Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Spectrum miladinka tesoro Майнлаб Coil VANQUISH prodavam Fisher маск голден GOLD nexus Simplex 5000 Minelab нишани грунда wave kupuvam пират врътка TEKNETICS mask nokta lorenz deus
 

 Какъв детектор да си купя?

Go down 
+26
Tasev
Mladencho
Dim4o
borislav123
Avrelian
atina
rahan
batned
ivanasen
adventurer
sdsds
Gandalf
Rinobs
van_helsing
PP
bobi31
бобо
dobo67
B.K.
sc
adminn
manchi_81
amm
FELIX
pavli_q
all_metal
30 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Какъв детектор да си купя? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 6 EmptyЧет Дек 19, 2013 8:20 pm

FELIX написа:
all_metal написа:
Имах х терра 705,но излизам с човек с експлорер и ги сравняваме.Ами х террата е доста по плитка,дори и когато работя на алл метал,но наистина дискриминацията е супер,особенно когато гледате и числата на дисплея никога не ме е заблодила,винаги знаех кога е станиол,олово и т.н. Сега се чудя за ф5 защото е 670 лв. чисто нов,но нямам познат с такъв апарат за да видя как работи,а на клиповете не вярвам,защото и за х террата на клиповете се виждат едни дълбочини а в действителност не е така
Сравняванията ти не са били от най уда4ните,все пак Експлорера е профи клас.Него можеш да го сравняваш с Е-Трак или Юрика Голд,макар 4е за мен Юриката е много добра машинка,и си заслужава всяка стотинка.А за да си правиш кефа и да релаксираш 705 или ф5 са напълно достатъ4ни  Cool 

Брей !  Shocked  Освен да релаксираш единствено с ф5 , дали неможе да релаксираш до неделя и от понеделник да почнеш пак отново! Не се ли поизмори!

 Cool ! И да ем скъсаш г.....а на всички този път! Никакво подценяване на противника.!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Какъв детектор да си купя? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 6 EmptyЧет Дек 19, 2013 8:22 pm

all_metal написа:
Имах х терра 705,но излизам с човек с експлорер и ги сравняваме.Ами х террата е доста по плитка,дори и когато работя на алл метал,но наистина дискриминацията е супер,особенно когато гледате и числата на дисплея никога не ме е заблодила,винаги знаех кога е станиол,олово и т.н. Сега се чудя за ф5 защото е 670 лв. чисто нов,но нямам познат с такъв апарат за да видя как работи,а на клиповете не вярвам,защото и за х террата на клиповете се виждат едни дълбочини а в действителност не е така




Чудя ти се! Имал си добър детектор и си го продал а сега търсиш нещо същия клас долу горе! Или отивай нагоре или не си го продавай... Както ти каза FELIX, направил си грешно сравнение и си се подлъгал от него, затова и си го продал мислейки че не ти е добра машинката!?!?!?!? Smile 
Върнете се в началото Go down
all_metal
Легионер
Легионер




Какъв детектор да си купя? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 6 EmptyЧет Дек 19, 2013 8:44 pm

За съжаление чак когато го продадох разбрах че май съм сгрешил,но нищо поне не съм на загуба,дори бях на печалба.А аз си взех х терра защото ми изпадна много изгодно и беше само на 1 месец.Сега наистина незнам какъв детектор да си взема,постоянно гледам клипове и чета във форумите и тъкмо се навия за някой модел и в следващото изказване виждам ,че някой казва че нестава.Мисля и се чудя между няколко модела-ф5,ф70,ф75 или експлорер,соверен или пак терра 705.Според вас кое ще ми върши работа най добре


Последната промяна е направена от all_metal на Чет Дек 19, 2013 9:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Какъв детектор да си купя? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 6 EmptyЧет Дек 19, 2013 8:52 pm

ivanasen написа:
FELIX написа:
all_metal написа:
Имах х терра 705,но излизам с човек с експлорер и ги сравняваме.Ами х террата е доста по плитка,дори и когато работя на алл метал,но наистина дискриминацията е супер,особенно когато гледате и числата на дисплея никога не ме е заблодила,винаги знаех кога е станиол,олово и т.н. Сега се чудя за ф5 защото е 670 лв. чисто нов,но нямам познат с такъв апарат за да видя как работи,а на клиповете не вярвам,защото и за х террата на клиповете се виждат едни дълбочини а в действителност не е така
Сравняванията ти не са били от най уда4ните,все пак Експлорера е профи клас.Него можеш да го сравняваш с Е-Трак или Юрика Голд,макар 4е за мен Юриката е много добра машинка,и си заслужава всяка стотинка.А за да си правиш кефа и да релаксираш 705 или ф5 са напълно достатъ4ни  Cool 

Брей !  Shocked  Освен да релаксираш единствено с ф5 , дали неможе да релаксираш до неделя  и от понеделник да почнеш пак отново! Не се ли поизмори!

 Cool ! И да ем скъсаш г.....а на всички този път! Никакво подценяване на противника.!
Тъй тъй,друго си е кога имаш сред "навалицата" сродна душа,ама не е лошо да се знае 4е пътя по който вървя е "добре утъпкан"- странно като написах това и се сетих за теб!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Какъв детектор да си купя? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 6 EmptyЧет Дек 19, 2013 9:01 pm

FELIX написа:
ivanasen написа:
FELIX написа:
all_metal написа:
Имах х терра 705,но излизам с човек с експлорер и ги сравняваме.Ами х террата е доста по плитка,дори и когато работя на алл метал,но наистина дискриминацията е супер,особенно когато гледате и числата на дисплея никога не ме е заблодила,винаги знаех кога е станиол,олово и т.н. Сега се чудя за ф5 защото е 670 лв. чисто нов,но нямам познат с такъв апарат за да видя как работи,а на клиповете не вярвам,защото и за х террата на клиповете се виждат едни дълбочини а в действителност не е така
Сравняванията ти не са били от най уда4ните,все пак Експлорера е профи клас.Него можеш да го сравняваш с Е-Трак или Юрика Голд,макар 4е за мен Юриката е много добра машинка,и си заслужава всяка стотинка.А за да си правиш кефа и да релаксираш 705 или ф5 са напълно достатъ4ни  Cool 

Брей !  Shocked  Освен да релаксираш единствено с ф5 , дали неможе да релаксираш до неделя  и от понеделник да почнеш пак отново! Не се ли поизмори!

 Cool ! И да ем скъсаш г.....а на всички този път! Никакво подценяване на противника.!
Тъй тъй,друго си е кога имаш сред "навалицата" сродна душа,ама не е лошо да се знае 4е пътя по който вървя е "добре утъпкан"- странно като написах това и се сетих за теб!

Да прав си ! Но аз спечелих и двата пъти! Единият път слушалки , а вторият път Джадай! А ти торбичка! Взе ли си я? Cool 
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Какъв детектор да си купя? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 6 EmptyЧет Дек 19, 2013 9:04 pm

ivanasen написа:
FELIX написа:
ivanasen написа:
FELIX написа:
all_metal написа:
Имах х терра 705,но излизам с човек с експлорер и ги сравняваме.Ами х террата е доста по плитка,дори и когато работя на алл метал,но наистина дискриминацията е супер,особенно когато гледате и числата на дисплея никога не ме е заблодила,винаги знаех кога е станиол,олово и т.н. Сега се чудя за ф5 защото е 670 лв. чисто нов,но нямам познат с такъв апарат за да видя как работи,а на клиповете не вярвам,защото и за х террата на клиповете се виждат едни дълбочини а в действителност не е така
Сравняванията ти не са били от най уда4ните,все пак Експлорера е профи клас.Него можеш да го сравняваш с Е-Трак или Юрика Голд,макар 4е за мен Юриката е много добра машинка,и си заслужава всяка стотинка.А за да си правиш кефа и да релаксираш 705 или ф5 са напълно достатъ4ни  Cool 

Брей !  Shocked  Освен да релаксираш единствено с ф5 , дали неможе да релаксираш до неделя  и от понеделник да почнеш пак отново! Не се ли поизмори!

 Cool ! И да ем скъсаш г.....а на всички този път! Никакво подценяване на противника.!
Тъй тъй,друго си е кога имаш сред "навалицата" сродна душа,ама не е лошо да се знае 4е пътя по който вървя е "добре утъпкан"- странно като написах това и се сетих за теб!

Да прав си ! Но аз спечелих  и двата пъти! Единият път слушалки , а вторият път Джадай! А ти торбичка! Взе ли си я? Cool 
Е сега ве4е говорим на един език,да взех си торби4ката която не е никак лоша  Cool 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Какъв детектор да си купя? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 6 EmptyЧет Дек 19, 2013 10:00 pm

all_metal написа:
За съжаление чак когато го продадох разбрах че май съм сгрешил,но нищо поне не съм на загуба,дори бях на печалба.А аз си взех х терра защото ми изпадна много изгодно и беше само на 1 месец.Сега наистина незнам какъв детектор да си взема,постоянно гледам клипове и чета във форумите и тъкмо се навия за някой модел и в следващото изказване виждам ,че някой казва че нестава.Мисля и се чудя между няколко модела-ф5,ф70,ф75 или експлорер,соверен или пак терра 705.Според вас кое ще ми върши работа най добре



Може би Експлорер или Ф75, в краен случай се връщаш на Терра 705! Всичко зависи долар  !!!  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
all_metal
Легионер
Легионер




Какъв детектор да си купя? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 6 EmptyЧет Дек 19, 2013 10:08 pm

Много хора във форумите пишат че Фишърите не стрували,лошото е ,че всеки дава акъл,без дори да е пипал дадена машина.Мисля да се ориентирам пак към Майнлаб ,преди малко гледах и Мускетара,но и за него казват че е тежък като експлорера,а наистина след час,два ходене ,експлорера започва да тежи много.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Какъв детектор да си купя? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 6 EmptyЧет Дек 19, 2013 10:13 pm

all_metal написа:
Много хора във форумите пишат че Фишърите не стрували,лошото е ,че всеки дава акъл,без дори да е пипал дадена машина.Мисля да се ориентирам пак към Майнлаб ,преди малко гледах и Мускетара,но и за него казват че е тежък като експлорера,а наистина след час,два ходене ,експлорера започва да тежи много.



Ами то мнения много и все различни! Най много да се объркаш в един момент. Затова си вземи сам решение! Smile 
Върнете се в началото Go down
all_metal
Легионер
Легионер




Какъв детектор да си купя? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 6 EmptyЧет Дек 19, 2013 10:34 pm

Да взема аз решение,но и аз не мога да кажа че съм много запознат,затова постоянно питам.Че ще се купува така или иначе се знае,въпросът е кой от всичките да избера.Според вас соверен,мускетар,сафари или пак на 705.Днес питам за последно ,защото тези дни ще си направя подарък за коледа.А може и вие да ми дадете някакво предложение
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Какъв детектор да си купя? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 6 EmptyЧет Дек 19, 2013 10:40 pm

all_metal написа:
Да взема аз решение,но и аз не мога да кажа че съм много запознат,затова постоянно питам.Че ще се купува така или иначе се знае,въпросът е кой от всичките да избера.Според вас соверен,мускетар,сафари или пак на 705.Днес питам за последно ,защото тези дни ще си направя подарък за коледа.А може и вие да ми дадете някакво предложение
Ако финансите не са ти дерт вземи си Юрика голд,но и Сафарито е вариант.Имай в предвид оба4е 4е каквото и да си вземеш ще трябва време да свикнеш с машината за да можеш да я из4еждаш до край  Cool 
Върнете се в началото Go down
all_metal
Легионер
Легионер




Какъв детектор да си купя? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 6 EmptyЧет Дек 19, 2013 11:06 pm

Този път искам да си взема машинка и да не се налага да я сменям и да я бива що годе.Затова мисля да дам дори и малко повечко пари но да си струва.И твърдо ще е Майнлаб ,само трябва да се реша кой модел ще е ,но за етрак не ми стигат паричките,затова че ще е нещо по нагоре от терра705 и под  етрака .Колега FELIX ти Minelab Eureka Gold ли имаше предвид?
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Какъв детектор да си купя? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 6 EmptyЧет Дек 19, 2013 11:11 pm

all_metal написа:
Този път искам да си взема машинка и да не се налага да я сменям и да я бива що годе.Затова мисля да дам дори и малко повечко пари но да си струва.И твърдо ще е Майнлаб ,само трябва да се реша кой модел ще е ,но за етрак не ми стигат паричките,затова че ще е нещо по нагоре от терра705 и под  етрака
Щом си стигнал до някакво решение е добре,а още по добре е 4е си решил да не се връщаш назад и да си вземеш по горен клас машина.
Върнете се в началото Go down
all_metal
Легионер
Легионер




Какъв детектор да си купя? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 6 EmptyЧет Дек 19, 2013 11:23 pm

Ами не виждам смисъл след като продадох х террата да си купувам пак,по добре да се кача малко нагоре.Въпросът е кой от изброените?Сега пак чета из форумите и един хвали сафарито-другият веднага казва в следващият пост че е плитък,същото се повтаря и за соверена и за мускетара,че дори и за експлорера сега чета че и той бил плитък и едно ХП щяло да върши по добра работа.Но повечето където пишат май,също като мен нямат много представа
Върнете се в началото Go down
Dim4o
Новобранец
Новобранец
Dim4o



Какъв детектор да си купя? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 6 EmptyЧет Дек 19, 2013 11:31 pm

Предписвам  Minelab Musketeer Advantage cheers 
http://www.ishop.bg/%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D1%82%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B0%D1%87%D0%B8/minelab/minelab-musketeer-advantage-detail
Айде вземай го, че стана 10 стр. темата Cool
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Какъв детектор да си купя? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 6 EmptyПет Дек 20, 2013 12:19 am

all_metal написа:
Ами не виждам смисъл след като продадох х террата да си купувам пак,по добре да се кача малко нагоре.Въпросът е кой от изброените?Сега пак чета из форумите и един хвали сафарито-другият веднага казва в следващият пост че е плитък,същото се повтаря и за соверена и за мускетара,че дори и за експлорера сега чета че и той бил плитък и едно ХП щяло да върши по добра работа.Но повечето където пишат май,също като мен нямат много представа

Повечето дето дават акъл наистина,или не са работили с апаратите за които се говории или дори не са ги виждали на живо....
Така,че избери си тази която най ти допада и харесва на теб,после ако не е това което искаш,може да се продаде....

Поздрави.
Върнете се в началото Go down
all_metal
Легионер
Легионер




Какъв детектор да си купя? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 6 EmptyПет Дек 20, 2013 12:33 am

Mladencho написа:
all_metal написа:
Ами не виждам смисъл след като продадох х террата да си купувам пак,по добре да се кача малко нагоре.Въпросът е кой от изброените?Сега пак чета из форумите и един хвали сафарито-другият веднага казва в следващият пост че е плитък,същото се повтаря и за соверена и за мускетара,че дори и за експлорера сега чета че и той бил плитък и едно ХП щяло да върши по добра работа.Но повечето където пишат май,също като мен нямат много представа

Повечето дето дават акъл наистина,или не са работили с апаратите за които се говории или дори не са ги виждали на живо....
Така,че избери си тази която най ти допада и харесва на теб,после ако не е това което искаш,може да се продаде....

Поздрави.
Точно така колега,утре поръчвам.
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



Какъв детектор да си купя? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 6 EmptyПет Дек 20, 2013 1:20 am

all_metal написа:
Mladencho написа:
all_metal написа:
Ами не виждам смисъл след като продадох х террата да си купувам пак,по добре да се кача малко нагоре.Въпросът е кой от изброените?Сега пак чета из форумите и един хвали сафарито-другият веднага казва в следващият пост че е плитък,същото се повтаря и за соверена и за мускетара,че дори и за експлорера сега чета че и той бил плитък и едно ХП щяло да върши по добра работа.Но повечето където пишат май,също като мен нямат много представа

Повечето дето дават акъл наистина,или не са работили с апаратите за които се говории или дори не са ги виждали на живо....
Така,че избери си тази която най ти допада и харесва на теб,после ако не е това което искаш,може да се продаде....

Поздрави.
  Точно така колега,утре поръчвам.

иии колега на какво се спря накрая я сподели
Върнете се в началото Go down
all_metal
Легионер
Легионер




Какъв детектор да си купя? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 6 EmptyПет Дек 20, 2013 9:17 am

Мускетар,това ще е .Само да работи и на уродено
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Какъв детектор да си купя? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 6 EmptyПет Дек 20, 2013 10:38 am

all_metal написа:
Мускетар,това ще е .Само да работи и на уродено



Успех, и много цветно да вадиш с него! Smile 
Върнете се в началото Go down
dobo67
Про-Консул
Про-Консул




Какъв детектор да си купя? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Релик Хаук   Какъв детектор да си купя? - Page 6 EmptyПет Дек 20, 2013 11:18 am

Колега докато се чудиш още малко и няма да има смисъл да си харчиш парите за детектор.
Върнете се в началото Go down
all_metal
Легионер
Легионер




Какъв детектор да си купя? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 6 EmptyПет Дек 20, 2013 11:44 am

Немога да се хвърля на сляпо,нали трябва все пак да върши някаква работа.Обадих се в магазин за детектори(няма да казвам кой е за да не правя реклама) и от там пък започнаха да ме убедават, че САФАРИТО било по добро от МУСКЕТАРА и дори и от Соверена и пак в изходна позиция.
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Какъв детектор да си купя? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 6 EmptyПет Дек 20, 2013 1:56 pm

Имам колега със сафари,вади доста сигнали,но му е свикнал човека,щото работи отдавна с него,но имай предвид,че е бавен и за замърсено не е най-добрият избор. на тежки почви незнам как се справя.
Но много е добър на големи неща на дълбоко,т.е. за по големи монети,за малки не го търси.

Соверена също на замърсено не е най-добрият избор,дълбочината му е задоволителна и се представя добре на тежки почви. Този модел трудно му се свиква на звуците....

И накрая за мускетара.... дълбок е но и той е за едри работи и там се копат и железа големи на много дълбоко,но за дребни работи според мен е слаб,също така с него монетите които са от калпав материал т.е. нископроводими от гадни сплави като например някой коцета,не ги засича добре или не ги засича изобщо. Също не засича добре и счупени монети и много малки такива.
На замърсено се справя добре.


Това е което мога да ти кажа от наблюдения за тези уреди.
Ти си избери кой ще ти пасне....

Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Какъв детектор да си купя? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 6 EmptyПет Дек 20, 2013 3:11 pm

Чадо мое вземи си най-накрая маска 1,2,3 или 4 и мирясай най -накрая! По убав апарат от нея нема!

20листа какъв апарт да си взема !

Пък ,ако не те устройва и това си вземи багети! алийката е специалист и ще ти помогне! Сполай Ти!  падре 
Върнете се в началото Go down
all_metal
Легионер
Легионер




Какъв детектор да си купя? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 6 EmptyПет Дек 20, 2013 3:13 pm

Mladencho написа:
Имам колега със сафари,вади доста сигнали,но му е свикнал човека,щото работи отдавна с него,но имай предвид,че е бавен и за замърсено не е най-добрият избор. на тежки почви незнам как се справя.
Но много е добър на големи неща на дълбоко,т.е. за по големи монети,за малки не го търси.

Соверена също на замърсено не е най-добрият избор,дълбочината му е задоволителна и се представя добре на тежки почви. Този модел трудно му се свиква на звуците....

И накрая за мускетара.... дълбок е но и той е за едри работи и там се копат и железа големи на много дълбоко,но за дребни работи според мен е слаб,също така с него монетите които са от калпав материал т.е. нископроводими от гадни сплави като например някой коцета,не ги засича добре или не ги засича  изобщо. Също не засича добре и счупени монети и много малки такива.
На замърсено се справя добре.


Това е което мога да ти кажа от наблюдения за тези уреди.
Ти си избери кой ще ти пасне....Благодаря ти много колега.Ето такива отговори търсех още откакто пуснах темата.

Върнете се в началото Go down
 
Какъв детектор да си купя?
Върнете се в началото 
Страница 6 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» тарсч да си купя
» Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?
» търся да купя ТЕСОРО

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: