Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
врътка prodavam TEKNETICS VANQUISH Simplex Coil nokta nexus miladinka 5000 GOLD пират Fisher грунда Minelab kupuvam deus Майнлаб голден lorenz tesoro mask Spectrum wave маск нишани
 

 МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...

Go down 
+28
Avrelian
бушон
magnetron!
Kiril62
ztdmp
4орта
TITUS
Aemilivs
hfy
belaka
imperio
sony147
don
Magikman
Ancient Hunter
slavitoooo
ivan113
kodokan
mdetectors.bg
borisov
pechkata
apti
Джони
stan960
pavlinbass
hercones
yaponetsa
adminn
32 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

АКО СЕ ПРИЕМЕ ПРОЕКТОЗАКОНА ЗА ПРОМЕНИ В ЗАКОНА ЗА КУЛТУРАТА ЩЕ ИЗХВЪРЛИТЕ ЛИ МЕТАЛОТЪРСАЧА СИ?
1.ДА
МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Vote_lcap5%МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Vote_rcap
 5% [ 7 ]
2.НЕ
МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Vote_lcap86%МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Vote_rcap
 86% [ 112 ]
3.НЕЗНАМ ОЩЕ
МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Vote_lcap8%МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Vote_rcap
 8% [ 11 ]
Общо гласове : 130
 

АвторСъобщение
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...   МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 EmptyСря Авг 04, 2010 9:57 am

Цитат :
Колегата Тит, явно е много далеко от понятието "добри обноски". Ето от колко ника пише:
Джони, снесли са ти невярна информация. Познавам лично двама от посочените (без Titus) и със 100% сигурност знам, че са две различни лица и пишат от различни градове. Exclamation
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...   МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 EmptyСря Авг 04, 2010 9:58 am

apti написа:
...в много грешка си бе како Very Happy ...всички никове които не ти харесват недей да ги свързваш с титус Smile ...за някои които си посочила съм хапсолютно сигурен че не е той Rolling Eyes ...споменаваш по горе за рапуртациите...неска имаш рапуртация cheers , утре та сполетяло тупур-лупуртация Laughing ...

Информацията не е мое съчинение, а е от администраторите, ако бъркат те, бъркам и аз. А ако съм засегнала ненужно някой голега, извинявам се. Но дори и да има процент грешка, е ясно че този човек ползва повече от един ник.
Колкото до репутацията, вярно е това, което казваш. Надявам се обаче, че на фона на толкова много мислещи хора тук, все пак е критерий.
Стан, в момента се въздържам от емоции.


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...   МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 EmptyСря Авг 04, 2010 10:12 am

scratch -Информацията нъл знаеш че е "оръжие"-Друг е въпросът кой как я използва................... Laughing
Върнете се в началото Go down
ztdmp
Легионер
Легионер
ztdmp



МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...   МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 EmptyСря Авг 04, 2010 10:25 am

А некачествената информация е като дефектно оръжие - най-много да си навредиш. самонаказание
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...   МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 EmptyСря Авг 04, 2010 10:30 am

Деси,не знам тази инфо. от къде я имаш,но мога да те уверя,че kodokan и ztec нямат нищо общо с TITUS Smile
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...   МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 EmptyСря Авг 04, 2010 10:56 am

Не е хубаво да обвиняваш някого в лицемерие на базата на непроверени данни. Би следвало да има елементарно извинение поне към колегите ztec и kodokan за които съм сигурен че нямат нищо общо с Осман.

Малко се отплесна темата. От предишни постове стана ясно че се върши някаква работа но тя била секретна. Дано да не е само секретно бездействие от страна на управата която да се надява само на адвокат Георгиев защото времето си върви. С него пък по никакъв начин не можах да се свържа да му подам едно инфо което можеше да му влезе в работа.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org


Последната промяна е направена от imperio на Сря Авг 04, 2010 11:03 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...   МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 EmptyСря Авг 04, 2010 11:01 am

Aemilivs написа:
Деси,не знам тази инфо. от къде я имаш,но мога да те уверя,че kodokan и ztec нямат нищо общо с TITUS Smile

Добре, няма да споменавам от къде имам информацията, защото явно вече нанесох достатъчно вреди, не искам допълнителни интриги и скандали. Пък и вие вероятно сами ще се сетите.
Но е хубаво, че все пак се повдигна този въпрос, Станчо обяснява как се "помага" на приятел като му правиш регистрация от собствения си компютър, ако вече веднъж е баннат. За мен това означава, че всичкото това следене на айпитата е абсолютно безмислено, а правилата в този форум, някакси губят смисъл.... Май имаше друга тема по този въпрос.

Но ми се иска някой от админите да си каже мнението по този въпрос, защото вероятно и в бъдеще ще възникнат подобни спорове, и няма да е ясно кой крив и кой прав.


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...   МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 EmptyСря Авг 04, 2010 11:09 am

Ето ти информация - много е несигурно да се осланяш само на ай-пи за да индентифицираш даден потребител. Пример: след Бан на едно ай-пи преди време, за кратък период беше спрян достъпа до форума от цялата мрежа на Виваком. Но това са неща за друга тема.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...   МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 EmptyСря Авг 04, 2010 11:20 am

imperio написа:
Ето ти информация - много е несигурно да се осланяш само на ай-пи за да индентифицираш даден потребител. Пример: след Бан на едно ай-пи преди време, за кратък период беше спрян достъпа до форума от цялата мрежа на Виваком. Но това са неща за друга тема.

От всичко прочетено до тука, стигам до извода, че съвсем целанасочено ми е подхвърлена тая информация, вероятно с цел интрига. Е, радвайте се, кака ви се върза на тенекията. Извинявам се на двамата колеги, които сложих в един кюп с некоректен потребител. Нищо не казахте за останалите четири ника.
И другия извод е, че всеки може да си прай квот му е кеф тука.


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...   МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 EmptyСря Авг 04, 2010 11:38 am

Спрете да се заяждате със Джони.Тя е единствиния човек във Североизсточна България която направи събрание с цел да докара нови членове на федерацията.И това което е написала е точно така.Продължава да се опитва макар и далеч да помага било със съвет било със други неща за федерацията.Познавам я от доста години и бих казал че е мъжко момиче което не се страхува от нищо.И наистина се показват доста никове на това айпи.Така че моляви пишете вече по темата.


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...   МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 EmptyСря Авг 04, 2010 11:44 am

Kiril62 написа:
Спрете да се заяждате със Джони.Тя е единствиния човек във Североизсточна България която направи събрание с цел да докара нови членове на федерацията.И това което е написала е точно така.Продължава да се опитва макар и далеч да помага било със съвет било със други неща за федерацията.Познавам я от доста години и бих казал че е мъжко момиче което не се страхува от нищо.И наистина се показват доста никове на това айпи.Така че моляви пишете вече по темата.

Оф, Киро, не ми прави реклами, нямам нужда, друго очаквах да кажеш... Не знам ти от колко години ме познаваш, ама аз те познавам само виртуално, като повечето колеги тука, само от няколко месеца. Не приказвай така, че хората ще си помислят, че сме се и опраяли, освен всичко останало... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Един търсач - войн, двама - бригада, трима - чета, четирима и повече - армия. И така до 300 000!
МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Skypelogo1
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...   МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 EmptyСря Авг 04, 2010 11:48 am

Kiril62 написа:
Спрете да се заяждате със Джони.Тя е единствиния човек във Североизсточна България която направи събрание с цел да докара нови членове на федерацията.И това което е написала е точно така.Продължава да се опитва макар и далеч да помага било със съвет било със други неща за федерацията.Познавам я от доста години и бих казал че е мъжко момиче което не се страхува от нищо.И наистина се показват доста никове на това айпи.Така че моляви пишете вече по темата.

Не знам за другите колеги, аз не съм имал за цел да се заяждам с колежката, просто конструктивно предложих енергията,която хаби в безмислени спорове със Стан да я изпозваме за по полезни неща. ЗА втори път съм замесен в тази афера с айпи адресите и започвам да се дразня вече .

Колежката се извинява на двама от наклепаните колеги за ай-питата, така и не разбрах кои са те.
И откъде има тази информация за ай-пи адресите на участниците във форума.Според мен това би трябвало да е конфиденциална информация.
Върнете се в началото Go down
hfy
Легионер
Легионер
hfy



МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...   МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 EmptyСря Авг 04, 2010 12:03 pm

kodokan написа:
Kiril62 написа:
Спрете да се заяждате със Джони.Тя е единствиния човек във Североизсточна България която направи събрание с цел да докара нови членове на федерацията.И това което е написала е точно така.Продължава да се опитва макар и далеч да помага било със съвет било със други неща за федерацията.Познавам я от доста години и бих казал че е мъжко момиче което не се страхува от нищо.И наистина се показват доста никове на това айпи.Така че моляви пишете вече по темата.

Не знам за другите колеги, аз не съм имал за цел да се заяждам с колежката, просто конструктивно предложих енергията,която хаби в безмислени спорове със Стан да я изпозваме за по полезни неща. ЗА втори път съм замесен в тази афера с айпи адресите и започвам да се дразня вече .

Колежката се извинява на двама от наклепаните колеги за ай-питата, така и не разбрах кои са те.
И откъде има тази информация за ай-пи адресите на участниците във форума.Според мен това би трябвало да е конфиденциална информация.

Конфиденциална информация е! И не трябва да се предоставя на трети страни без писмено разрешение, освен ако не нарушава законите на Р.България.
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...   МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 EmptyСря Авг 04, 2010 12:10 pm

Валйо,телефона който ти дадох на адвоката е неговия,интересно защо не вдига когато звъни.Може да е бил или във съда или да имал работа със клиенти.Иначе това му е телефона.


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...   МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 EmptyСря Авг 04, 2010 12:36 pm

apti написа:
...в много грешка си бе како Very Happy ...всички никове които не ти харесват недей да ги свързваш с титус Smile ...за някои които си посочила съм хапсолютно сигурен че не е той Rolling Eyes ...споменаваш по горе за рапуртациите...неска имаш рапуртация cheers , утре та сполетяло тупур-лупуртация Laughing ...

Аптии, не са смей, и теб и мен на включваха по едно време в кюпа на потомък.
Ама и аз не разбирам как получават тая информация Laughing даже наскоро ми казаха че съм ползвал 5 ника едновременно .. Shocked Rolling Eyes веднага отидох до психиатър.. каза че нищо ми нямало на мен грешката била в нечии друг 'телевизор' @

.....
Добре де добре признавам си, имам леки проблеми с самоличноста си : пиша от ника 'Джони' , 'bob4ee' също и 'stemla' lol! от'де знам толкова работи за промиването на злато и аз не знам ..

Препрочитам си за 3 ти път постовете дет съм писал през stemla и се уча от самия себе си :mdr97: .


в тая връзка се сещам за една мъдра мисъл Smile

Ричард Бах написа:
Да се учиш, ще рече да откриваш онова, което вече знаеш. Да правиш нещо, ще рече да показваш, че го умееш. Да учиш другите, ще рече да ги подсещаш, че те знаят точно колкото теб. Всички ние се учим, вършим нещо, учим другите. Единственото ти задължепие през всичките животи е да си верен на себе си. Не само че е невъзможно да си верен на някой друг или на нещо друго, това е белег и че си лъжемесия. Най-дълбоки са най-простите въпроси. Къде съм роден? Къде е моят дом? Къде отивам? Какво правя? Замисляй се от време на време върху тях и наблюдавай как отговорите ти се променят. Учиш другите най-добре на онова, което самият ти имаш най-голяма нужда да научиш.
Върнете се в началото Go down
Джони
Цезар
Цезар
Джони



МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...   МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 EmptyСря Авг 04, 2010 12:44 pm

PHOENIX написа:
apti написа:
...в много грешка си бе како Very Happy ...всички никове които не ти харесват недей да ги свързваш с титус Smile ...за някои които си посочила съм хапсолютно сигурен че не е той Rolling Eyes ...споменаваш по горе за рапуртациите...неска имаш рапуртация cheers , утре та сполетяло тупур-лупуртация Laughing ...

Аптии, не са смей, и теб и мен на включваха по едно време в кюпа на потомък.
Ама и аз не разбирам как получават тая информация Laughing даже наскоро ми казаха че съм ползвал 5 ника едновременно .. Shocked Rolling Eyes веднага отидох до психиатър.. каза че нищо ми нямало на мен грешката била в нечии друг 'телевизор' @

.....
Добре де добре признавам си, имам леки проблеми с самоличноста си : пиша от ника 'Джони' , 'bob4ee' също и 'stemla' lol! от'де знам толкова работи за промиването на злато и аз не знам ..

Препрочитам си за 3 ти път постовете дет съм писал през stemla и се уча от самия себе си :mdr97: .


в тая връзка се сещам за една мъдра мисъл Smile

Ричард Бах написа:
Да се учиш, ще рече да откриваш онова, което вече знаеш. Да правиш нещо, ще рече да показваш, че го умееш. Да учиш другите, ще рече да ги подсещаш, че те знаят точно колкото теб. Всички ние се учим, вършим нещо, учим другите. Единственото ти задължепие през всичките животи е да си верен на себе си. Не само че е невъзможно да си верен на някой друг или на нещо друго, това е белег и че си лъжемесия. Най-дълбоки са най-простите въпроси. Къде съм роден? Къде е моят дом? Къде отивам? Какво правя? Замисляй се от време на време върху тях и наблюдавай как отговорите ти се променят. Учиш другите най-добре на онова, което самият ти имаш най-голяма нужда да научиш.

Ричард Бах ми попромени живота преди двайсет години. "Едно" и "Джонатан Ливингстън Чайката", са двете книги, които дълго време носих със себе си, където и да тръгна. И подарявах на приятели....Ако ги четяха повече хора, щеше да има по-малко злобари.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Правителството пак се размисли за режима за опазване на културното наследство   МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 EmptyСря Авг 04, 2010 12:48 pm

Правителството ще оттегли промените в закона за културното наследство, които одобри на миналото си заседание и с които се даваше още една година отсрочка за деклариране на частните колекции. Това става ясно от дневния ред на заседанието на Министерския съвет утре.

По неофициална информация от правителствени източници отлагането е с цел да се нанесат корекции, за които настояват от МВР. След като бъдат доизпипани разпоредбите, те трябва отново да минат през одобрение на Министерския съвет, като се очаква това да стане през септември.

Забележките на вътрешното министерство обаче не са по най-дискусионния текст - идеята с една година да бъде удължен срокът, в който притежателите на антики и старинни монети трябва да декларират вещите и възможността да се възползват от облекчения режим за доказване на собствеността си. От МВР казват, че на преценката на Министерството на културата оставал въпросът дали отново да предложи удължаването, както ведомството направи на заседанието на МС миналата седмица.

Министерството, ръководено от Цветан Цветанов, оспорва промените, свързани с опазването и строителството върху недвижимите културни паметници. Със законовите промени в края на миналата година, инициирани от управляващите, правомощията по съгласуване на строежите в защитени обекти се прехвърлиха основно върху няколко отдела в министерството на културата. Тогава от ГЕРБ обясниха, че измененията са с цел предотвратяване на корупционни практики от години в института, най-вече при строителство върху паметници на културата. Срещу бившия вече директор Георги Угринов прокуратурата повдигна и обвинения за разрешени строежи.

Половин година след приемане на измененията обаче от Министерството на културата установили, че не могат да се справят с всички преписки и съгласувания. "За да не превръщаме министъра в секретарка на всичко, ние предлагаме да променим това - една голяма част да остане за по-оперативно решаване от института, а в министерството да останат обектите с национално и световно значение", обяснява министърът на културата Вежди Рашидов на миналото заседание на правителството, показва стенограмата.

Срещу връщане на правомощията по съгласуване от директора на института обаче възразява вътрешният министър Цветан Цветанов. Неговите подчинени казаха пред "Дневник", че на практика така ще се върнат старите вратички за корупционни практики. Не може просто така да връщаме старото положение, без да се предвидят контролни механизми, допълват от МВР. Те обаче смятат, че културното ведомство трябва само да си доработи нещата. По думите на представители на МВР въпросът за сроковете за регистрация на антики не бил повдигнат при обсъжданията с Министерството на културата.

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2010/08/03/941755_pravitelstvoto_pak_se_razmisli_za_rejima_za_opazvane/


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...   МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 EmptyСря Авг 04, 2010 1:36 pm

Kiril62 написа:
Валйо,телефона който ти дадох на адвоката е неговия,интересно защо не вдига когато звъни.Може да е бил или във съда или да имал работа със клиенти.Иначе това му е телефона.

Два пъти звънях на този дето ми даде ( и още един човек ми даде същия), изключен беше. Можеше да му е полезна една информация. Както и да е.
И все пак да попитам отново: върши ли се някаква работа от страна на федерацията по въпроса за притежанието на детекторите, или под претекста за секретност се изчаква резултата от делото на адвокат Георгиев?


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...   МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 EmptyСря Авг 04, 2010 6:09 pm

Джонка извинявай душко че си немах работа а та склащам та са отплесна темата в друга посока-Знам кой ти е дал инфото та склати го и него -чудно ми е че не знае за тая практика дето ти описах по горе и след това изтрих умишлено да не са навъдът още ентусиасти.Та да се върнем на наболелият въпрос-Светльо то туй отлагане и връщане се знаеше че ще го има но нас какво ни касае това - Както виждате по нашият въпрос ни вопъл ни стон.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...   МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 EmptyСря Авг 04, 2010 10:04 pm

adminn написа:
Правителството ще оттегли промените в закона за културното наследство, които одобри на миналото си заседание и с които се даваше още една година отсрочка за деклариране на частните колекции. Това става ясно от дневния ред на заседанието на Министерския съвет утре.

По неофициална информация от правителствени източници отлагането е с цел да се нанесат корекции, за които настояват от МВР. След като бъдат доизпипани разпоредбите, те трябва отново да минат през одобрение на Министерския съвет, като се очаква това да стане през септември.

Забележките на вътрешното министерство обаче не са по най-дискусионния текст - идеята с една година да бъде удължен срокът, в който притежателите на антики и старинни монети трябва да декларират вещите и възможността да се възползват от облекчения режим за доказване на собствеността си. От МВР казват, че на преценката на Министерството на културата оставал въпросът дали отново да предложи удължаването, както ведомството направи на заседанието на МС миналата седмица.

Министерството, ръководено от Цветан Цветанов, оспорва промените, свързани с опазването и строителството върху недвижимите културни паметници. Със законовите промени в края на миналата година, инициирани от управляващите, правомощията по съгласуване на строежите в защитени обекти се прехвърлиха основно върху няколко отдела в министерството на културата. Тогава от ГЕРБ обясниха, че измененията са с цел предотвратяване на корупционни практики от години в института, най-вече при строителство върху паметници на културата. Срещу бившия вече директор Георги Угринов прокуратурата повдигна и обвинения за разрешени строежи.

Половин година след приемане на измененията обаче от Министерството на културата установили, че не могат да се справят с всички преписки и съгласувания. "За да не превръщаме министъра в секретарка на всичко, ние предлагаме да променим това - една голяма част да остане за по-оперативно решаване от института, а в министерството да останат обектите с национално и световно значение", обяснява министърът на културата Вежди Рашидов на миналото заседание на правителството, показва стенограмата.

Срещу връщане на правомощията по съгласуване от директора на института обаче възразява вътрешният министър Цветан Цветанов. Неговите подчинени казаха пред "Дневник", че на практика така ще се върнат старите вратички за корупционни практики. Не може просто така да връщаме старото положение, без да се предвидят контролни механизми, допълват от МВР. Те обаче смятат, че културното ведомство трябва само да си доработи нещата. По думите на представители на МВР въпросът за сроковете за регистрация на антики не бил повдигнат при обсъжданията с Министерството на културата.

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2010/08/03/941755_pravitelstvoto_pak_se_razmisli_za_rejima_za_opazvane/
Поздравление за добрата новина... super21
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...   МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 EmptyСря Авг 04, 2010 10:14 pm

За мен това не е добра новина,даже напротив.По много причини.
Една от тях е,че МВР вече и в работата на МК се бърка.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...   МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 EmptyСря Авг 04, 2010 10:18 pm

Aemilivs написа:
За мен това не е добра новина,даже напротив.По много причини.
Една от тях е,че МВР вече и в работата на МК се бърка.
Всеки има прово да си мисли каквото иска...
Върнете се в началото Go down
hfy
Легионер
Легионер
hfy



МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...   МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 EmptyСря Авг 04, 2010 10:22 pm

Aemilivs написа:
За мен това не е добра новина,даже напротив.По много причини.
Една от тях е,че МВР вече и в работата на МК се бърка.

И аз съм на същото мнение и после не сме били полицейска държава...
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...   МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 EmptyСря Авг 04, 2010 10:42 pm

[quote="Aemilivs"]За мен това не е добра новина,даже напротив.По много причини.
Една от тях е,че МВР вече и в работата на МК се бърка.[/quote
МВР искат да затворят вратичките на корупцията,и ако трябва да станем полицейска държава,накъдето вървят нещата,нека да сме такава.Да не си мислите,че Англия,Франция,САЩ,Германия,Испания,не са?Полицейски държави са.Но поне имат ред,и краденето от властимащите е силно ограничено.Докато ние сме все още разграден двор.


Всяко идиотско начинание има своето философско оправдание.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...   МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ... - Page 5 EmptyЧет Авг 05, 2010 8:13 pm

[quote="Magikman"]
Aemilivs написа:
За мен това не е добра новина,даже напротив.По много причини.
Една от тях е,че МВР вече и в работата на МК се бърка.[/quote
МВР искат да затворят вратичките на корупцията,и ако трябва да станем полицейска държава,накъдето вървят нещата,нека да сме такава.Да не си мислите,че Англия,Франция,САЩ,Германия,Испания,не са?Полицейски държави са.Но поне имат ред,и краденето от властимащите е силно ограничено.Докато ние сме все още разграден двор.
Браво магьоснико ето това си мислех - но някой хора не мислят а само говорят... super21 Cool
Върнете се в началото Go down
 
МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...
Върнете се в началото 
Страница 5 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Новия проекто-закон за Културата и нова проекто-наредба от 29.12.2010
» Ето го спасението от закона :)
» Кога сме извън закона?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: