Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Coil Майнлаб 5000 lorenz deus пират miladinka tesoro nexus Spectrum kupuvam GOLD wave маск TEKNETICS mask грунда Minelab VANQUISH prodavam Fisher нишани nokta врътка Simplex голден
 

 Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60

Go down 
+17
бобо
bakusho
stater
mario321
jordan_nenov
пурко
Golden Mask
pechkata
comander
Сельо Бангиев
kaponcheto
adminn
Aurelius
Podlecii.avg
Gandalf
borislav123
nasko75
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60   Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 EmptyЧет Мар 12, 2015 10:07 am

Ето ги и цените на новите детектори:
http://www.kellycodetectors.com/minelab/#P1
При толкова ниски цени, като се има пред вид фирмата Minelab май че наистина ще са единствено плажна история , стена но знае ли се може пък да са ги поизпипали що годе като за кумова срама.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60   Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 EmptyЧет Мар 12, 2015 10:57 am

stater написа:
Ето ги и цените на новите детектори:
http://www.kellycodetectors.com/minelab/#P1
При толкова ниски цени, като се има пред вид фирмата Minelab май че наистина ще са единствено плажна история , стена но знае ли се може пък да са ги поизпипали що годе като за кумова срама.




Цените наистина са ниски, и то за Майнлаб! Дано да не са детска разработка, а да са добри поне колкото ф5! Защото дизайна им се супер компактен, и това ги прави много практични! Всеки иска да си го свие и прибере в раницата за секунди, а не да го разглобява на три и после да ти стърчи стика от раницата!
Върнете се в началото Go down
Сельо Бангиев
Преторий
Преторий




Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60   Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 EmptyЧет Мар 12, 2015 12:45 pm

Вече има качени и въздушни тестове на модела Go-Find 40, от които се разбира, че на дълбочина този апарат не е по-добър от ACE 250:



Последната промяна е направена от Сельо Бангиев на Вто Апр 07, 2015 10:41 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Сельо Бангиев
Преторий
Преторий




Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60   Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 EmptyЧет Мар 12, 2015 12:49 pm

В допълнение, същите колеги правят и една кратка презентация на модела в офиса си:




Също така измерват и работната честота на сондата, която се оказва 7.7 kHz:

Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60   Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 EmptyЧет Мар 12, 2015 12:59 pm

Сельо Бангиев написа:
За съжаление, тази апарати изобщо не се оказаха такива, каквито предполагах,затова се извинявам за предишния ми пост тук, но просто бях подведен от една статия на английски, където нещата изобщо не бяха написани ясно. Специално антената не е бежична, както мислех, а пък връзата с IPhone е за някакви съвсем безполезни неща, демек за играчка, ако нещо ти е скучно Smile

Вече има качени и въздушни тестове на модела Go-Find 40, от които се разбира, че на дълбочина този апарат не е по-добър от ACE 250:




Хмм, слаба работа! Да се надяваме на 60-ката да е по добър!
Върнете се в началото Go down
Сельо Бангиев
Преторий
Преторий




Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60   Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 EmptyЧет Мар 12, 2015 1:18 pm

Gandalf написа:
Хмм, слаба работа! Да се надяваме на 60-ката да е по добър!

Ако се окаже, че и трите модела са с фиксиран земен баланс, това наистина ще са детски играчки, макар тази сгъваема конструкция да е доста удобна за носене в малка раница и съответно бързо прибиране, ако случайно търсачът чуе обезпокоителен шум Smile
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60   Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 EmptyЧет Мар 12, 2015 2:23 pm

То е ясно и трите модела са с фиксиран грунд.За начинаещи става, но за по-сериозна работа категорично не.60-ката според мен ще е най-много с 1-2 см. по-дълбока от тази на клипа.Което на практика означава ,че няма как с нея да се намерят стотинки, освен при някаква супер случайност.Изключвам плажа де ,защото тя май единствено за там е правена.Ще ми е любопитно да видя дали ще хване 10ст. на 1-2 см. на оруден терен.Ако да, значи все пак са измайсторили нещо.Е колкото да не е без нищо де. Cool
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60   Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 EmptyЧет Мар 12, 2015 5:43 pm

Сельо Бангиев написа:
Gandalf написа:
Хмм, слаба работа! Да се надяваме на 60-ката да е по добър!

Ако се окаже, че и трите модела са с фиксиран земен баланс, това наистина ще са детски играчки, макар тази сгъваема конструкция да е доста удобна за носене в малка раница и съответно бързо прибиране, ако случайно търсачът чуе обезпокоителен шум Smile


Точно конструкцията е удобна за " дим да ме няма "! Че няколко пати се случи така, и да бягаш и разглобяваш не е много удобно! Cool
Върнете се в началото Go down
bakusho
Легионер
Легионер




Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60   Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 EmptyЧет Мар 12, 2015 8:45 pm

То АСЕ 150/250 никой не използва, а този е дори по-слаб от АСЕ 250. Пълна безсмислица от страна на Майнлаб.
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60   Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 EmptyЧет Мар 12, 2015 9:16 pm

bakusho написа:
То АСЕ 150/250 никой не използва, а този е дори по-слаб от АСЕ 250. Пълна безсмислица от страна на Майнлаб.
За толкова парички толкова ,то да не си помислихте че като е Minelab и трябва да бърка като MINELAB GPX серия, а пък да струва :
GO-FIND 20 • $199.00
GO-FIND 40 • $299.00
GO-FIND 60 • $399.00
Всеки иска така но няма стена има и хора който си бачкат само по плажа вместо да си вземат АСЕ 150 може и да се пробват с GO-FIND 20
ЗА ВСЕКИ ВЛАК СИ ИМА ПЪТНИЦИ cheers
И те не ги правят само за България нали,навън хората не държат толкова на дълбочините а които държат си вземат тежка артилерия за тях не е финансов проблем.Навън повечето от търсачите имат по 2.3,4 и повече уреда


който търси намира
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60   Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 EmptyЧет Мар 12, 2015 9:45 pm

Сельо Бангиев написа:

макар тази сгъваема конструкция да е доста удобна за носене в малка раница и съответно бързо прибиране, ако случайно търсачът чуе обезпокоителен шум Smile
ти пък,къде на двора у село, ше чуеш обеСпокоителен шум....
Върнете се в началото Go down
kompira
Новобранец
Новобранец




Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60   Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 EmptyЧет Мар 12, 2015 9:51 pm

бобо написа:
Сельо Бангиев написа:

макар тази сгъваема конструкция да е доста удобна за носене в малка раница и съответно бързо прибиране, ако случайно търсачът чуе обезпокоителен шум Smile
ти пък,къде на двора у село, ше чуеш обеСпокоителен шум....

Ае остай ти, знайш ли к'ъв злобен комшу имам, само слухти к'ви ги върша у дворУ... Smile готов да ме изпее на който трябва... но май излизаме от темата и ще ни смъмрят...
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60   Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 EmptyЧет Мар 12, 2015 10:02 pm

kompira написа:
бобо написа:
Сельо Бангиев написа:

макар тази сгъваема конструкция да е доста удобна за носене в малка раница и съответно бързо прибиране, ако случайно търсачът чуе обезпокоителен шум Smile
ти пък,къде на двора у село, ше чуеш обеСпокоителен шум....

Ае остай ти, знайш ли к'ъв злобен комшу имам, само слухти к'ви ги върша у дворУ... Smile готов да ме изпее на който трябва... но май излизаме от темата и ще ни смъмрят...
Laughing
Върнете се в началото Go down
bakusho
Легионер
Легионер




Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60   Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 EmptyПет Мар 13, 2015 8:21 pm

nasko75 написа:
bakusho написа:
То АСЕ 150/250 никой не използва, а този е дори по-слаб от АСЕ 250. Пълна безсмислица от страна на Майнлаб.
За толкова парички толкова ,то да не си помислихте че като е Minelab и трябва да бърка като  MINELAB GPX серия, а пък да струва :
GO-FIND 20 • $199.00
GO-FIND 40 • $299.00
GO-FIND 60 • $399.00
Всеки иска така но няма  стена  има и хора който си бачкат само по плажа вместо да си вземат АСЕ 150 може и да се пробват с GO-FIND 20
ЗА ВСЕКИ ВЛАК СИ ИМА ПЪТНИЦИ cheers
И те не ги правят само за България нали,навън хората не държат толкова на дълбочините а които държат си вземат тежка артилерия за тях не е финансов проблем.Навън повечето от търсачите имат по 2.3,4 и повече уреда  
На мен първия ми апарат беше АЦЕ 150. Като го знам какви са ми възможностите ми стана много интересно и питам как работи на плаж, защото не съм работил на плаж?
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60   Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 EmptyПет Мар 13, 2015 8:48 pm

bakusho написа:

На мен първия ми апарат беше АЦЕ 150. Като го знам какви са ми възможностите ми стана много интересно и питам как работи на плаж, защото не съм работил на плаж?
Колега за АЦЕ 150 не мога да ти отговоря щото не съм работил с него ,но за АЦЕ250 съм работил .Не си мислете че плажният детектинг е датска игра ,щото доста уреди се задъхват и там.
На серията АЦЕ и е проблем чуването на златото и прибоя демек там където мокрят вълните .И други кусури които си ги знам АЗ стена


който търси намира
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60   Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 EmptyПет Мар 13, 2015 11:39 pm

nasko75 написа:
bakusho написа:

На мен първия ми апарат беше АЦЕ 150. Като го знам какви са ми възможностите ми стана много интересно и питам как работи на плаж, защото не съм работил на плаж?
Колега за АЦЕ 150 не мога да ти отговоря щото не съм работил с него ,но за АЦЕ250 съм работил .Не си мислете че плажният детектинг е датска игра ,щото доста уреди се задъхват и там.
На серията АЦЕ и е проблем чуването на златото и прибоя демек там където мокрят вълните .И други кусури които си ги знам АЗ стена



И аз не съм ходил по плажовете, но знам че там не е за всеки детектор! Cool
Върнете се в началото Go down
tatoos_dd
Преторий
Преторий
tatoos_dd



Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60   Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 EmptyСря Май 27, 2015 8:21 pm

вчера купих 60 ката значи нее с фиксиран грунд а е авто трак като при лобото дълбочината няма нищо общо с клиповета
Върнете се в началото Go down
vogelscheuche
Новобранец
Новобранец




Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60   Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 EmptyСря Май 27, 2015 8:29 pm

Какво значи, няма нищо общо с клиповете? В положителна или отрицателна насока?
Върнете се в началото Go down
mitev
Новобранец
Новобранец




Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60   Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 EmptyСря Май 27, 2015 9:48 pm

Направи един реален клип.
Върнете се в началото Go down
tatoos_dd
Преторий
Преторий
tatoos_dd



Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60   Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 EmptyЧет Май 28, 2015 5:59 pm

vogelscheuche написа:
Какво значи, няма нищо общо с клиповете? В положителна или отрицателна насока?
по дълбок е говоря за 60 тката че такъв имам
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60   Minelab - Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60 - Page 2 EmptyВто Юни 02, 2015 1:53 am

tatoos_dd написа:
vogelscheuche написа:
Какво значи, няма нищо общо с клиповете? В положителна или отрицателна насока?
по дълбок е говоря за 60 тката че такъв имам

Колега ще идваш ли на събора на Камчия тази седмица да го видим що за животно е това .То е ясно че няма да е супер дълбоко, но на плажа предполагам че ще покаже прилични резултати


който търси намира
Върнете се в началото Go down
 
Нови ниско бюджетни детектори на Minelab Go-Find 20/40/60
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Нови детектори от OMD 2017-2018
» Пинпойнтер Minelab Pro Find 35
» Продазам pinpoint Minelab pro find и сонда Commander

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Металдетектори Minelab-
Идете на: