Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
нишани lorenz TEKNETICS Minelab nexus Fisher 5000 deus Spectrum врътка пират грунда nokta kupuvam Simplex tesoro mask prodavam GOLD Майнлаб маск VANQUISH miladinka wave Coil голден
 

 вече само с камуфлаж

Go down 
+22
makedonski
vende
milion4o
com1
adda333
apti
deadman_
charon
FOX
мерцедес G
leo 1
Magikman
zempar
pechkata
yaponetsa
borisov
gosho_detektora
paco
sitalk
топи
rock
NERON
26 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



вече само с камуфлаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 2 EmptyСъб Мар 06, 2010 5:19 pm

[quote="pechkata"]
borisov написа:
и аз съм за камуфлажа веднъж минаха покраи мен 3ма горски и неме забелязаха
Аз мисля,че във гората трябва да се виждаме защото преди време ловците стреляха по мен по погрешка /бях със камуфлажите/ и извиках и те спряха да стелят...[/quote


Печка скоро и по нашта група штяха да стрелят ловджиите но ни се размина!
cheers
Върнете се в началото Go down
leo 1
Преторий
Преторий




вече само с камуфлаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 2 EmptyСъб Мар 06, 2010 6:38 pm

и аз съм насъщото мнение взелсамси мешка сега един газов пистолет ще сложа с патрони за влечуги и една каска военна и хващам пътя за гората
Върнете се в началото Go down
apti
Легионер
Легионер
apti



вече само с камуфлаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 2 EmptyСъб Мар 06, 2010 7:40 pm

leo 1 написа:
и аз съм насъщото мнение взелсамси мешка сега един газов пистолет ще сложа с патрони за влечуги и една каска военна и хващам пътя за гората
...тури си и бронежилетка Very Happy
Върнете се в началото Go down
leo 1
Преторий
Преторий




вече само с камуфлаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 2 EmptyСъб Мар 06, 2010 8:23 pm

знам едно место с мечове , шлемовеи още нещо та смятам да го посетя а на връщане ще ми е неопходимо и :Tir:
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



вече само с камуфлаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 2 EmptyСъб Мар 06, 2010 9:55 pm

leo 1 написа:
знам едно место с мечове , шлемовеи още нещо та смятам да го посетя а на връщане ще ми е неопходимо и :Tir:
Че ти по-добре вземи един багер снегорин
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



вече само с камуфлаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 2 EmptyНед Мар 07, 2010 7:50 am

leo 1 написа:
и аз съм насъщото мнение взелсамси мешка сега един газов пистолет ще сложа с патрони за влечуги и една каска военна и хващам пътя за гората
хванат ли те със тези патрони гаранция ще те осъдят.не прави глупости колега.за един патрон от правените ще ядеш х.я
Върнете се в началото Go down
leo 1
Преторий
Преторий




вече само с камуфлаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 2 EmptyНед Мар 07, 2010 9:31 am

защо да ме хванат за газовите пистолети има патрони с много ситни съчми и се водят за влечуги аз съм копувал такива и за тях имах педвит ,след некои ден започва размножителния периот на змиите а такива гадини съм виждал че чак можеш да настръхнеш
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



вече само с камуфлаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 2 EmptyНед Мар 07, 2010 11:02 am

змите са на припечни места и особено ако има там и каманаци
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



вече само с камуфлаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 2 EmptyНед Мар 07, 2010 2:04 pm

leo 1 написа:
защо да ме хванат за газовите пистолети има патрони с много ситни съчми и се водят за влечуги аз съм копувал такива и за тях имах педвит ,след некои ден започва размножителния периот на змиите а такива гадини съм виждал че чак можеш да настръхнеш
колега чуи какво ти пее радиото.за един патрон ще те осъдят.по закон всяко механично тяло което под въздеиствието на барутни газове изтрелва твърд проектил и му придава механично движение се води огнестрелно оръжие полиция
Върнете се в началото Go down
adda333
Легионер
Легионер
adda333



вече само с камуфлаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 2 EmptyНед Мар 07, 2010 3:42 pm

в това число и сигналните ракетки за газовите оръжия
фоерверките (ракетките заря)
патроните за забиване на анкери и пирони
та дори и пиратките Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
хаиде стига глупости!!!!
всичко което се продава свободно и нее под наблюдение от КОС
или неизисква регистрация си остава позволено

с пневматична пушка 5.5- турска 285 метра в сек. начална скорост
пробиаш главата на почти всички средно големи животинки
за сравнение макаров е с 290 м. за сек.и това трябва да се забрани Very Happy Very Happy Very Happy
стрела истреляна от спортен лък има достатачно кинетична енергия за да распробие човек.....да се забрани! Very Happy Very Happy Very Happy
за арбалет дори неми се говори и тои под ножа Very Happy Very Happy Very Happy
а като стана ддума за ножове може да носим до 7 санта на острието по закон
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



вече само с камуфлаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 2 EmptyНед Мар 07, 2010 4:55 pm

пич не четеш.казвам под въздеиствието на барутни газове които изтрелват твърд проектил и му придават насочено движение.кое продават свободно-змииски патрони ли за газово.ми отиди си вземи.за машини може и да не разбирам но за оръжия разбирам сигурно колкото целия форум взети заедно.затова не се хаби.няма значение колко е скороста.важни са каква кинетична енергия носи проектила.за човешкото тяло за да бъде сериозно наранено или убит човек са необходими от 80 джаула нагоре.и 9х18 е от 320 до 430 м в ск. Very Happy.в закона няма ограничение за дължината на ножа Very Happy
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



вече само с камуфлаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 2 EmptyНед Мар 07, 2010 5:59 pm

браво топи правси бате и аз си падам малко по оръжията само с РПГ несъм стрелял :Tir:
Върнете се в началото Go down
adda333
Легионер
Легионер
adda333



вече само с камуфлаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 2 EmptyНед Мар 07, 2010 6:49 pm

кои колко и от какво разбира тук неможе се разбра Laughing
и за да не спамим повече можеш да ме понаплюеш на лични Very Happy
но може да погледнеш какво значи до звуков,средна скорост за 100 м,
начална скорост и скорост при дулен срез
макаров е дозвуков310-315 метра в секначална скорост
290 м всек средна скорост на 100 метра
ако наистина разбираш от тези неща в което не се съмнявам!
трябва да знаеш каква кинетична енергиа носи една стрела
и какви поражения прави affraid
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



вече само с камуфлаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 2 EmptyНед Мар 07, 2010 6:50 pm

бате дозвуковия куршум единственото му предимство е че с него се стреля със заглушител.по слаби са.затова и са дозвукови-не преминават звуковата бариеранищо друго не е в предимство.не те плюя.обяснявам само.за стрелата си прав.убива.мисълта ми беше че ако те барнат с газов пистолет които е със змииски патрони както иска да ходи колегата ще те съдят все едно си със незаконен макаров примерно.разлика няма да има в обвинението-незаконно огнестрелно оръжие.това е
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



вече само с камуфлаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 2 EmptyНед Мар 07, 2010 6:56 pm

[quote="borisov"]браво топи правси бате и аз си падам малко по оръжията само с РПГ несъм стрелял : Wink
Върнете се в началото Go down
adda333
Легионер
Легионер
adda333



вече само с камуфлаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 2 EmptyНед Мар 07, 2010 7:12 pm

еи за това си говорим
аз затова си нося самон газовия с газови и халостни щтото иначе беля може да стане с боен а за зъмовете имам лопата Very Happy и то много яка дявол
ако тръгна да пуцам по всяка гадина дето ми се мерне доста бързо 6те дофтасат полиция
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



вече само с камуфлаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 2 EmptyНед Мар 07, 2010 7:13 pm

Cool
Върнете се в началото Go down
com1
Новобранец
Новобранец
com1



вече само с камуфлаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 2 EmptyПон Мар 08, 2010 3:34 pm

Брат ми отмъкна 3 г условно за подобно нещо. А сега нали ченгелите искат и регистрация на въздушните пушки даже. Чуда се ка ше реагират КОСаджийте ако им занеса това
http://forum.oragie.com/viewtopic.php?t=7564 .
Много съм му навит ама са доста парите. За сега си карам с MP 654К Байкал 4.5 мм
Върнете се в началото Go down
milion4o
Новобранец
Новобранец




вече само с камуфлаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 2 EmptyПон Мар 08, 2010 10:28 pm

com1 написа:
Брат ми отмъкна 3 г условно за подобно нещо. А сега нали ченгелите искат и регистрация на въздушните пушки даже. Чуда се ка ше реагират КОСаджийте ако им занеса това
http://forum.oragie.com/viewtopic.php?t=7564 .
Много съм му навит ама са доста парите. За сега си карам с MP 654К Байкал 4.5 мм
голям звяр и аз съм навит за такава :Tir:
Върнете се в началото Go down
vende
Легионер
Легионер
vende



вече само с камуфлаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 2 EmptyЧет Мар 11, 2010 9:06 pm

Arrow http://safari.bg/
Върнете се в началото Go down
vende
Легионер
Легионер
vende



вече само с камуфлаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 2 EmptyВто Мар 16, 2010 9:19 pm

http://www.armyshop.dir.bg/_wm/catalog/index.php?dlimit=6&p=1&df=290552&dflid=3 Wink
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



вече само с камуфлаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 2 EmptyВто Мар 16, 2010 9:27 pm

аз си взимам екипировка от бивш военен склад станал вече магазин чисто нови още в кашоните и в наелоните там мие по евтино и по изгодно има и кирки и лоптки мнго неща мишките неизползвани по 1лв броиката
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



вече само с камуфлаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 2 EmptyВто Мар 16, 2010 10:19 pm

попитаите някой колега от ловеч за старите воени складове каде се намират несъм ходил там от 2 години и сам позабравил къдесе намират
Върнете се в началото Go down
makedonski
Легионер
Легионер
makedonski



вече само с камуфлаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 2 EmptyВто Мар 16, 2010 10:23 pm

Аз не сам на това мнение.Колеги не се излагаите и не пишете такива глупости.Аз немога да разбера,толкова ли няма за какво да се пише.Мисля че има далеч по важни неща за обсъждане.Защто трябва да превръщаме една маловажна тема в роман.Мисля че има голям процент от потребителите, които очакват да се пише за нещо далеч по смислено.Не приемаите този коментар като обида,а като критика с която искам да подчертая че теми от такъв сорт или трябва да бъдат премахнати или да има предложение ,с което да бъде съгласувано и мнението на останалите потребители и да бъде взето общо решение,с което де се сложи краи на празните приказки.
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



вече само с камуфлаж - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 2 EmptyВто Мар 16, 2010 10:30 pm

колега знам че има много по важни теми за разискване просто давам информация на колегите от каде могат даси закупят по изгодни дрехи и екипировка
Върнете се в началото Go down
 
вече само с камуфлаж
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» моля ви за помощ !(металодетектор)
» Нов подводен металотърсач до 60м. на Deteknix Scuba Tector
» Само за познавачи

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Екипировка-
Идете на: