСъб Авг 25, 2018 11:26 pm

Пръстените не за от много трудните неща за намиране на плажа. Просто, където ходиш няма пръстени изгубени или са на 50см потънали Smile
А за деус, че не работи, където е сниман на плажа-не мога да се съглася. Аз работих с него на минерализирани плажове това лято и беше тих, спокоен и дълбок на всичкото отгоре. Ако не сте настроили деуса нормално да не работи. На някои хора им дай апарат с един бутон за включване и извключване за да се оправят. Всичко друго им е сложно. Определено настройките са важни и да се правят заключения, че някой с лоши настройки, непознаващ апарата си си го е продал...на такива неща аз не обръщам внимание. Хората и бентлита продават и ролс ройси...а за този плаж, на който е сниман екуинокса...там си има просто повече хубави сигнали и пръстени. Успех на плажа и знай, че ако минеш над пръстен ще го чуеш с деуса на плажа.
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 EmptyНед Авг 26, 2018 12:10 am

Мислех вече да не пиша в тази тема , но се налага.
Стига го дъвкахте този Деус.
Като са толкова лесни сигнали пръстените , ела заедно с мен и намери колкото аз ще извадя . Защо всички сте толкова ербап като сте зад клавиатурата и си мислите че е толкова лесно.
Само че всичко ще го заснемем на клип веднъж за винаги да се види кой детектор какво може - но да няма после ми това и онова.
Вече и във форума няма да пиша и публикувам информация .
Много от колегите не пишат за да не влизат във въртележката , дори и да има какво да кажат.
Тези които са доволни от апаратите си не седят пред компютъра да ги хвалят а си трайкат и си действат - това мисля да правя и аз.
А Вие пишете , пишете.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 EmptyНед Авг 26, 2018 8:44 am

vanbg написа:
Мислех вече да не пиша в тази тема , но се налага.
Стига го дъвкахте този Деус.
Като са толкова лесни сигнали пръстените , ела заедно с мен и намери колкото аз ще извадя . Защо всички сте толкова ербап като сте зад клавиатурата и си мислите че е толкова лесно.
Само че всичко ще го заснемем на клип веднъж за винаги да се види кой детектор какво може - но да няма после ми това и онова.
Вече и във форума няма да пиша и публикувам информация .
Много от колегите не пишат за да не влизат във въртележката , дори и да има какво да кажат.
Тези които са доволни от апаратите си не седят пред компютъра да ги хвалят а си трайкат и си действат - това мисля да правя и аз.
А Вие пишете , пишете.

Доколкото разбирам раздразнението ти е свързано с това, че искаме да тестваме апаратите. Нали затова е форума да се тестват неща. Нали точно и аз това викам стига писане. Ела на събора и да тестваме. Вземи неща които си намерил и готово. Ти сега като намираш някакви работи с какво го сравняваш с някакъв спомен от преди години за XP DEUS така ли?
Ако ти не искаш да се включиш тестовете други хора ще се включат.
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 EmptyНед Авг 26, 2018 8:47 am

Колега SPVS, аз не говоря, че някой си бил продал деуса. Той е мой добър приятел, ходихме две съботи и недели, на едно и също място, с моята кола. Колкото до колегата има толкова много опит че това мисля че му е втори или трети деус. Имам снимки и клипове, но няма да ги кача без да имам позволение от него съответно. Та едната събота имах три пръстена, в неделя два,. Следващата събота отново два. В неделя мисля че нямаше късмет. Тук изключвам хилядите други сигнали от рода на монети, разни токи от чанти, копчета и така нататък. Ами първо, с деуса се опита да работи до мен, на един два метра и да си проверяваме сигналите съответно. Беше му много трудно на мокрия пясък. Затова предпочете да работи горе на сухия. За тия три четири излета, намери няколко монети от 2 евро. Разбирай три четири, не повече. Долу, като хванех сигнал, почти винаги нищо не чуваше. Половин час си настройва деуса по самия пръстен, и започна да го чува на не повече от 10 см. Но оттам стана весело, Почна да чува всякакви фантомни сигнали и да ме вика да ги проверявам съответно. В повечето случаи нямаше никакъв сигнал и по малко черни сигнали ги даваше цвят. Между другото пристигна още един случаен търсач, колега, който също беше с деус. Той не чу едно евро на около 14-15 см в мокрия пясък, когато тествахме. Така, че съм се нагледал на намахани търсачи с деуси, и не можеха да стъпят на малкия пръст на предишния ми детектор, както и на този. За сухото - да, но долу никакъв шанс. Поздрави.
А за Светльо, деусите бяха с черните сонди, всякакъв размер. Един единствен път засякох търсач с бялата, кръгла сонда, но отново търсише горе на сухото.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 EmptyНед Авг 26, 2018 8:57 am

colin96 написа:
Колега SPVS, аз не говоря, че някой си бил продал деуса. Той е мой добър приятел, ходихме две съботи и недели, на едно и също място, с моята кола. Колкото до колегата има толкова много опит че това мисля че му е втори или трети деус. Имам снимки и клипове, но няма да ги кача без да имам позволение от него съответно. Та едната събота имах три пръстена, в неделя два,. Следващата събота отново два. В неделя мисля че нямаше късмет. Тук изключвам хилядите други сигнали от рода на монети, разни токи от чанти, копчета и така нататък. Ами първо, с деуса се опита да работи до мен, на един два метра и да си проверяваме сигналите съответно. Беше му много трудно на мокрия пясък. Затова предпочете да работи горе на сухия. За тия три четири излета, намери няколко монети от 2 евро. Разбирай три четири, не повече. Долу, като хванех сигнал, почти винаги нищо не чуваше. Половин час си настройва деуса по самия пръстен, и започна да го чува на не повече от 10 см. Но оттам стана весело, Почна да чува всякакви фантомни сигнали и да ме вика да ги проверявам съответно. В повечето случаи нямаше никакъв сигнал и по малко черни сигнали ги даваше цвят. Между другото пристигна още един случаен търсач, колега, който също беше с деус. Той не чу едно евро на около 14-15 см в мокрия пясък, когато тествахме. Така, че съм се нагледал на намахани търсачи с деуси, и не можеха да стъпят на малкия пръст на предишния ми детектор, както и на този. За сухото - да, но долу никакъв шанс. Поздрави.
А за Светльо, деусите бяха с черните сонди, всякакъв размер. Един единствен път засякох търсач с бялата, кръгла сонда, но отново търсише горе на сухото.

Прав си че трудно могат да бъдат имитирани условията на мокър морски пясък, но хайде него да го оставим засега настрани. Както казах търсенето полажа е много малка част от занимание то. Нека да съсредоточим по търсенето в нормална минерализация. В този смисъл ще се радвам да дойдеш на първи за да направим още по-добри тестове. И тезата, че тестовете били безмислени е толкова смехотворна че едва ли някой ще я приеме.
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 EmptyНед Авг 26, 2018 9:11 am

С удоволствие бих дошъл. Знаеш, че винаги когато имам възможност гледам да присъствам на такива събития. За съжаление този път няма да мога. Някой друг път. А относно темата, тя беше за търсене на плаж, нали. Затова се и напънах да пиша повече, и то най вече от личен опит и с конкретни примери. Аз самият не претендирам, че имам опит на орудени почви. Даже напротив, почти не съм работил на такива. Моето основно търсене на над 90 % е на плаж.Такива са ми условията тука,но виждам че и за други колеги плажното търсене е основното им занимание.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 EmptyНед Авг 26, 2018 9:30 am

colin96 написа:
С удоволствие бих дошъл. Знаеш, че винаги когато имам възможност гледам да присъствам на такива събития. За съжаление този път няма да мога. Някой друг път. А относно темата, тя беше за търсене на плаж, нали. Затова се и напънах да пиша повече, и то най вече от личен опит и с конкретни примери. Аз самият не  претендирам, че имам опит на орудени почви. Даже напротив, почти не съм работил на такива. Моето основно търсене на над 90 % е на плаж.Такива са ми условията тука,но виждам че и за други колеги плажното търсене е основното им занимание.

Smile тия дето не търсят по плажа избягват да пишат по понятни причини.. няма с какво да се похвалят Cool
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 EmptyНед Авг 26, 2018 9:36 am

Ха Ха Ха
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 EmptyНед Авг 26, 2018 9:43 am

И мене почна да ми харесва плажното търсене много мързелива и донякъде доходна работа Smile
Я споделете в колко часа предпочитате да ходите? Вчера беше събота и хората останаха по плажа до доста късно и нещо се провали опита ми за търсене.
Върнете се в началото Go down
SPVS
Легионер
Легионер




ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 EmptyНед Авг 26, 2018 10:44 am

Дъвкаме го Деуса, защото колегата работи с деус на плажа. Беше сниман сухия пясък Деус и монети. Няма още пръстени. Какво ви подразни толкова, та избухнахте? За мокрия пясък има по-добри апарати явно, но стават само за там. За други места или не вършат работа или са посредствени апарати. Деус се опитват да го направят апарат за всякакво търсене и успяват. С много ъпдейти, нови неща към него, аксесоари...стремят се и осъвършенстват уред, който е произведен години назад и безплатно ти го осъвършенстват. Майнлаб кога за последно направиха уред, който реално подобряват със софтуер, а не само с гарнитурки за да не се дави? Имат си плюсове и минуси. За мен Деуса отговаря на моето търсене така е, а и като концепция отговаря на изискванията ми, но да кажете, че няма да чуя пръстен в сухия пясък на плажа с бялата ми кръгла сонда...не е реално. Взимаме тестови предмети и правим тестовете на събора. Каквото за майнлаб, такова и за XP.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 EmptyНед Авг 26, 2018 11:44 am

Работата с еквинокс 800 не е сложна дори един начинаещ може бързо да се оправи с него. При XP DEUS Ане е така. Ето ви един тест когато опература знае какво да прави: засичане на супер малки цели.
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 EmptyНед Авг 26, 2018 6:29 pm

SPVS написа:
Дъвкаме го Деуса, защото колегата работи с деус на плажа. Беше сниман сухия пясък Деус и монети. Няма още пръстени. Какво ви подразни толкова, та избухнахте? За мокрия пясък има по-добри апарати явно, но стават само за там. За други места или не вършат работа или са посредствени апарати. Деус се опитват да го направят апарат за всякакво търсене и успяват. С много ъпдейти, нови неща към него, аксесоари...стремят се и осъвършенстват уред, който е произведен години назад и безплатно ти го осъвършенстват. Майнлаб кога за последно направиха уред, който реално подобряват със софтуер, а не само с гарнитурки за да не се дави? Имат си плюсове и минуси. За мен Деуса отговаря на моето търсене така е, а и като концепция отговаря на изискванията ми, но да кажете, че няма да чуя пръстен в сухия пясък на плажа с бялата ми кръгла сонда...не е реално. Взимаме тестови предмети и правим тестовете на събора. Каквото за майнлаб, такова и за XP.

Е така е когато имаш и си работил само с един металотърсач - естествено е най добрия в твоите очи.
Типичен пример моето си е най добро.
Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 EmptyНед Авг 26, 2018 9:44 pm

vanbg написа:
SPVS написа:
Дъвкаме го Деуса, защото колегата работи с деус на плажа. Беше сниман сухия пясък Деус и монети. Няма още пръстени. Какво ви подразни толкова, та избухнахте? За мокрия пясък има по-добри апарати явно, но стават само за там. За други места или не вършат работа или са посредствени апарати. Деус се опитват да го направят апарат за всякакво търсене и успяват. С много ъпдейти, нови неща към него, аксесоари...стремят се и осъвършенстват уред, който е произведен години назад и безплатно ти го осъвършенстват. Майнлаб кога за последно направиха уред, който реално подобряват със софтуер, а не само с гарнитурки за да не се дави? Имат си плюсове и минуси. За мен Деуса отговаря на моето търсене така е, а и като концепция отговаря на изискванията ми, но да кажете, че няма да чуя пръстен в сухия пясък на плажа с бялата ми кръгла сонда...не е реално. Взимаме тестови предмети и правим тестовете на събора. Каквото за майнлаб, такова и за XP.

Е така е когато имаш и си работил само с един металотърсач - естествено е най добрия в твоите очи.
Типичен пример моето си е най добро.
Laughing Laughing Laughing

Колега, едни хора учат нещата по трудния начин други по лесния. Това си зависи от човека. Преди години когато отидох да промивам самородно злато хванах първите златинки на първото излизане а има някои, които в продължение на месец и не мога да хванат дори една.
Та мисълта ми е, че когато контактуваш с правилни хора и мислиш аналитично, не ти трябват много металотърсачи за да се чатнеш кой става и кой не. Това е принципно положение.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 EmptyНед Авг 26, 2018 9:50 pm

Във връзка с предишния пост и с отворената тема: Определено търсенето по плажове не ми е силната страна поради факта, че живея далеко от морето и все още не съм на преклонна възраст... последното беше бъзик Smile
От няколко дена се оглеждам по местния плаж и доста бързо получих информация, къде са едни от местата където се изхвърлят нещата от машината, която чисти пясъка и за отрицателно време направих  25лв. Проблемът тук е, че има прекалено много стотинки и станиолчета, но когато мислиш аналитично системата се отплаща. Cool
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 EmptyНед Авг 26, 2018 10:57 pm

SPVS написа:
Дъвкаме го Деуса, защото колегата работи с деус на плажа. Беше сниман сухия пясък Деус и монети. Няма още пръстени. Какво ви подразни толкова, та избухнахте? За мокрия пясък има по-добри апарати явно, но стават само за там. За други места или не вършат работа или са посредствени апарати. Деус се опитват да го направят апарат за всякакво търсене и успяват. С много ъпдейти, нови неща към него, аксесоари...стремят се и осъвършенстват уред, който е произведен години назад и безплатно ти го осъвършенстват. Майнлаб кога за последно направиха уред, който реално подобряват със софтуер, а не само с гарнитурки за да не се дави? Имат си плюсове и минуси. За мен Деуса отговаря на моето търсене така е, а и като концепция отговаря на изискванията ми, но да кажете, че няма да чуя пръстен в сухия пясък на плажа с бялата ми кръгла сонда...не е реално. Взимаме тестови предмети и правим тестовете на събора. Каквото за майнлаб, такова и за XP.

"За мен Деуса отговаря на моето търсене така е, а и като концепция отговаря на изискванията ми, но да кажете, че няма да чуя пръстен в сухия пясък на плажа с бялата ми кръгла сонда...не е реално." - мнение на SPVS

А сега и аз да кажа--- Ти си мислиш че не пропускаш сигнали ли? Нещо много си се объркал.
Върнете се в началото Go down
SPVS
Легионер
Легионер




ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 EmptyНед Авг 26, 2018 11:06 pm

vanbg написа:
SPVS написа:
Дъвкаме го Деуса, защото колегата работи с деус на плажа. Беше сниман сухия пясък Деус и монети. Няма още пръстени. Какво ви подразни толкова, та избухнахте? За мокрия пясък има по-добри апарати явно, но стават само за там. За други места или не вършат работа или са посредствени апарати. Деус се опитват да го направят апарат за всякакво търсене и успяват. С много ъпдейти, нови неща към него, аксесоари...стремят се и осъвършенстват уред, който е произведен години назад и безплатно ти го осъвършенстват. Майнлаб кога за последно направиха уред, който реално подобряват със софтуер, а не само с гарнитурки за да не се дави? Имат си плюсове и минуси. За мен Деуса отговаря на моето търсене така е, а и като концепция отговаря на изискванията ми, но да кажете, че няма да чуя пръстен в сухия пясък на плажа с бялата ми кръгла сонда...не е реално. Взимаме тестови предмети и правим тестовете на събора. Каквото за майнлаб, такова и за XP.

Е така е когато имаш и си работил само с един металотърсач - естествено е най добрия в твоите очи.
Типичен пример моето си е най добро.
Laughing Laughing Laughing

Напротив. Имал съм няколко уреда и съм работил и с такива на колеги. Но аз преди да продам уреда поне мога да кажа, че съм им посвикнал и знам слабите им и силните им страни. Казах ли, че моето е най-добро? Аз работя с това, което максимално ме устройва. Не казвам, че е перфектно, но Еквинокса перфектен ли е? И ако го мислиш ще направим тестове в Стара Загора. За мен ще е много интересно да видя самия аз резултатите от обширни тестове за скорост, дискриминация и дълбочина. За сега има ли навити и с други уреди или?
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 EmptyНед Авг 26, 2018 11:30 pm

Стига с тия Тестове , реалното търсене е показателно колко продуктивен е даден металотърсач.
От това постоянно повтаряне Тестове ,Тестове ми втръсна и дори се отказах да правя , макар че го бях започнал полигона / на който аз нямаше да участвам /защото знам какво е скрито.
Вече започвам да се питам - някои колеги само на тестове ли ходите та са ви толкова важни.

И пак гледам и се пуля за какви тестове става въпрос в тема за : ТЪРСЕНЕ С МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 EmptyПон Авг 27, 2018 3:26 am


Нека да няма недоразумения, не говоря за сухия пясък. Там и garret ace 150 ще го чуе перфектно.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 EmptyПон Авг 27, 2018 8:43 am

vanbg написа:
Стига с тия Тестове , реалното търсене е показателно колко продуктивен е даден металотърсач.
От това постоянно повтаряне Тестове ,Тестове ми втръсна и дори се отказах да правя , макар че го бях започнал полигона / на който аз нямаше да участвам /защото знам какво е скрито.
Вече започвам да се питам - някои колеги само на тестове ли ходите та са ви толкова важни.

И пак гледам и се пуля за какви тестове става въпрос в тема за : ТЪРСЕНЕ С МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА

Тестовете са съществена и важна част от обучението и гаранция за успеха при търсене точно, защото знаеш какво е заровено и оттам разбираш способностите на металотърсачи. Твоята логика е, че няма смисъл от състезателни ралита по принцип, а трябва да се състезаваме по пътя само. За тестовете стана дума в тази тема, че когато дойдеш на събора ще направиме тестове, а ти не искаш да направим тестове. Оттам стана дума за тестовете ела на събора и ще приключим темата за тестовете, в темата за търсене по плажа. Дори Makro Gold Kruzer няма да отстъпи но нищо при засичане на малки синджирчета. Нали ще има такъв металотърсач за подарък тъкмо ще го тестваме.
Върнете се в началото Go down
vanbg
Консул
Консул




ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 EmptyПон Авг 27, 2018 9:58 am

Макро Голд си е машина.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 EmptyПет Сеп 07, 2018 6:14 pm

Това е настройка на земя за XP Deus 4.1. по плажа.

Ако има сух пясък, а отдолу мокър, не ползвайте Тракинг
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 EmptyСъб Сеп 08, 2018 11:41 am

Добро место за стотинки и станиолчета Smile
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 EmptyПон Сеп 10, 2018 3:44 pm

От днеска, с един металотърсач за начинаещи... Laughing Laughing Laughing свърши ми батерията на слушалките и не можах повече да търся,но за час и нещо не е зле
ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Img_2028
ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 20180910
ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Img_2027
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 EmptyВто Сеп 11, 2018 8:18 pm

colin96 написа:
От днеска, с един металотърсач за начинаещи... Laughing Laughing Laughing свърши ми батерията на слушалките и не можах повече да търся,но за час и нещо не е зле
ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Img_2028
ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 20180910
ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Img_2027

Поздравления все пак става дума за първокласен металотърсач за начинаещи, а не просто за металотърсач за начинаещи. Smile

ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Fb_img10
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА   ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА - Page 2 EmptyСъб Юни 08, 2019 9:51 pm

Направих няколко излети. Доволно.... Почти няма празно..., Very Happy
http://prikachi.com/images.php?images/870/9585870i.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/871/9585871J.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/790/9581790G.jpg
Върнете се в началото Go down
 
ТЪРСЕНЕС МЕТАЛОТЪРСАЧ ПО ПЛАЖА
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Нов Металотърсач за плажа
» Търсене на плажа с 2 пинтпойнтера едновременно
» Nexus MP на плажа

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Техники на търсене-
Идете на: