Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
tesoro врътка пират prodavam маск нишани miladinka Simplex mask Майнлаб голден грунда Fisher nexus wave VANQUISH nokta lorenz kupuvam GOLD Coil Spectrum deus Minelab TEKNETICS 5000
 

 Дистанционни локатори-мит или реалност ...?

Go down 
+21
Ne6o
emilio
кирката
бобо
ton69
Petronii
Kiril62
comander
borislav123
vvurbanov
mario321
chiko
pechkata
maas7eer
baibradyr
FELIX
atina
sitalk
Трибал-М
RelicHuntingVT
Radislav
25 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
borislav123
Консул
Консул




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 12:13 am

С тия електрони багети можеш да станеш само гърбат от копане , но не и богат . Very Happy 
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 12:21 am

chiko написа:


Не е така колега както си мислиш.Първо с багетите няма никаква точност.Обекта се регистрира от далече ,но на мястото където е обекта много малко оператори могат да се оправят.Сблъскват се с трудност за която производителите на такива  уреди и понятие си нямат.Около обект дали пълен ,или изпразнен има много образи .огледални на истинския и те улавят най близкия до тях ,от посоката която мерят и си мислят че е това което търсят,а на практика нищо не намират и за това толкова се злослови по тоя тип уреди.Истинското място може да е отдалечено до 50  и повече метра от оператора и няма как да достигнеш до него.Ел багет е уред помагач, който без знания как точно да го ползваш ,ама с подробностите му ,е пълна нула.Да не говоря че има и уреди  и уреди.И  тия знания колега няма кой да ти ги даде.Знанията се добиват с много опити ,експерименти и упоритост с години.За това този който е достигнал до тях не ги споделя и ги пази като очите си.А по въпроса за големите обекти в пещери ,подземия ,няма как дори и точно да го откриеш с багет, да проникнеш в него без да имаш точен документ за входа му.Иначе къртене ,гърмене и като си на огледален образ....... пак приказки- мани ги гия багети за нищо не стават и т. н.
Че то стига само един багетист да се научи да работи с багети за да вземе черен колан и да извади златото на цяла България.Няма нужда да правите и продавате други локатори един стига за цялата ни държава.Или още не се е родил тоя дето може да се научи да работи с тия хубави багети.
Значи толкоз злато ако се вади все някой тон щеше да се конфискува и да попадне в музея.Другите хиляди килограми щяха да излязат на международните аукциони и цената на монетите щеше да се срине.За да продавате тия машини трябва да можете вие да работите с тях.Но ако може да работите с тях вие ще извадите тонове злато и нямаше да правите и продавате багети.Най напред направете много експерименти и опити.Като се научите да бачкате с вашите багети изкарайте няколко тона злато да видим че работят ,тогава пак ще приказваме.
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 8:31 am

vvurbanov написа:
chiko написа:


Не е така колега както си мислиш.Първо с багетите няма никаква точност.Обекта се регистрира от далече ,но на мястото където е обекта много малко оператори могат да се оправят.Сблъскват се с трудност за която производителите на такива  уреди и понятие си нямат.Около обект дали пълен ,или изпразнен има много образи .огледални на истинския и те улавят най близкия до тях ,от посоката която мерят и си мислят че е това което търсят,а на практика нищо не намират и за това толкова се злослови по тоя тип уреди.Истинското място може да е отдалечено до 50  и повече метра от оператора и няма как да достигнеш до него.Ел багет е уред помагач, който без знания как точно да го ползваш ,ама с подробностите му ,е пълна нула.Да не говоря че има и уреди  и уреди.И  тия знания колега няма кой да ти ги даде.Знанията се добиват с много опити ,експерименти и упоритост с години.За това този който е достигнал до тях не ги споделя и ги пази като очите си.А по въпроса за големите обекти в пещери ,подземия ,няма как дори и точно да го откриеш с багет, да проникнеш в него без да имаш точен документ за входа му.Иначе къртене ,гърмене и като си на огледален образ....... пак приказки- мани ги гия багети за нищо не стават и т. н.
Че то стига само един багетист да се научи да работи с багети за да вземе черен колан и да извади златото на цяла България.Няма нужда да правите и продавате други локатори един стига за цялата ни държава.Или още не се е родил тоя дето може да се научи да работи с тия хубави багети.
Значи толкоз злато ако се вади все някой тон щеше да се конфискува и да попадне в музея.Другите хиляди килограми щяха да излязат на международните аукциони и цената на монетите щеше да се срине.За да продавате тия машини трябва да можете вие да работите с тях.Но ако може да работите с тях вие ще извадите тонове злато и нямаше да правите и продавате багети.Най напред направете много експерименти и опити.Като се научите да бачкате с вашите багети изкарайте няколко тона злато да видим че работят ,тогава пак ще приказваме.

Не си мисли колега че земята бъка от злато.Никой така не е оставял пари и после да не може да да си ги вземе или да ги каже на наследниците си.Пък и информация някой ако има за скрито злато няма да я сподели с мене или с тебе,а ще гледа сам да си го извади.Големите съкровища колега в подземия не са баница за моята уста.Там нещата са прекалено сложни и неизпълними.Така че не си мисли че като имаш уред и можеш да работиш с него ще имаш шанса да попаднеш на изгубено от някой си съкровище.Шанса да откриеш е толкова малък ,че е по добре да правиш уреди и да ги продаваш .А ако на някой му излезе късмета с тях ,халал да му са парите.Това е действителността върбанов.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 6:29 pm

То е ясно като производител да държи фронта на всяка цена...
Чико я сподели не само на мен а и аудиторията да чете твоите багети които произвеждаш по точно задаващия генератор какъв импулс излъчва синус или правоъгълен и колко волта замах от връх до връх и как се настройва честота в реално време...?
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 6:59 pm

Колега рекламата не е във форумите а на терен,затова те каня от края на месец май почвам всеки месец да правя някъде сбирки все на златоносни реки по централна България тридневни.Искам да видя нагледно дали може да се засече концентрация на петна по реката на разсипно злато или пък случайно може да засечеш някой златно-кварцова жила където е местоживеенето на златото.Всичко ще бъде заснемано и после показано на колегите да видят нагледно,а и при толкова много свидетели ти гарантирам добра реклама.Иначе с писане не става.Чувствай се поканен на първата сбирка.
https://www.imperio.biz/t8698-topic
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 7:09 pm

Режим -злато -сребро от няколко км ,не ми се търси в момента колко бяха  Shocked преди десетина години не съм се замислял  Very Happy и не ми звучеше толкова тъпо  Very Happy сега ме е срам само като си го помисля  Very Happy Very Happy 
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 7:26 pm

pechkata написа:
То е ясно като производител да държи фронта на всяка цена...
Чико я сподели не само на мен а и аудиторията да чете твоите багети които произвеждаш по точно задаващия генератор какъв импулс излъчва синус или правоъгълен и колко волта замах от връх до връх и как се настройва честота в реално време...?

Нито е синус и нито е правоъгълен или триъгълен.Данни за настройките и начините на работата давам само на клиенти.Само ще ти кажа, че голям обект на разстояние няколко километра ,го възбужда за по малко от минута.
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 7:35 pm

Kiril62 написа:
Колега рекламата не е във форумите а на терен,затова те каня от края на месец май почвам всеки месец да правя някъде сбирки все на златоносни реки по централна България тридневни.Искам да видя нагледно дали може да се засече концентрация на петна по реката на разсипно злато или пък случайно може да засечеш някой златно-кварцова жила където е местоживеенето на златото.Всичко ще бъде заснемано и после показано на колегите да видят нагледно,а и при толкова много свидетели ти гарантирам добра реклама.Иначе с писане не става.Чувствай се поканен на първата сбирка.
https://www.imperio.biz/t8698-topic

Колега ,за съжаление точно лятото нямам възможност ,но есента като приключа сезона може да стане.Има начини да се определят места с по голяма концентрация на метала.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 7:45 pm

На Дискавари дават за промиване на злато в доста големи мащаби  Very Happy изгледай някой епизод колко пари инвестират иколко техника трошат  Very Happy дано зърнеш някой ел багета да търсят петна  Very Happy нали не мислиш ,че са по-задръстени от нас  Cool 
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 7:50 pm

chiko написа:

Нито е синус и нито е правоъгълен или триъгълен.Данни за настройките и начините на работата давам само на клиенти.Само ще ти кажа, че голям обект на разстояние няколко километра ,го възбужда за по малко от минута.
То затова при такива отговори клиентите бягат като опарени...
Не че някой ще ти сваля схемата ама е хубаво да се знае какво предлагаш че пазара е залят с подобна техника и хората се объркват какво точно да купуват - ако ме разбираш за какво говоря "рекламата е злато"...
Кириле магнетита много влияе на подобни задаващи генератори - по добър ефект ще има само с L образни пръчки и свидетел от вълшебния прах и си готов...
Ма ти го знаеш по добре от мен...
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 8:06 pm

maas7eer написа:
На Дискавари дават за промиване на злато в доста големи мащаби  Very Happy изгледай някой епизод колко пари инвестират иколко техника трошат  Very Happy дано зърнеш някой ел багета да търсят петна  Very Happy нали не мислиш ,че са по-задръстени от нас  Cool 

Колега ,аз така като гледам нищо ново не се прави от създаването на омнитрона до сега .Само се правят и продават негови производни ,които обаче имат недостатъци и за това слабо са се доказали на пазара. И колегите златотърсачи както и вие нямате вяра в ползата от такива уреди.Но не вярвам някъде да не се ползва и нещо подобно.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 8:16 pm

chiko написа:

Колега ,аз така като гледам нищо ново не се прави от създаването на омнитрона до сега .Само се правят и продават негови производни ,които обаче имат недостатъци и за това слабо са се доказали на пазара. И колегите златотърсачи както и вие нямате вяра в ползата от такива уреди.Но не вярвам някъде да не се ползва и нещо подобно.
И за каква вяра да говорим че като забиеш сондата на 20м. от разсейка от монети и те води на съвсем друга посока а при табан на същото място копаш монети та се късаш дори и дупето излезе с около 300 бр. ...
И само не ми казвай че се чува отражение от сигнала - то това да не е огледало...
И пак ще кажа на полигон багетите нямат равни ама в реали условия нещата са коренно различни...
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 8:27 pm

pechkata написа:
chiko написа:

Нито е синус и нито е правоъгълен или триъгълен.Данни за настройките и начините на работата давам само на клиенти.Само ще ти кажа, че голям обект на разстояние няколко километра ,го възбужда за по малко от минута.
То затова при такива отговори клиентите бягат като опарени...
Не че някой ще ти сваля схемата ама е хубаво да се знае какво предлагаш че пазара е залят с подобна техника и хората се объркват какво точно да купуват - ако ме разбираш за какво говоря "рекламата е злато"...
Кириле магнетита много влияе на подобни задаващи генератори - по добър ефект ще има само с L образни пръчки и свидетел от вълшебния прах и си готов...
Ма ти го знаеш по добре от мен...

Отдавна съм минал през начините за търсенето и определянето на нормалното влияние на металите и не съм впечатлен от това.Насочих се към електронните багети по случайност.Попаднах на човек с такъв багет -правен ,който беше вадил няколко пъти и се замислих върху ефектите който той предизвикваше .С течение на времето успях да открия начина и причините за ефекта и да си създам теория за това.Така беше създаден моя ел багет който значително се отличава от омнитрон и др.Пък за клиентите ми не бери грижа.Търсят ме защото е новост и то работеща.
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 8:38 pm

pechkata написа:
chiko написа:

Колега ,аз така като гледам нищо ново не се прави от създаването на омнитрона до сега .Само се правят и продават негови производни ,които обаче имат недостатъци и за това слабо са се доказали на пазара. И колегите златотърсачи както и вие нямате вяра в ползата от такива уреди.Но не вярвам някъде да не се ползва и нещо подобно.
И за каква вяра да говорим че като забиеш сондата на 20м. от разсейка от монети и те води на съвсем друга посока а при табан на същото място копаш монети та се късаш дори и дупето излезе с около 300 бр. ...
И само не ми казвай че се чува отражение от сигнала - то това да не е огледало...
И пак ще кажа на полигон багетите нямат равни ама в реали условия нещата са коренно различни...

Колега прочети по горните ми постове и ще разбереш защо така става .Там съм обяснил.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 8:44 pm

chiko написа:
Търсят ме защото е новост и то работеща.
Хах имах си да не е новост - нали става дума за пари как няма да е новация...?
И между др. онзи табан го сканирахме със подобно у-во правено от някой си майстор от Бургас - поне така казаха...
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 8:53 pm

Мисля ,че Върбанов най-добре го каза  Very Happy 1 да има в нашата страна всичко ще e извадено  Very Happy тъпото е ,че някой ще изгори с тези чудесии .
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 9:51 pm

maas7eer написа:
Мисля ,че Върбанов най-добре го каза  Very Happy 1 да има в нашата страна всичко ще e извадено  Very Happy тъпото е ,че някой ще изгори с тези чудесии .


...Слушал съм да казват,че единственото нещо,което със сигурност може да бъде открито с багети е водата.Ако чутото е вярно,моля знаещите и посветените колеги да обяснят физическата същност на това загадъчно за мен явление!Какво точно става?
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 10:01 pm

pechkata написа:
chiko написа:
Търсят ме защото е новост и то работеща.
Хах имах си да не е новост - нали става дума за пари как няма да е новация...?
И между др. онзи табан го сканирахме със подобно у-во правено от някой си майстор от Бургас - поне така казаха...

Те така плямпат някои колеги и за кантара ми ,но като го видят на живо, друго хоро заиграват.Никой не ви прави агитация в края на краищата да го купувате.Обясних ви човешки че има новост и в тази насока .Не сте дорасли обаче явно да го разберете.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 10:18 pm

Трибал-М написа:
maas7eer написа:
Мисля ,че Върбанов най-добре го каза  Very Happy 1 да има в нашата страна всичко ще e извадено  Very Happy тъпото е ,че някой ще изгори с тези чудесии .


...Слушал съм да казват,че единственото нещо,което със сигурност може да бъде открито с багети е водата.Ако чутото е вярно,моля знаещите и посветените колеги да обяснят физическата същност на това загадъчно за мен явление!Какво точно става?


Виждал съм преди години багетист с багети от електроди не от 7хил долара който откриваше вода без проблем за 20 лв Very Happy просто си открива човека и той не може да обясни ,ама за злато не ходи  Very Happy явно електродите нямат режим злато-сребро-вода като тези за многото пари  Very Happy шегувам се  Cool 
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 10:46 pm

Хм повечето от нас не вярват, а някои искат обясняване за това загадъчно явление, но единственото вярно обясняване е някой който да рискува да го купи и да каже истината, но аз няма да съм защото мисля че само ще изровя на хората тръбите с водата.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 10:56 pm

mario321 написа:
Хм повечето от нас не вярват, а някои искат обясняване за това загадъчно явление, но единственото вярно обясняване е някой който да рискува да го купи и да каже истината, но аз няма да съм защото мисля че само ще изровя на хората тръбите с водата.



Може да започнеш работа във ВИК  Very Happy 


 Cool 
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 11:29 pm

Трибал-М написа:
maas7eer написа:
Мисля ,че Върбанов най-добре го каза  Very Happy 1 да има в нашата страна всичко ще e извадено  Very Happy тъпото е ,че някой ще изгори с тези чудесии .


...Слушал съм да казват,че единственото нещо,което със сигурност може да бъде открито с багети е водата.Ако чутото е вярно,моля знаещите и посветените колеги да обяснят физическата същност на това загадъчно за мен явление!Какво точно става?

При движението на водата в естествения и канал под земята ,вследствие триенето и във стените на канала се образува статично електричество,което се излъчва до триста метра над земната повърхност.Това улавят багетистите.По тялото на човека има множество рецептори ,някои от тях улавят излъчването и предизвикват реакция в мозъка която задвижва антените.Има хора със закърнели рецептори и са лоши чувствачи - не им работят багетите в ръцете.Около осемдесет процента от хората обаче могат да работят с багети.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 11:34 pm

chiko написа:
Трибал-М написа:
maas7eer написа:
Мисля ,че Върбанов най-добре го каза  Very Happy 1 да има в нашата страна всичко ще e извадено  Very Happy тъпото е ,че някой ще изгори с тези чудесии .


...Слушал съм да казват,че единственото нещо,което със сигурност може да бъде открито с багети е водата.Ако чутото е вярно,моля знаещите и посветените колеги да обяснят физическата същност на това загадъчно за мен явление!Какво точно става?

При движението на водата в естествения и канал под земята ,вследствие триенето и  във стените на канала се образува статично електричество,което се излъчва до триста метра над земната повърхност.Това улавят багетистите.По тялото на човека има множество рецептори ,някои от тях улавят излъчването и предизвикват реакция в мозъка която задвижва антените.Има хора със закърнели рецептори и са лоши чувствачи - не им работят багетите в ръцете.Около осемдесет процента от хората обаче могат да работят с багети.



Тук си прав за водата  Cool 
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 EmptyСъб Апр 19, 2014 7:37 am

Ала бала, всички големи съкровища били извадени с багети  No Как така където и да отидеш с тея фейк пръчки винаги засичат съкровище  Twisted Evil и после като започнеш да копаеш един "римски бастун отдолу"  Twisted Evil .Няма как тия пръчки да засичат сребро, злато, мед, бронз, монети единични, вода и така нататък.Чета тука рекламата на един електронни измислици пише разтояние 3 мили????Какво ще е това нещо да прати импулс да издъни вътре в земята, че да засече каквото и да било.Аз с монетара отивам над него пускам му поле и пак имам трудности да видя какво е...то с тая кутийка дето се върти от вятъра ще го намери.Всички яки неща са извадени с монетари предимно....Даже правих и опити с колеги дето имат такива неща.На едно място където електронните боклуци започнаха да се въртят отидох с детектора да видя има ли нещо аджеба каквото и да е и нямаше дори боклуци някакви....Празна земя без поткови станиоли и т.нт.Но къде ти, може да е на 4 метра надолу и да ми е извън обсега....Аз вярвам на това, което съм видял и никои не може да ме убеди, че тия неща работят.Дори и за ваденето на вода са правени опити в wikipedia пише дори, че резултатите на търсачите не са различни от налучкване....
Хайде със здраве и единствената печалба която ще имате ако си купите багети е чистия въздух, който ще дишате и биричката пред компа слушайки и гледайки това

https://www.youtube.com/watch?v=fzQlcPmQDSM   lol!

Даа такава музика слушат хората, които използват багетки.Даже фесовете са окрали яките моменти в клипа от друг клип на песен и са си монтирали чалгийката.
А същите тези пичове вадят златни парици с подобни устройства тук

https://www.youtube.com/watch?v=OKspDN32qeg

Загледайте се, че коментарите за клипа са дезактивирани.Поради що???Сами може да се сетите ...
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дистанционни локатори-мит или реалност ...?   Дистанционни локатори-мит или реалност ...? - Page 2 EmptyСъб Апр 19, 2014 7:59 am

Трибал-М написа:
maas7eer написа:
Мисля ,че Върбанов най-добре го каза  Very Happy 1 да има в нашата страна всичко ще e извадено  Very Happy тъпото е ,че някой ще изгори с тези чудесии .


...Слушал съм да казват,че единственото нещо,което със сигурност може да бъде открито с багети е водата.Ако чутото е вярно,моля знаещите и посветените колеги да обяснят физическата същност на това загадъчно за мен явление!Какво точно става?
Водата при движението си (а тя се движи) под земята създава електромагнитно поле.То може да се измери с уреди.Но как човек го усеща?Много животни като акулата чук ,някои видове скатове и др.усещат електромагнитното поле на заровените в пясъка техни жертви.Забелязал съм че при преминаването близо до телевизионния екран на старите телевизори космите на ръката настръхват.Явно е че животните и хората могат да генерират и регистрират ел. поле.Тази способност може би ни е била полезна в миналото за усещане и предупреждаване за опасноста от хищниците дебнещи ни в засада.При възникване или очакване на опасност косата на човек се изправя и космите по тялото му настръхват за да възприеме по добре ел. полето.Информацията за ел. полето която получаваме не отива в мозъка ,а се предава директно на някои видове мускули.Така се съкращава времето за реакция от дадена опасност.Всички видове багети се движат единствено и само от мускулите на оператора.То и няма механика в ел. багетите която да я движи и насочва.Стрелките и особено светодиодите са за да радват душата на търсача.Те са полезни защото го концентрират и не му дават да мисли за пиене и жени като по този начин го предпазват да падне в някоя имайнярска дупка и да си счупи крака.Мижавата електроника и батерийката му помагат да копае по дълбоко ,като му вдъхват надежда за да не се откаже лесно.
Няма никакво значение каква е багетата.Важното е да е по лека за да се движи по лесно и да не тежи на багетиста.
Аз имах американска багета от китови балени.Тя можеше да се трансформира на махало ,пистолет или с форма на чатал.По удобни обаче си бях направил от пластмасови тръбички за осеменяване на крави.Нееднократно с багетите съм намирал (и не само аз)като ми скрият златна монета,пръстен или обица.Това става защото багетиста регистрира промяната на ел. полето на присъствуващите на експеримента хора ,които по този начин несъзнателно го насочват.По този начин може да се намери абсолютно всичко.Няма никакво значение могат да се търсят всички метали,хора,банкноти,дърво, вода,всичко друго за което може да се сети човек.При всички други случаи  щом никой не знае къде е обекта на търсене ,нищо и не може да се намери.Приказките за това че багетите хващали даже мястото на намереното злато или огледални образи не са нови.Тия глупости са много стари, багетистите уж ги неутрализират като при търсенето вземат пръст от място където златото е било извадено.Доста опити съм правил по антични селища ,но нищо не съм намирал с багетите.След това сме намирали там златни монети.И на табани съм пробвал ,като пуснеш багетата няма ,като копаш излизат солиди.За антики багетите със сигурност не стават ,но никога не съм правил опити няколко тона злато дали ще ги задейства.Може би силата им е в количеството ,трябва да се пробва.
П.П.От написаното по горе правя заключение че всякакво епилиране намалява чувствителноста на детекция.Тъй като багетиста регистрира ел. полето с космите по тялото си ,той не трябва да си бръсне главата,брадата,мишниците и интимните зони най малко три години ,ако иска да намери злато.
Върнете се в началото Go down
 
Дистанционни локатори-мит или реалност ...?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Детектор локатори "MINEORO"
» ПРОДАВАМ ДИСТАНЦИОННИ ЛОКАТОРИ
» ХР metal detectors-Реалност или НЕ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: