Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
kupuvam nexus 5000 lorenz tesoro VANQUISH Minelab nokta deus GOLD грунда Simplex пират wave prodavam mask врътка маск нишани TEKNETICS Coil Fisher miladinka голден Spectrum Майнлаб
 

 Дистанционни локатори-мит или реалност ...?

Go down 
+21
Ne6o
emilio
кирката
бобо
ton69
Petronii
Kiril62
comander
borislav123
vvurbanov
mario321
chiko
pechkata
maas7eer
baibradyr
FELIX
atina
sitalk
Трибал-М
RelicHuntingVT
Radislav
25 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 EmptyНед Апр 27, 2014 1:11 pm

vvurbanov написа:
chiko написа:
RelicHuntingVT написа:
Аз заставам на страната на здравия разум и върбанов.Колегата който твърди, че му работи багета не трябва да се крие ами щом е толкова сигурен в техниката си да я патентова и да докаже на полигон, че е така.Събаря ме това за алфа вълните и че ако си спечен багета не бачка  cheers .Това е сериозен недостатък, техниката трябва да работи дори и когато човек има сериозни проблеми и е в сървайвъл ситуация даже.
Пожелавам на техника да прибере наградата на оня пич, който я е обевил, че ще я даде на който му докаже, че му работи багета.
Аз досега работещ не съм виждал, което не означава, че на колегата не работи ама обикновенно така се получава.Чудеса рядко се случват а това е прекалено хубаво за да е истина.А прекалено хубаво ли е нещо за да е истина обикновенно не е  lol! 

Колега не можа ли да разбереш че не уреда върши работата ,а човека.Уреда му помага само за да я свърши добре работата.Върни се назад,прочети ми няколко пъти постовете ,за да смелиш по добре информацията и ще разбереш че сме абсолютно зависими от фактора човек.
Точно така ,човека върши работа ,а уреда му помага.Има някои хора които работят по добре ,други по зле.Но в случая въобще няма хора които могат да работят с тия уреди.Това съвсем не означава че тия машини не са добри.Щом ги хвали толкова колегата chiko взех да вярвам и аз че апаратите му са прекрасни ,но те просто са изпреварили времето си.Човешкия род за сега не е еволюирал достатъчно за да може да работи с тях.Това гениално откритие "електронната багета" се появява много рано."Естествения подбор" не може да свари да създаде търсач който да работи с тая багета.Ще му трябват  поне няколко хиляди години да направи  багетист към нея.

Върбанов , радвам се че почна да попречупваш мисленето в правилна посока,но ще ти кажа че тук понятието естествен подбор липсва.Всичко колега е заложено в биологичния ни компютър на абсолютно всички нас.Тука няма никаква еволюция -маймуна ,човек.Каквото го има при теб,същото е и при мен.Софтуер само трябва да си създадеш.Иначе повечето хора си стоят на едно и също място ,понеже не осъзнават какво правят и от горе ги връщат все в начална позиция ,но това няма нищо общо със заложбите.Като кажеш човек, какво си представяш ? Аз -Кой си ти ? Какво те представлява? Казваш моето тяло.На кого е тялото ?То за момента преднадлежи на душата и тя го представлява.Трябва да знаем че нищо не е наше.Нито телата ни , нито жилищата ни ,нито колите ни.Те са притежание на душата за момента ,който е миг от вечността.За това всички хора сме еднакви -притежаваме една и съща енергия наречена душа.Няма еволюция тука, има уроци които трябва да издържим.За това сме тука на тая земя.Пък и практиката го показва че почти всеки като се научи може да работи.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 EmptyНед Апр 27, 2014 1:31 pm

chiko написа:
vvurbanov написа:
chiko написа:
RelicHuntingVT написа:
Аз заставам на страната на здравия разум и върбанов.Колегата който твърди, че му работи багета не трябва да се крие ами щом е толкова сигурен в техниката си да я патентова и да докаже на полигон, че е така.Събаря ме това за алфа вълните и че ако си спечен багета не бачка  cheers .Това е сериозен недостатък, техниката трябва да работи дори и когато човек има сериозни проблеми и е в сървайвъл ситуация даже.
Пожелавам на техника да прибере наградата на оня пич, който я е обевил, че ще я даде на който му докаже, че му работи багета.
Аз досега работещ не съм виждал, което не означава, че на колегата не работи ама обикновенно така се получава.Чудеса рядко се случват а това е прекалено хубаво за да е истина.А прекалено хубаво ли е нещо за да е истина обикновенно не е  lol! 

Колега не можа ли да разбереш че не уреда върши работата ,а човека.Уреда му помага само за да я свърши добре работата.Върни се назад,прочети ми няколко пъти постовете ,за да смелиш по добре информацията и ще разбереш че сме абсолютно зависими от фактора човек.
Точно така ,човека върши работа ,а уреда му помага.Има някои хора които работят по добре ,други по зле.Но в случая въобще няма хора които могат да работят с тия уреди.Това съвсем не означава че тия машини не са добри.Щом ги хвали толкова колегата chiko взех да вярвам и аз че апаратите му са прекрасни ,но те просто са изпреварили времето си.Човешкия род за сега не е еволюирал достатъчно за да може да работи с тях.Това гениално откритие "електронната багета" се появява много рано."Естествения подбор" не може да свари да създаде търсач който да работи с тая багета.Ще му трябват  поне няколко хиляди години да направи  багетист към нея.

Върбанов , радвам се че почна да попречупваш мисленето в правилна посока,но ще ти кажа че тук понятието естествен подбор липсва.Всичко колега е заложено в биологичния ни компютър на абсолютно всички нас.Тука няма никаква еволюция -маймуна ,човек.Каквото го има при теб,същото е и при мен.Софтуер само трябва да си създадеш.Иначе повечето хора си стоят на едно и също място ,понеже не осъзнават какво правят и от горе ги връщат все в начална позиция ,но това няма нищо общо със заложбите.Като кажеш човек, какво си представяш ? Аз -Кой си ти ? Какво те представлява? Казваш моето тяло.На кого е тялото ?То за момента преднадлежи на душата и тя го представлява.Трябва да знаем че нищо не е наше.Нито телата ни , нито жилищата ни ,нито колите ни.Те са притежание на душата за момента ,който е миг от вечността.За това всички хора сме еднакви -притежаваме една и съща енергия наречена душа.Няма еволюция тука, има уроци които трябва да издържим.За това сме тука на тая земя.Пък и практиката го показва че почти всеки като се научи може да работи.


Колега,като душата е една и съща,кое ни прави различни индивиди?
Питам те,защото стана ...много особено!
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 EmptyНед Апр 27, 2014 2:00 pm

Трибал-М написа:
chiko написа:
vvurbanov написа:
chiko написа:
RelicHuntingVT написа:
Аз заставам на страната на здравия разум и върбанов.Колегата който твърди, че му работи багета не трябва да се крие ами щом е толкова сигурен в техниката си да я патентова и да докаже на полигон, че е така.Събаря ме това за алфа вълните и че ако си спечен багета не бачка  cheers .Това е сериозен недостатък, техниката трябва да работи дори и когато човек има сериозни проблеми и е в сървайвъл ситуация даже.
Пожелавам на техника да прибере наградата на оня пич, който я е обевил, че ще я даде на който му докаже, че му работи багета.
Аз досега работещ не съм виждал, което не означава, че на колегата не работи ама обикновенно така се получава.Чудеса рядко се случват а това е прекалено хубаво за да е истина.А прекалено хубаво ли е нещо за да е истина обикновенно не е  lol! 

Колега не можа ли да разбереш че не уреда върши работата ,а човека.Уреда му помага само за да я свърши добре работата.Върни се назад,прочети ми няколко пъти постовете ,за да смелиш по добре информацията и ще разбереш че сме абсолютно зависими от фактора човек.
Точно така ,човека върши работа ,а уреда му помага.Има някои хора които работят по добре ,други по зле.Но в случая въобще няма хора които могат да работят с тия уреди.Това съвсем не означава че тия машини не са добри.Щом ги хвали толкова колегата chiko взех да вярвам и аз че апаратите му са прекрасни ,но те просто са изпреварили времето си.Човешкия род за сега не е еволюирал достатъчно за да може да работи с тях.Това гениално откритие "електронната багета" се появява много рано."Естествения подбор" не може да свари да създаде търсач който да работи с тая багета.Ще му трябват  поне няколко хиляди години да направи  багетист към нея.

Върбанов , радвам се че почна да попречупваш мисленето в правилна посока,но ще ти кажа че тук понятието естествен подбор липсва.Всичко колега е заложено в биологичния ни компютър на абсолютно всички нас.Тука няма никаква еволюция -маймуна ,човек.Каквото го има при теб,същото е и при мен.Софтуер само трябва да си създадеш.Иначе повечето хора си стоят на едно и също място ,понеже не осъзнават какво правят и от горе ги връщат все в начална позиция ,но това няма нищо общо със заложбите.Като кажеш човек, какво си представяш ? Аз -Кой си ти ? Какво те представлява? Казваш моето тяло.На кого е тялото ?То за момента преднадлежи на душата и тя го представлява.Трябва да знаем че нищо не е наше.Нито телата ни , нито жилищата ни ,нито колите ни.Те са притежание на душата за момента ,който е миг от вечността.За това всички хора сме еднакви -притежаваме една и съща енергия наречена душа.Няма еволюция тука, има уроци които трябва да издържим.За това сме тука на тая земя.Пък и практиката го показва че почти всеки като се научи може да работи.


Колега,като душата е една и съща,кое ни прави различни индивиди?
Питам те,защото стана ...много особено!

Ми, душата е така нареченото подсъзнание и освен него си имаме и съзнание.Съзнанието ни прави различни.Но подсъзнанието управлява всичките ни жизнени функции и в него са заключени заложбите ни и знанията на цялата вселена и данни за предишни животи. То е пратеник на бог и кара курс в нашето тяло.Когато човек се роди и поеме първите глътки въздух ,връзката между съзнание и подсъзнание се прекъсва.Всички спомени и знания изчезват.Има даже случаи описани за малки деца които имат спомени от предишни животи.Както ние хората си общуваме ,контактуваме съзнателно ,така и нашите подсъзнания си контактуват на подсъзнателно ниво.За това някога се получават неприятни усещания от някои хора -нещо те отблъсква от тях или обратното.Негативни енергиии могат да нарушат връзките контактите на подсъзнателно ниво с хора с които общуваме и дори с нашия създател с който сме в постоянен контакт.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 EmptyНед Апр 27, 2014 9:17 pm

Е,нема ли некой да дигне бариерата и да се мине по-натам?..Вихрови токове,кръгчета,това-онова...Дайте да напредваме по трасето...
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 EmptyНед Апр 27, 2014 9:39 pm

[quote="chiko"][quote="Трибал-М"][quote="chiko"][quote="vvurbanov"][quote="chiko"][quote="RelicHuntingVT"]Аз заставам на страната на здравия разум и върбанов.Колегата който твърди, че му работи багета не трябва да се крие ами щом е толкова сигурен в техниката си да я патентова и да докаже на полигон, че е така.Събаря ме това за алфа вълните и че ако си спечен багета не бачка  cheers .Това е сериозен недостатък, техниката трябва да работи дори и когато човек има сериозни проблеми и е в сървайвъл ситуация даже.
Пожелавам на техника да прибере наградата на оня пич, който я е обевил, че ще я даде на който му докаже, че му работи багета.
Аз досега работещ не съм виждал, което не означава, че на колегата не работи ама обикновенно така се получава.Чудеса рядко се случват а това е прекалено хубаво за да е истина.А прекалено хубаво ли е нещо за да е истина обикновенно не е  lol! [/quote]

Колега не можа ли да разбереш че не уреда върши работата ,а човека.Уреда му помага само за да я свърши добре работата.Върни се назад,прочети ми няколко пъти постовете ,за да смелиш по добре информацията и ще разбереш че сме абсолютно зависими от фактора човек.[/quote]
Точно така ,човека върши работа ,а уреда му помага.Има някои хора които работят по добре ,други по зле.Но в случая въобще няма хора които могат да работят с тия уреди.Това съвсем не означава че тия машини не са добри.Щом ги хвали толкова колегата chiko взех да вярвам и аз че апаратите му са прекрасни ,но те просто са изпреварили времето си.Човешкия род за сега не е еволюирал достатъчно за да може да работи с тях.Това гениално откритие "електронната багета" се появява много рано."Естествения подбор" не може да свари да създаде търсач който да работи с тая багета.Ще му трябват  поне няколко хиляди години да направи  багетист към нея.[/quote]

Върбанов , радвам се че почна да попречупваш мисленето в правилна посока,но ще ти кажа че тук понятието естествен подбор липсва.Всичко колега е заложено в биологичния ни компютър на абсолютно всички нас.Тука няма никаква еволюция -маймуна ,човек.Каквото го има при теб,същото е и при мен.Софтуер само трябва да си създадеш.Иначе повечето хора си стоят на едно и също място ,понеже не осъзнават какво правят и от горе ги връщат все в начална позиция ,но това няма нищо общо със заложбите.Като кажеш човек, какво си представяш ? Аз -Кой си ти ? Какво те представлява? Казваш моето тяло.На кого е тялото ?То за момента преднадлежи на душата и тя го представлява.Трябва да знаем че нищо не е наше.Нито телата ни , нито жилищата ни ,нито колите ни.Те са притежание на душата за момента ,който е миг от вечността.За това всички хора сме еднакви -притежаваме една и съща енергия наречена душа.Няма еволюция тука, има уроци които трябва да издържим.За това сме тука на тая земя.Пък и практиката го показва че почти всеки като се научи може да работи.
[/quote]


Колега,като душата е една и съща,кое ни прави различни индивиди?
Питам те,защото стана ...много особено![/quote]

Ми, душата е така нареченото подсъзнание и освен него си имаме и съзнание.Съзнанието ни прави различни.Но подсъзнанието управлява всичките ни жизнени функции и в него са заключени заложбите ни и знанията на цялата  вселена и данни за предишни животи. То е пратеник на бог и кара курс в нашето тяло.Когато човек се роди и поеме първите глътки въздух ,връзката между съзнание и подсъзнание се прекъсва.Всички спомени и знания изчезват.Има даже случаи описани за малки деца които имат спомени от предишни животи.Както ние хората си общуваме ,контактуваме съзнателно ,така и нашите подсъзнания си контактуват на подсъзнателно ниво.За това някога се получават неприятни усещания от някои хора -нещо те отблъсква от тях или обратното.Негативни енергиии могат да нарушат връзките контактите на подсъзнателно ниво с хора с които общуваме и дори с нашия създател с който сме в постоянен контакт. [/quote] колега ела на събора да ти видим какво си изработил,там е истината.............................око да види ръка да пипне Suspect 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 EmptyНед Апр 27, 2014 9:48 pm

Ей,тука освен министерството на културата,прокуратурата трябва да я сезира и Комисията по вероизповеданията Razz Razz Razz 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 EmptyНед Апр 27, 2014 9:55 pm

chiko написа:


Върбанов , радвам се че почна да попречупваш мисленето в правилна посока,но ще ти кажа че тук понятието естествен подбор липсва.Всичко колега е заложено в биологичния ни компютър на абсолютно всички нас.Тука няма никаква еволюция -маймуна ,човек.Каквото го има при теб,същото е и при мен.Софтуер само трябва да си създадеш.Иначе повечето хора си стоят на едно и също място ,понеже не осъзнават какво правят и от горе ги връщат все в начална позиция ,но това няма нищо общо със заложбите.Като кажеш човек, какво си представяш ? Аз -Кой си ти ? Какво те представлява? Казваш моето тяло.На кого е тялото ?То за момента преднадлежи на душата и тя го представлява.Трябва да знаем че нищо не е наше.Нито телата ни , нито жилищата ни ,нито колите ни.Те са притежание на душата за момента ,който е миг от вечността.За това всички хора сме еднакви -притежаваме една и съща енергия наречена душа.Няма еволюция тука, има уроци които трябва да издържим.За това сме тука на тая земя.Пък и практиката го показва че почти всеки като се научи може да работи.
Много интересна теория.С подобни приказки, някои милиони правят.Няма нищо лошо да вярваш в това!-Лошото е ,когато използваш това за користни цели!)!!
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 EmptyНед Апр 27, 2014 10:13 pm

бобо написа:
chiko написа:


Върбанов , радвам се че почна да попречупваш мисленето в правилна посока,но ще ти кажа че тук понятието естествен подбор липсва.Всичко колега е заложено в биологичния ни компютър на абсолютно всички нас.Тука няма никаква еволюция -маймуна ,човек.Каквото го има при теб,същото е и при мен.Софтуер само трябва да си създадеш.Иначе повечето хора си стоят на едно и също място ,понеже не осъзнават какво правят и от горе ги връщат все в начална позиция ,но това няма нищо общо със заложбите.Като кажеш човек, какво си представяш ? Аз -Кой си ти ? Какво те представлява? Казваш моето тяло.На кого е тялото ?То за момента преднадлежи на душата и тя го представлява.Трябва да знаем че нищо не е наше.Нито телата ни , нито жилищата ни ,нито колите ни.Те са притежание на душата за момента ,който е миг от вечността.За това всички хора сме еднакви -притежаваме една и съща енергия наречена душа.Няма еволюция тука, има уроци които трябва да издържим.За това сме тука на тая земя.Пък и практиката го показва че почти всеки като се научи може да работи.
Много интересна теория.С подобни приказки, някои милиони правят.Няма нищо лошо да вярваш  в това!-Лошото е ,когато използваш това за користни цели!)!!

Точно неговата теория си противоречи тотално, запознат е с радиестезията и от там се опитва да направи някакво логическа обосновка на принципа на работа на изделието. Обаче изниква въпроса, аджеба аз, ако трябва да съм в уравновесено психично и физично състояние, за да мога да работя с това устройство и аз да съм мотора за задвижване на процеса, защо мамка му ми е притрябвала тази джаджа, достатъчни са ми само две пръчки. Значи какво излиза, аз имам възможноста да си го намеря скритото нещо и само това което ми липсва е да си купя една ел.багета за маса пари, ами трябва човек да е много тъп за да мине номера. А това, че лъча оставал така да си стои след изключване на локатора и някой може да го открие след това ако не се нулира, заслужава адмирации за развинтена фантазия, колегата по-добре да се насочи към писането на романи, има доста добро въображение и ще изкара повече пари, отколкото да прави неща, за които на всички е ясно, че не работят.
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 EmptyНед Апр 27, 2014 11:35 pm

Petronii написа:
бобо написа:
chiko написа:


Върбанов , радвам се че почна да попречупваш мисленето в правилна посока,но ще ти кажа че тук понятието естествен подбор липсва.Всичко колега е заложено в биологичния ни компютър на абсолютно всички нас.Тука няма никаква еволюция -маймуна ,човек.Каквото го има при теб,същото е и при мен.Софтуер само трябва да си създадеш.Иначе повечето хора си стоят на едно и също място ,понеже не осъзнават какво правят и от горе ги връщат все в начална позиция ,но това няма нищо общо със заложбите.Като кажеш човек, какво си представяш ? Аз -Кой си ти ? Какво те представлява? Казваш моето тяло.На кого е тялото ?То за момента преднадлежи на душата и тя го представлява.Трябва да знаем че нищо не е наше.Нито телата ни , нито жилищата ни ,нито колите ни.Те са притежание на душата за момента ,който е миг от вечността.За това всички хора сме еднакви -притежаваме една и съща енергия наречена душа.Няма еволюция тука, има уроци които трябва да издържим.За това сме тука на тая земя.Пък и практиката го показва че почти всеки като се научи може да работи.
Много интересна теория.С подобни приказки, някои милиони правят.Няма нищо лошо да вярваш  в това!-Лошото е ,когато използваш това за користни цели!)!!

Точно неговата теория си противоречи тотално, запознат е с радиестезията и от там се опитва да направи някакво логическа обосновка на принципа на работа на изделието. Обаче изниква въпроса, аджеба аз, ако трябва да съм в уравновесено психично и физично състояние, за да мога да работя с това устройство и аз да съм мотора за задвижване на процеса, защо мамка му ми е притрябвала тази джаджа, достатъчни са ми само две пръчки. Значи какво излиза, аз имам възможноста да си го намеря скритото нещо и само това което ми липсва е да си купя една ел.багета за маса пари, ами трябва човек да е много тъп за да мине номера. А това, че лъча оставал така да си стои след изключване на локатора и някой може да го открие след това ако не се нулира, заслужава адмирации за развинтена фантазия, колегата по-добре да се насочи към писането на романи, има доста добро въображение и ще изкара повече пари, отколкото да прави неща, за които на всички е ясно, че не работят.
Абе вие защо не ми четете предните постове и си пишете брътвежите пак на ново.Прочетете ги внимателно и няколко пъти и тогава ако има въпроси ще ви отговоря.Съзнавам че тази материя е много далече от вашите представи , виждания и че трудно ще я асимилирате,но това е част от основата.
Petronii ,така е ,можеш да работиш и само с багета или махало, но ако не знаеш основни неща те чака също провал.Има неща ,които тука няма да споделя, ако не се направят преди търсенето ,независимо с какво, ще ви чакат неуспехи.А генератора и начините на работа с него ,улесняват стотици пъти работата на оператора ,в сравнение с работата само с багет.Що се касае до стоящия лъч,да,това е феномен.Би трябвало като се изключи генератора резонанса да спре и лъча да изчезне , но в случая лъча остава.Магия, а?Аз знам много добре какво става ,но не се надявайте да го споделя.В края на краищата не съм ви сложил вилата на врата и да ви карам да вярвате в това.Така преди година ,като го открих, говореха и някои колеги -много добри радиестезисти ,но като го пробваха се удивиха и само дето не спаха на палатка пред нас докато не им направя такъв уред.Даже те откриха другия феномен съпътстващ уреда,за когото нямах представа.
Бобо -наистина в този уред има голям потенциал за вадене на пари.Само как позна.Представи си ако ти го беше изобретил това чудо какво щеше да правиш.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 EmptyПон Апр 28, 2014 10:37 am

Карате ме да се повтарям защото не четете постовете писани назад в темата - да темата стана дълга зор се чете...
Със багети метал не може да се локализира - ако някой е намирал метал е чиста случайност...
Може да открива метали само на полигон - при мен така се получава...

Но това не означава че явлението резонанс на честота не съществува - макар да е в процес на изследвания...
Мога да дам пример с излъчващата честота при детекторите тези на по висока честота работят по един начин а тези на ниска честота по съвсем друг начин реагират на различни видове почви и метали - това означава че резонансната честота съществува друг е въпроса как я насочваме и да ли можем да я улавяме по пътя и...?

Имам ел. багет от 2000г. и мога да кажа че уреда работи за определените си цели честотна дискриминация...
Може да локализира от разстояние:
- при сребро горевината огнището от антична къща...
- при бронз антични гробове - кости...
- кухини и др. разлики в почвата...

Разбира се че има един мн. голям фактор който влияе на работата на багетите е човешкото тяло за което знаем че е с различно съпротивление и капацитет при всеки индивид...
А при различно съпротивление и капацитет се разстройва честотата при затваряне на веригата при търсене между задаващ генератор багета оператор и предполагаем обект...
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 EmptyПон Апр 28, 2014 11:05 am

chiko написа:

Бобо -наистина в този уред има голям потенциал за вадене на пари.Само как позна.Представи си ако ти го беше изобретил това чудо какво щеше да правиш.
Щях да го патентовам ,и да продам правата за производство!!!.......
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 EmptyПон Апр 28, 2014 2:16 pm

pechkata написа:
Карате ме да се повтарям защото не четете постовете писани назад в темата - да темата стана дълга зор се чете...
Със багети метал не може да се локализира - ако някой е намирал метал е чиста случайност...
Може да открива метали само на полигон - при мен така се получава...

Но това не означава че явлението резонанс на честота не съществува - макар да е в процес на изследвания...
Мога да дам пример с излъчващата честота при детекторите тези на по висока честота работят по един начин а тези на ниска честота по съвсем друг начин реагират на различни видове почви и метали - това означава че резонансната честота съществува друг е въпроса как я насочваме и да ли можем да я улавяме по пътя и...?

Имам ел. багет от 2000г. и мога да кажа че уреда работи за определените си цели честотна дискриминация...
Може да локализира от разстояние:
- при сребро горевината огнището от антична къща...
- при бронз антични гробове - кости...
- кухини и др. разлики в почвата...

Разбира се че има един мн. голям фактор който влияе на работата на багетите е човешкото тяло за което знаем че е с различно съпротивление и капацитет при всеки индивид...
А при различно съпротивление и капацитет се разстройва честотата при затваряне на веригата при търсене между задаващ генератор багета оператор и предполагаем обект...

Колега честотата на трептенето на атомното ядро не е константа.Тя се мени и много фактори я променят,включително и фактора човек.Нормално е при един човек резонансната честота да е една ,а при друг друга.За това всеки трябва да открие преди работа своята и нея да използва.Колега ,има и двойници които са с много близък резонанс до търсения на металите и ти когато не си настроен на точния отиваш на тях и понеже не са метали и нямат измествания ги откриваш лесно .Проблема както казваш са металите.Как да стигнеш точно върху тях а не настрани от тях,сиреч да улавяш нещо ,а там да няма нищо.Как да заобиколиш огледалните образи и да отидеш на истинското място.Има три начина 1-да откриеш всички огледала и по тях да разгадаеш пъзела.,2-да се настроиш абсолютно точно на резонанса и отиваш директно на точката и 3-да унищожиш земното магнитно поле в района и тогава огледалата изчезват и преди да се е възстановило да удариш центъра.В момента работя по още един метод ,но докато не привърша нищо не мога да кажа.За сега нещата са многообещаващи, но само за металите.И това какво излъчва генератора не е без значение.Спестява ти много неприятности и време.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 EmptyПон Апр 28, 2014 7:50 pm

[quote="chiko"
Колега честотата на трептенето на атомното ядро не е константа.Тя се мени и много фактори я променят,включително и фактора човек.Нормално е при един човек резонансната честота да е една ,а при друг друга.За това всеки трябва да открие преди работа своята и нея да използва.Колега ,има и двойници които са с много близък резонанс до търсения на металите и ти когато не си настроен на точния отиваш на тях и понеже не са метали и нямат измествания ги откриваш лесно .Проблема както казваш са металите.Как да стигнеш точно върху тях а не настрани от тях,сиреч да улавяш нещо ,а там да няма нищо.Как да заобиколиш огледалните образи и да отидеш на истинското място.Има три начина 1-да откриеш всички огледала и по тях да разгадаеш пъзела.,2-да се настроиш абсолютно точно на резонанса и отиваш директно на точката и 3-да унищожиш земното магнитно поле в района и тогава огледалата изчезват и преди да се е възстановило да удариш центъра.В момента работя по още един метод ,но докато не привърша нищо не мога да кажа.За сега нещата са многообещаващи, но само за металите.И това какво излъчва генератора не е без значение.Спестява ти много неприятности и време.[/quote]


Колега Чико,извинявай,ако въпроса ми е много лаически,но не трябва ли колосално количество енергия ,за да накараш атомното ядро да "скача по свирката на твоята гайда"?
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 EmptyПон Апр 28, 2014 8:47 pm

Трибал-М написа:
[quote="chiko"
Колега честотата на трептенето на атомното ядро не е константа.Тя се мени и много фактори я променят,включително и фактора човек.Нормално е при един човек резонансната честота да е една ,а при друг друга.За това всеки трябва да открие преди работа своята и нея да използва.Колега ,има и двойници които са с много близък резонанс до търсения на металите и ти когато не си настроен на точния отиваш на тях и понеже не са метали и нямат измествания ги откриваш лесно .Проблема както казваш са металите.Как да стигнеш точно върху тях а не настрани от тях,сиреч да улавяш нещо ,а там да няма нищо.Как да заобиколиш огледалните образи и да отидеш на истинското място.Има три начина 1-да откриеш всички огледала и по тях да разгадаеш пъзела.,2-да се настроиш абсолютно точно на резонанса и отиваш директно на точката и 3-да унищожиш земното магнитно поле в района и тогава огледалата изчезват и преди да се е възстановило да удариш центъра.В момента работя по още един метод ,но докато не привърша нищо не мога да кажа.За сега нещата са многообещаващи, но само за металите.И това какво излъчва генератора не е без значение.Спестява ти много неприятности и време.


Колега Чико,извинявай,ако въпроса ми е много лаически,но не трябва ли колосално количество енергия ,за да накараш атомното ядро да "скача по свирката на твоята гайда"?[/quote]

Че то си скача и без енергия.Въпроса е да го накараш да скочи по на високо,че да могат да го усетят пръчките и не забравяй че човека е приемника.Пък и много е важно с какъв вид енергия ще го караш да скача високо.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 EmptyПон Апр 28, 2014 8:52 pm

Е това по-високо скачане с толкова "нищожна"енергия ли може да се постигне?
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 EmptyПон Апр 28, 2014 9:13 pm

chiko написа:


Колега честотата на трептенето на атомното ядро не е константа.Тя се мени и много фактори я променят,включително и фактора човек.Нормално е при един човек резонансната честота да е една ,а при друг друга.За това всеки трябва да открие преди работа своята и нея да използва.Колега ,има и двойници които са с много близък резонанс до търсения на металите и ти когато не си настроен на точния отиваш на тях и понеже не са метали и нямат измествания ги откриваш лесно .Проблема както казваш са металите.Как да стигнеш точно върху тях а не настрани от тях,сиреч да улавяш нещо ,а там да няма нищо.Как да заобиколиш огледалните образи и да отидеш на истинското място.Има три начина 1-да откриеш всички огледала и по тях да разгадаеш пъзела.,2-да се настроиш абсолютно точно на резонанса и отиваш директно на точката и 3-да унищожиш земното магнитно поле в района и тогава огледалата изчезват и преди да се е възстановило да удариш центъра.В момента работя по още един метод ,но докато не привърша нищо не мога да кажа.За сега нещата са многообещаващи, но само за металите.И това какво излъчва генератора не е без значение.Спестява ти много неприятности и време.
Земното магнитно поле което унищожаваш ни предпазва от ултравиолетовото излъчване на слънцето.Без него животът на земята ще загине.Премахването му води до болести сред които на първо място е рака.Зоната на търсене трябва да е забранена за полети на самолети чийто курс се ориентира от уреди по магнитното поле на земята.Освен това всички природни богатства и източници на енергия са държавна собственост.За да унищожиш макар и временно земното поле трябва най напред да го вземеш на концесия като спечелиш търг.Трябва да спазваш всички необходими предпазни мерки при работа с него ,установени от БДС.Няма да се учудя ако ти искат разрешение от ХЕИ,ДВСК,пожарната ,екологията и службата за борба с гризачите.Ти ще объркаш и миграцията на птиците защото те се ориентират по земното магнитно поле.С тия лъчи които пускаш и не си ги прибираш след търсенето също ще възникнат проблеми.Активното поле на монетарите е малко ,но лъчите които ти ползваш при дистанционните локатори имат обхват по няколко километра.Ефира който замърсяваш също се отдава на търг.Той също е държавна собственост.Въобще новата технология която ползваш незаконно е с двойно предназначение.Стоките които имат двойно предназначение са не само под контрола на КОС ,но търговията с тях подлежи на специален международен лицензионен, разрешителен режим.Трябва коректно да предупреждаваш клиентите си за проблемите и неприятностите които може да възникнат при покупката на твоите дистанционни локатори.
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 EmptyПон Апр 28, 2014 10:38 pm

vvurbanov написа:
chiko написа:


Колега честотата на трептенето на атомното ядро не е константа.Тя се мени и много фактори я променят,включително и фактора човек.Нормално е при един човек резонансната честота да е една ,а при друг друга.За това всеки трябва да открие преди работа своята и нея да използва.Колега ,има и двойници които са с много близък резонанс до търсения на металите и ти когато не си настроен на точния отиваш на тях и понеже не са метали и нямат измествания ги откриваш лесно .Проблема както казваш са металите.Как да стигнеш точно върху тях а не настрани от тях,сиреч да улавяш нещо ,а там да няма нищо.Как да заобиколиш огледалните образи и да отидеш на истинското място.Има три начина 1-да откриеш всички огледала и по тях да разгадаеш пъзела.,2-да се настроиш абсолютно точно на резонанса и отиваш директно на точката и 3-да унищожиш земното магнитно поле в района и тогава огледалата изчезват и преди да се е възстановило да удариш центъра.В момента работя по още един метод ,но докато не привърша нищо не мога да кажа.За сега нещата са многообещаващи, но само за металите.И това какво излъчва генератора не е без значение.Спестява ти много неприятности и време.
Земното магнитно поле което унищожаваш ни предпазва от ултравиолетовото излъчване на слънцето.Без него животът на земята ще загине.Премахването му води до болести сред които на първо място е рака.Зоната на търсене трябва да е забранена за полети на самолети чийто курс се ориентира от уреди по магнитното поле на земята.Освен това всички природни богатства и източници на енергия са държавна собственост.За да унищожиш макар и временно земното поле трябва най напред да го вземеш на концесия като спечелиш търг.Трябва да спазваш всички необходими предпазни мерки при работа с него ,установени от БДС.Няма да се учудя ако ти искат разрешение от ХЕИ,ДВСК,пожарната ,екологията и службата за борба с гризачите.Ти ще объркаш и миграцията на птиците защото те се ориентират по земното магнитно поле.С тия лъчи които пускаш и не си ги прибираш след търсенето също ще възникнат проблеми.Активното поле на монетарите е малко ,но лъчите които ти ползваш при дистанционните локатори имат обхват по няколко километра.Ефира който замърсяваш също се отдава на търг.Той също е държавна собственост.Въобще новата технология която ползваш незаконно е с двойно предназначение.Стоките които имат двойно предназначение са не само под контрола на КОС ,но търговията с тях подлежи на специален международен лицензионен, разрешителен режим.Трябва коректно да предупреждаваш клиентите си за проблемите и неприятностите които може да възникнат при покупката на твоите дистанционни локатори.

Точно за това работя по четвъртия метод Върбанов.Да не разрушавам околната среда.Самоче проекта ми за сега е засекретен и за това не давам инфо за него.Ако бях дал такова ,сегашния ти пост нямаше да съществува.
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 EmptyПон Апр 28, 2014 10:52 pm

Трибал-М написа:
Е това по-високо скачане с толкова "нищожна"енергия ли може да се постигне?

Колега излез от сянката на приемо предавателя.Тук има резонанс при съвпадение на честотите.При резонанс амплитудата скача 1000000 пъти.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 EmptyПон Апр 28, 2014 11:09 pm

chiko написа:
Трибал-М написа:
Е това по-високо скачане с толкова "нищожна"енергия ли може да се постигне?

Колега излез от сянката на приемо предавателя.Тук има резонанс при съвпадение на честотите.При резонанс амплитудата скача 1000000 пъти.

Аз мога да изляза без усилие,но ще бъде след този въпрос:
С една и съща мощност на предавателя облъчвам сребърна пластинка.Първият път с честота 12 килохерца,втория-с резонансната за среброто(8,8,ако не се лъжа).Приблизително,колко пъти ще се увеличи отразения сигнал при второто?
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 EmptyПон Апр 28, 2014 11:32 pm

Трибал-М написа:
chiko написа:
Трибал-М написа:
Е това по-високо скачане с толкова "нищожна"енергия ли може да се постигне?

Колега излез от сянката на приемо предавателя.Тук има резонанс при съвпадение на честотите.При резонанс амплитудата скача 1000000 пъти.

Аз мога да изляза без усилие,но ще бъде след този въпрос:
С една и съща мощност на предавателя облъчвам сребърна пластинка.Първият път с честота 12 килохерца,втория-с резонансната за среброто(8,8,ако не се лъжа).Приблизително,колко пъти ще се увеличи отразения сигнал при второто?

Абе колега за какви отразени сигнали пак ми говориш.Извинявай но още си в сянката.Тука няма излъчване и приемане.Тука има връзка между метала и генератора излъчващ честотата му която се изразява в линия засечена от багет.Багета е широколентов приемник и на практика регистрира всичко вкл. и линия ако има такава ,независимо от каква честота е предизвикана.Когато няма резонанс -няма линия ,получи ли се такъв вибрацията на метала се увеличава един милион пъти и се образува чак тогава тази линия която свързва генератора с метала.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 EmptyВто Апр 29, 2014 8:06 am

chiko написа:


Абе колега за какви отразени сигнали пак ми говориш.Извинявай но още си в сянката.Тука няма излъчване и приемане.Тука има връзка между метала и генератора излъчващ честотата му която се изразява в линия засечена от багет.Багета е широколентов приемник и на практика регистрира всичко вкл. и линия ако има такава ,независимо от каква честота е предизвикана.Когато няма резонанс -няма линия ,получи ли се такъв вибрацията на метала се увеличава един милион пъти и се образува чак тогава тази линия която свързва генератора с метала.

Не искам да споря с теб,но и в този пост май си противоречиш.Хем няма излъчване и приемане,хем багетата е широколентов приемник.Е,ако няма някакво излъчване от атома,какво ще приема ?Как ще регистрираш влизането в резонанс на ядрото и генератора(голямото подскачане)?
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 EmptyВто Апр 29, 2014 8:34 am

Трибал-М написа:
chiko написа:


Абе колега за какви отразени сигнали пак ми говориш.Извинявай но още си в сянката.Тука няма излъчване и приемане.Тука има връзка между метала и генератора излъчващ честотата му която се изразява в линия засечена от багет.Багета е широколентов приемник и на практика регистрира всичко вкл. и линия ако има такава ,независимо от каква честота е предизвикана.Когато няма резонанс -няма линия ,получи ли се такъв вибрацията на метала се увеличава един милион пъти и се образува чак тогава тази линия която свързва генератора с метала.

Не искам да споря с теб,но и в този пост май  си противоречиш.Хем няма излъчване и приемане,хем багетата е широколентов приемник.Е,ако няма някакво излъчване от атома,какво ще приема ?Как ще регистрираш влизането в резонанс на ядрото и генератора(голямото подскачане)?

Прочети внимателно какво си писал - .Приблизително,колко пъти ще се увеличи отразения сигнал при второто?

НЯМА ОТРАЗЕН СИГНАЛ! има лъч причинен от резонанс.Има резонанс -има лъч.Няма резонанс - няма лъч.Багета регистрира този лъч.И понеже резонанси могат да се получат на различни честоти ,багета няма избирателност и ги регистрира .Иначе излъчването от метала само, може да се регистрира с багет ако минеш върху него и се нарича нормално влияние.

Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 EmptyВто Апр 29, 2014 8:51 am

Ясно ми е ,че няма отразен сигнал.
Този лъч трябва да е само потокът от предизвикващата резонанс енергия на предавателя?
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 EmptyВто Апр 29, 2014 7:54 pm

Трибал-М написа:
Ясно ми е ,че няма отразен сигнал.
Този лъч трябва да е само потокът от предизвикващата резонанс енергия на предавателя?

А защо като изключиш предавателя,лъча остава?Върху какво би могъл да се отпечата!
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 7 EmptyВто Апр 29, 2014 9:11 pm

chiko написа:
Как да заобиколиш огледалните образи и да отидеш на истинското място.Има три начина 1-да откриеш всички огледала и по тях да разгадаеш пъзела.,2-да се настроиш абсолютно точно на резонанса и отиваш директно на точката и 3-да унищожиш земното магнитно поле в района и тогава огледалата изчезват и преди да се е възстановило да удариш центъра.
Венци, как ще унищожиш земното магнитно поле?  Shocked То е огромно, константно, неизчерпаемо, безплатно като енергия за нас (в контекста на алтернативните енергийни източници). Всичко това е разбира се съобразно нашите човешки представи за време и точност.
Да не би да искаш да кажеш, че по някакъв начин елиминираш влиянието му?
Върнете се в началото Go down
 
Дистанционни локатори-мит или реалност ...?
Върнете се в началото 
Страница 7 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Детектор локатори "MINEORO"
» ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ
» ХР metal detectors-Реалност или НЕ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: