Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Simplex грунда nokta VANQUISH lorenz Minelab нишани пират tesoro wave врътка Fisher 5000 kupuvam mask deus prodavam Coil Майнлаб маск голден Spectrum GOLD TEKNETICS nexus miladinka
 

 Какъв детектор да си купя?

Go down 
+26
Tasev
Mladencho
Dim4o
borislav123
Avrelian
atina
rahan
batned
ivanasen
adventurer
sdsds
Gandalf
Rinobs
van_helsing
PP
bobi31
бобо
dobo67
B.K.
sc
adminn
manchi_81
amm
FELIX
pavli_q
all_metal
30 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
АвторСъобщение
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



Какъв детектор да си купя? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 8 EmptyНед Дек 22, 2013 5:00 pm

Rinobs написа:
rahan написа:
Rinobs написа:
rahan написа:
Avrelian написа:
Ам поговорката, не слушай старило ами патило, знаеш ли я.

Прекрасно я знам ! И много мраза израза -" ти знаеш ли аз от колко време се занивам с това нещо и колко съм врял и кипял и колко работи знам. И при една екстремна ситуация ще си счупи краката от бегане и ще те изостави като куче. Сам да се оправяш. Затова , Колега аз работя сам! Сполай ти!  падре 
Колега allmetal дори и да тежи ще му свикнеш това нее проблем само мерак да имаш

Ти пък чадо откъде знаеш? нали досега не си работил с детектори2 Или си с поредният НИк! Сума ти постове направи с това , че си търсиш детектор! Това сми ние Българите ! Сполай ти!   падре 

Де покажи се ! Хем не знаеш хем знаеш! Досещам се кой си! Но ще го напиша малко по късно, а възможно 2 в 1. Имаше един бог двуликият Янус! Сполай Ти!  падре 
Дедо Попе  Very Happy  не се познаваме до скоро работих с Уайтс Еагле имал съм Пират но го махнах бях решил че няма да се занимавам но все ме влече и влече .... от никой не се крия от този месец се регистрирах бях решил да си купя детектро втора употреба и размислих това е като да вземеш жена втора употреба  Very Happy (в кръга на шегата)


При условие , чадо мое , че си имал чак две марки апарати и 20листа да драскаш , че незнаеш какъв да си купиш сам си направи извода за себе си. Сполай ти!  падре 
Върнете се в началото Go down
adventurer
Преторий
Преторий
adventurer



Какъв детектор да си купя? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 8 EmptyНед Дек 22, 2013 5:45 pm

колека още ли не си избрал
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



Какъв детектор да си купя? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 8 EmptyПон Дек 23, 2013 2:30 am

Дедо попе наистина ставаш груб и Felix го е забелязал за духовно лице не ти подхожда или не ти прави чест Adventurer избрах си скоро и това ще стане надявам се една супер машинка Хп...
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Какъв детектор да си купя? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 8 EmptyПон Дек 23, 2013 4:08 pm

Rinobs написа:
Дедо попе наистина ставаш груб и Felix го е забелязал за духовно лице не ти подхожда или не ти прави чест Adventurer избрах си скоро и това ще стане надявам се една супер машинка Хп...
Колега не се връзвай на дяда Попа,то на него толкова си му е КПД-то завалията,и ако не ръси простотии няма да има какво да каже.Пиши си спокойно и си свиркай  Cool 
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



Какъв детектор да си купя? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 8 EmptyПон Дек 23, 2013 5:24 pm

FELIX написа:
Rinobs написа:
Дедо попе наистина ставаш груб и Felix го е забелязал за духовно лице не ти подхожда или не ти прави чест Adventurer избрах си скоро и това ще стане надявам се една супер машинка Хп...
Колега не се връзвай на дяда Попа,то на него толкова си му е КПД-то завалията,и ако не ръси простотии няма да има какво да каже.Пиши си спокойно и си свиркай  Cool 

така и ще направя Felix ако не се засечем тук приятно изкарване на празника на теб и на Adventure както и на всички колеги разбира се
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Какъв детектор да си купя? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 8 EmptyПон Дек 23, 2013 8:50 pm

Я,докато все още има свободни страници във форума и аз да си кажа думата:Вземи си кантар!Бърка много на дълбоко!
Върнете се в началото Go down
Dim4o
Новобранец
Новобранец
Dim4o



Какъв детектор да си купя? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 8 EmptyПон Дек 23, 2013 9:49 pm

Трибал-М написа:
Я,докато все още има свободни страници във форума и аз да си кажа думата:Вземи си кантар!Бърка много на дълбоко!

Колега, би ли ми казал от къде да си купя хубав кантар? Интересувам се сериозно. Доста време търся, но не знам кои са хубави.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Какъв детектор да си купя? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 8 EmptyПон Дек 23, 2013 9:55 pm

Dim4o написа:
Трибал-М написа:
Я,докато все още има свободни страници във форума и аз да си кажа думата:Вземи си кантар!Бърка много на дълбоко!

Колега, би ли ми казал от къде да си купя хубав кантар? Интересувам се сериозно. Доста време търся, но не знам кои са хубави.

Най-добре ползващите тези машинки да те насочат.Ако това не се случи докато придобиеш право на лични,после аз ще опитам да ти помогна.
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



Какъв детектор да си купя? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 8 EmptyПон Дек 23, 2013 11:13 pm

Трибал-М написа:
Dim4o написа:
Трибал-М написа:
Я,докато все още има свободни страници във форума и аз да си кажа думата:Вземи си кантар!Бърка много на дълбоко!

Колега, би ли ми казал от къде да си купя хубав кантар? Интересувам се сериозно. Доста време търся, но не знам кои са хубави.

Най-добре ползващите тези машинки да те насочат.Ако това не се случи докато придобиеш право на лични,после аз ще опитам да ти помогна.
Трибал-М заинтригуваш ме дай линк илинякоя снимка да погледна за какво става въпрос
Върнете се в началото Go down
Ceco_
Легионер
Легионер




Какъв детектор да си купя? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 8 EmptyВто Дек 24, 2013 9:27 am

Колеги решил съм да сменям апарата . Спрял съм се на АКА сорекс про и на XP Gold maxx Power V4 . Ако има колеги работили с тези марки да кажат предимства и недостатъци . Благодаря предварително .
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



Какъв детектор да си купя? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 8 EmptyВто Дек 24, 2013 10:41 am

Ceco_ написа:
Колеги решил съм да сменям апарата . Спрял съм се на АКА сорекс про и на XP Gold maxx Power V4 . Ако има колеги работили с тези марки да кажат предимства и недостатъци . Благодаря предварително .

Аз съм привърженик на ХП-то аз също ще взимам ХП но ще е Адвенсис
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Какъв детектор да си купя? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 8 EmptyВто Дек 24, 2013 10:58 am

Rinobs написа:
Ceco_ написа:
Колеги решил съм да сменям апарата . Спрял съм се на АКА сорекс про и на XP Gold maxx Power V4 . Ако има колеги работили с тези марки да кажат предимства и недостатъци . Благодаря предварително .

Аз съм привърженик на ХП-то аз също ще взимам ХП но ще е Адвенсис
Мисля,че си направил добър избор super21 
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Какъв детектор да си купя? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 8 EmptyВто Дек 24, 2013 2:39 pm

Ceco_ написа:
Колеги решил съм да сменям апарата . Спрял съм се на АКА сорекс про и на XP Gold maxx Power V4 . Ако има колеги работили с тези марки да кажат предимства и недостатъци . Благодаря предварително .

За Голд макса - недостатъци в работата му на терен поне за мен няма.
като не достатък бих посочил това,че захващенето на кутията за стика е направено много кофти и лесно се чупи ако не се внимава,а също като недостъък е това,че за да заредиш 8-те батерии в уреда,трябва постоянно да разкачаш антената и на нейното място да закачаш зарядното устройство.
Това със зареждането може да се реши лесно,след като се изкара нова букса само за зареждане,на предния панел.
А и щях да забравя,уреда става много тежък с голяма антена и със по мощни батерии(които са по-тежки). И на последно място,кутията е разположена отзад и трябва да се внимава да не се удрят потенциометрите при пренасянето на апарата,това са недостатъците които аз намирам в него,но на фона на другите му качества относно работата му на терен,пренебрегвам недостатъците.

поздрави.
Върнете се в началото Go down
Ceco_
Легионер
Легионер




Какъв детектор да си купя? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 8 EmptyВто Дек 24, 2013 5:43 pm

Може би трябва да уточня какво по точно ме интересува . 1.Дълбочина на чисто и орудено .                                         2.Дискриминация .                                                              3. Тегло .                                                                           4.Кой е с по лесни настройки .                                             Подредил съм по важност както ме интересува .
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Какъв детектор да си купя? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 8 EmptyВто Дек 24, 2013 9:04 pm

Oпределено Експито е с по лесни настройки , за теглото немога да кажа , но това може да го провериш сам в сайтовете за МД.
От ИБ машина не очаквай дълбочина на орудено.
ако искаш хем на чисто хем на орудено да имаш дълбочина насочи се към GPX.
Върнете се в началото Go down
werewolf1
Легионер
Легионер




Какъв детектор да си купя? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 8 EmptyВто Дек 24, 2013 11:28 pm

Според мен garret AT Gold! това е правилният избор.
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



Какъв детектор да си купя? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 8 EmptyСря Дек 25, 2013 1:12 am

werewolf1 написа:
Според мен garret AT Gold! това е правилният избор.
а какво му е на Гарет ат Про не е ли по добре
Върнете се в началото Go down
Ceco_
Легионер
Легионер




Какъв детектор да си купя? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 8 EmptyСря Дек 25, 2013 10:43 am

А за Фишер F75 какво Ви е мнението ? Гледам , че има някаква промоция .
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



Какъв детектор да си купя? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 8 EmptyСря Дек 25, 2013 10:52 am

Ceco_ написа:
А за Фишер F75 какво Ви е мнението ? Гледам , че има някаква промоция .
Ceco_ цената си е такава от месец не е промоция
Върнете се в началото Go down
Ceco_
Легионер
Легионер




Какъв детектор да си купя? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 8 EmptyСря Дек 25, 2013 12:17 pm

Грешно съм разбрал . За GPX това ми е мечтата ама ми идва множко цената .
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



Какъв детектор да си купя? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 8 EmptyСря Дек 25, 2013 12:21 pm

Ceco_ написа:
Грешно съм разбрал . За GPX това ми е мечтата ама ми идва множко цената .
вземи си го на изплащане тогава няма да даваш толкова пари на куп
Върнете се в началото Go down
Ceco_
Легионер
Легионер




Какъв детектор да си купя? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 8 EmptyСря Дек 25, 2013 1:00 pm

Не знам дали има вариант за изплащане . Ако става това може да е добър вариант , зависи какви са условията .
Върнете се в началото Go down
valu_81
Новобранец
Новобранец
valu_81



Какъв детектор да си купя? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 8 EmptyСря Дек 25, 2013 1:09 pm

знае6ли каъв детектор да си купи6:?---НОВ
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Какъв детектор да си купя? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?   Какъв детектор да си купя? - Page 8 EmptyСря Дек 25, 2013 1:39 pm

Rinobs написа:
werewolf1 написа:
Според мен garret AT Gold! това е правилният избор.
а какво му е на Гарет ат Про не е ли по добре
Няма АЛ МЕТАЛ,а Гарет без този режим...... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad,пък и не само гарет!
Върнете се в началото Go down
 
Какъв детектор да си купя?
Върнете се в началото 
Страница 8 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» тарсч да си купя
» Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?
» търся да купя ТЕСОРО

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: