Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
wave Майнлаб Fisher nokta Simplex kupuvam prodavam GOLD miladinka mask врътка nexus нишани пират Minelab deus lorenz 5000 голден TEKNETICS tesoro маск VANQUISH грунда Spectrum Coil
 

 вече само с камуфлаж

Go down 
+22
makedonski
vende
milion4o
com1
adda333
apti
deadman_
charon
FOX
мерцедес G
leo 1
Magikman
zempar
pechkata
yaponetsa
borisov
gosho_detektora
paco
sitalk
топи
rock
NERON
26 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
yaponetsa
Цезар
Цезар




вече само с камуфлаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 3 EmptyСря Мар 17, 2010 8:17 am

м


Последната промяна е направена от yaponetsa на Нед Сеп 18, 2016 7:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
stoian8411
Преторий
Преторий
stoian8411



вече само с камуфлаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 3 EmptyСря Мар 17, 2010 11:01 am

и аз ходя с камуфлажни дрехи.но то аз си имам де Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



вече само с камуфлаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 3 EmptyСря Мар 17, 2010 9:03 pm

правси колега yaponetsa има и други теми на които нему изнася дане чете постовете и междудругото от този магазин си взех малка лопатка воена много е здрава и надеждна е разбирасе че не е като чистонова но съм много доволен от ния
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



вече само с камуфлаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 6:20 pm

borisov написа:
правси колега yaponetsa има и други теми на които нему изнася дане чете постовете и междудругото от този магазин си взех малка лопатка воена много е здрава и надеждна е разбирасе че не е като чистонова но съм много доволен от ния
Какво стана,кога ще ходим за палатки,че времето вече взе да се оправя и е време,за лагеруване Sleep Cool скара голд цър-пър слушам търкане
Върнете се в началото Go down
borisov
Консул
Консул
borisov



вече само с камуфлаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 3 EmptyСря Апр 07, 2010 7:07 pm

аз ти казах когато роди женами към май месец и ще отидем стига данесе откажеш
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



вече само с камуфлаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 3 EmptyЧет Апр 08, 2010 5:09 pm

Няма да се откажа,бе човек само да съм свободен и заминаваме :pepe:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




вече само с камуфлаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 3 EmptyВто Мар 22, 2011 12:00 pm

sitalk написа:
vanko1.1975 написа:
вече маи трябва да упражняваме хобито само с камуфлажни дрехи като ловджийте ,те ги ползват за да се крият от дивеча за да може да го доближат а ние ще го ползваме да се крием от ченгетата за да може да се отдалечим

Ама защо да се крием бе хора? Нали не нарушаваме закона? Който смята,че трябва да се крие...хич да не пише такива работи тук.

голд абе аз не мисля че нарушавам некви си закончета! ама властите кат са решили че сме
престъпници! даже ненамирам лошо в това даси изровиш некоя готина монетка от земята
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




вече само с камуфлаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 3 EmptyСря Авг 29, 2012 11:09 pm

Колеги , аз също нося камуфлажни дрежи , но разликата е че не е панталон , а гащеризон , много по те предпазва от пръст, когато копаеш , пък и не ти се смъкват панталоните и не настиваш зимно време, когато се наведеш.С една дума кръста ти е на топло, иначе якето и шапката ми е камуфлажно от военните. По-отношение на обувките -преди носих кубинки , но се отказах- доста ниски са и влиза пясък. Сега нося обикновени гумени ботуши свикнах с тях и сега не ми прави впечатление!
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



вече само с камуфлаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 3 EmptyЧет Авг 30, 2012 12:13 am

AVGVSTVS 1 написа:
Колеги , аз също нося камуфлажни дрежи , но разликата е че не е панталон , а гащеризон , много по те предпазва от пръст, когато копаеш , пък и не ти се смъкват панталоните и не настиваш зимно време, когато се наведеш.С една дума кръста ти е на топло, иначе якето и шапката ми е камуфлажно от военните. По-отношение на обувките -преди носих кубинки , но се отказах- доста ниски са и влиза пясък. Сега нося обикновени гумени ботуши свикнах с тях и сега не ми прави впечатление!
За гумените ботуши не мога да се съглася с тебе никога с гумени ботуши само ДОБРИ ОБУВКИ НАЙ ВАЖНО ЧАСТ от екипировката на търсача Cool
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




вече само с камуфлаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 3 EmptyЧет Авг 30, 2012 12:36 am

Съгласен съм с теб , но ми предложи алтернатива! И аз виждам , че доста е неудобно , но предпазва от змии и тем подобни влечуги! Дай предложение!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




вече само с камуфлаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 3 EmptyЧет Авг 30, 2012 12:37 am

Съгласен съм с теб , но ми предложи алтернатива! И аз виждам , че доста е неудобно , но предпазва от змии и тем подобни влечуги! Дай предложение!
Върнете се в началото Go down
Pukanka
Легионер
Легионер
Pukanka



вече само с камуфлаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 3 EmptyЧет Авг 30, 2012 8:56 am

Свиква ли се с тежките туристически обувки? Верно имат големи грайфери, което е предимство, но са адски тежки и с твърда подметка. Аз ли се набутах да си купя такива или всички са така?Взех си и гети и ми се струва по-добър вариант от гумените ботуши.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




вече само с камуфлаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 3 EmptyЧет Авг 30, 2012 9:07 am

Pukanka написа:
Свиква ли се с тежките туристически обувки? Верно имат големи грайфери, което е предимство, но са адски тежки и с твърда подметка. Аз ли се набутах да си купя такива или всички са така?Взех си и гети и ми се струва по-добър вариант от гумените ботуши.

Работил съм и с тежки обувки с големи грйфери. Грайферите имат предимство при кал или когато завали дъжд. Според мен с гетите е по добре , защото , ако вървиш по 15-20км с тежките обувки се изморяваш много. Работя с ботуши от две съображения : първо стях мога да пресичам реки и кални терени, тръни и т.н и второ що годе имаш някаква предпазване от змиите /да пози Господ от тях/.Иначе много трудно се свиква . С гетите мисля , че за теб е най-добрият вариант! Smile
Върнете се в началото Go down
Pukanka
Легионер
Легионер
Pukanka



вече само с камуфлаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 3 EmptyЧет Авг 30, 2012 9:15 am

AVGVSTVS 1 написа:
Pukanka написа:
Свиква ли се с тежките туристически обувки? Верно имат големи грайфери, което е предимство, но са адски тежки и с твърда подметка. Аз ли се набутах да си купя такива или всички са така?Взех си и гети и ми се струва по-добър вариант от гумените ботуши.

Работил съм и с тежки обувки с големи грйфери. Грайферите имат предимство при кал или когато завали дъжд. Според мен с гетите е по добре , защото , ако вървиш по 15-20км с тежките обувки се изморяваш много. Работя с ботуши от две съображения : първо стях мога да пресичам реки и кални терени, тръни и т.н и второ що годе имаш някаква предпазване от змиите /да пози Господ от тях/.Иначе много трудно се свиква . С гетите мисля , че за теб е най-добрият вариант! Smile

Ти не ме разбра. Те гетите се слагат върху самите обувки. Могат да се слагат и върху обикновенна маратонка.Те нямат никаква връзка с обувките които се обуват. Ботуши и аз имам, ама много се спарват краката в тях и се хлъзга ако се слиза в стръмно дере например. Просто търся идеалния начин, хем да ми е леко, хем да става за много стръмно.
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



вече само с камуфлаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 3 EmptyЧет Авг 30, 2012 9:19 am

Pukanka написа:
Свиква ли се с тежките туристически обувки? Верно имат големи грайфери, което е предимство, но са адски тежки и с твърда подметка. Аз ли се набутах да си купя такива или всички са така?Взех си и гети и ми се струва по-добър вариант от гумените ботуши.
http://www.dimibike.com/turizam-ekipirovka/turisticheski-obuvki/obuvki-dachstein-ds-trekking-high.htm
това ако са тежки обувки не знам какво да ви препоръчам не специално този модел но нещо подобно
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




вече само с камуфлаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 3 EmptyЧет Авг 30, 2012 9:28 am

Pukanka написа:
AVGVSTVS 1 написа:
Pukanka написа:
Свиква ли се с тежките туристически обувки? Верно имат големи грайфери, което е предимство, но са адски тежки и с твърда подметка. Аз ли се набутах да си купя такива или всички са така?Взех си и гети и ми се струва по-добър вариант от гумените ботуши.

Работил съм и с тежки обувки с големи грйфери. Грайферите имат предимство при кал или когато завали дъжд. Според мен с гетите е по добре , защото , ако вървиш по 15-20км с тежките обувки се изморяваш много. Работя с ботуши от две съображения : първо стях мога да пресичам реки и кални терени, тръни и т.н и второ що годе имаш някаква предпазване от змиите /да пози Господ от тях/.Иначе много трудно се свиква . С гетите мисля , че за теб е най-добрият вариант! Smile

Ти не ме разбра. Те гетите се слагат върху самите обувки. Могат да се слагат и върху обикновенна маратонка.Те нямат никаква връзка с обувките които се обуват. Ботуши и аз имам, ама много се спарват краката в тях и се хлъзга ако се слиза в стръмно дере например. Просто търся идеалния начин, хем да ми е леко, хем да става за много стръмно.

В Гърция като ходих преди известно време в тамошен магазин лидъл имаше едни ботуши отдолу са като обувки , но гумени, а нагоре са със здрав плат и ватиран . Много удобни са и леки. Виждал съм ги вече и в ловните магазини в България. Виж колежке , аз съм излизал и с джапанки, но терена е чист /изоран и фрезован/. Няма опастност от змии и тръни, но за терени с тръни и голяма вероятност от змии просто не ти ги препоръчвам. Все пак здравето ти е по-важно от всичко друго. Влезни в ловен магазин там има голям избор на обувки . Мисля , че ще намериш най-добрият вариант за теб. Поздрави и успех!


http://www.google.bg/search?hl=bg&cp=7&gs_id=7f&xhr=t&q=%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8+%D0%BE%D0%B1%D1%83%D0%B2%D0%BA%D0%B8&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&biw=1272&bih=522&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=ogg_UObGA42Tswab1oFY
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



вече само с камуфлаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 3 EmptyЧет Авг 30, 2012 9:48 am

http://deno.bg/product/454/net-walk-nordic.html
Аз лично ползвам това и ти давам гаранция че 1-2 години вода няма да ти пропуснат щото съм ги ползвал и за лов и за хобито ни
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




вече само с камуфлаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 3 EmptyЧет Авг 30, 2012 9:51 am

nasko75 написа:
http://deno.bg/product/454/net-walk-nordic.html
Аз лично ползвам това и ти давам гаранция че 1-2 години вода няма да ти пропуснат щото съм ги ползвал и за лов и за хобито ни

Хубави са! Високи са! Пък и не са скъпи! Добър избор! super21
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



вече само с камуфлаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 3 EmptyЧет Авг 30, 2012 10:26 am

аз ползвам тези http://nokautimg2.pl/p-57-a2-57a2d0d28e995dff642c18d0f877e537500x500/buty-taktyczne-starforce-panzerguard-ltr-hi.jpg
и тези в зависимост от терена http://www.materiel-militaire-police-gendarmerie-pompier-75-77-78-91-92.com/produits/972220911_161646.jpg
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



вече само с камуфлаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 3 EmptyЧет Авг 30, 2012 12:23 pm

[img]http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img94/1603/71964184.jpg[/img] аз, ползвам тези
Very Happy
Върнете се в началото Go down
Pukanka
Легионер
Легионер
Pukanka



вече само с камуфлаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 3 EmptyЧет Авг 30, 2012 5:38 pm

nasko75 написа:
http://deno.bg/product/454/net-walk-nordic.html
Аз лично ползвам това и ти давам гаранция че 1-2 години вода няма да ти пропуснат щото съм ги ползвал и за лов и за хобито ни

Моите са почти същите, само че дамски вариант цветове. но също тежат 1.200 което си е много. Гледах сега ловни обувки в Гугъл. Има доста по-леки обувки. Аз явно избързах с покупката си без да гледам и сравнявам.
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



вече само с камуфлаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 3 EmptyЧет Авг 30, 2012 9:28 pm

ех,тези капризи, слагайте гумени галоши и бегайте в гората
Razz Razz
Върнете се в началото Go down
Pukanka
Легионер
Легионер
Pukanka



вече само с камуфлаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 3 EmptyЧет Авг 30, 2012 10:22 pm

кирката написа:
ех,тези капризи, слагайте гумени галоши и бегайте в гората
Razz Razz

lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



вече само с камуфлаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 3 EmptyЧет Авг 30, 2012 10:49 pm

кирката написа:
ех,тези капризи, слагайте гумени галоши и бегайте в гората
Razz Razz
Стига бе нали сме ЕВРОПЕЙЦИ вече какви галоши какви 5 лева cheers
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



вече само с камуфлаж - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: вече само с камуфлаж   вече само с камуфлаж - Page 3 EmptyЧет Авг 30, 2012 11:05 pm

наско какви европеици сме Question на нашите управници тиквите им сочат на запад а задниците на юг(ти ми кажи харесва ли ти родината)ааааааааа Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
вече само с камуфлаж
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» моля ви за помощ !(металодетектор)
» Нов подводен металотърсач до 60м. на Deteknix Scuba Tector
» Само за познавачи

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Екипировка-
Идете на: